Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie narzekam w czerwcu jak dożyje będę mógł iść na emeryturę ,swoje odjebałem :wallbash:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 20:18_________________________________________________Nie spiesz się szanuj zdrowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Ja nie narzekam w czerwcu jak dożyje będę mógł iść na emeryturę ,swoje odjebałem :wallbash:

tyś sie tego narobił a jo byda jeboł do 65 mój ojciec na emeryturze jeszcze robi w czechach górnik do 65 za***rdala :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam w czerwcu jak dożyje będę mógł iść na emeryturę ,swoje odjebałem :wallbash:

:good:

... a potem do firmy kapy w przodku nosić :gwizdanie:

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyś sie tego narobił a jo byda jeboł do 65 mój ojciec na emeryturze jeszcze robi w czechach górnik do 65 zasuwa :cool1:

trzeba było iść na gruba , z drugiej strony nie wiadomo czy tego te jebańce z naszym rządzie nie zmienią i też będziemy orać do 65 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czechach górnik do 65 zasuwa :cool1

Tak na pewno ,tylko na dole może przepracować max 15 lat bo potem się już do pracy w górnictwie nie nadaje.

Poczytaj dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a potem do firmy kapy w przodku nosić :gwizdanie:

:takiego:

tyś sie tego narobił a jo byda jeboł do 65 mój ojciec na emeryturze jeszcze robi w czechach górnik do 65 zasuwa :cool1:

trzeba było iść na gruba , z drugiej strony nie wiadomo czy tego te jebańce z naszym rządzie nie zmienią i też będziemy orać do 65 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Te nędzne ciule z PO :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie państwowy zakład im więcej robię więcej mam :rolleyes:

A widzisz jak cenisz swoje zdrowie :gwizdanie: :cool1:

Z drugiej strony to nie masz co narzekać na warunki skoro sam sobie je takie stwarzasz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie państwowy zakład im więcej robię więcej mam :rolleyes:

A widzisz jak cenisz swoje zdrowie :gwizdanie: :cool1:

Z drugiej strony to nie masz co narzekać na warunki skoro sam sobie je takie stwarzasz :cool1:

nie narzekam tylko porównuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a potem do firmy kapy w przodku nosić :gwizdanie:

:takiego:

tyś sie tego narobił a jo byda jeboł do 65 mój ojciec na emeryturze jeszcze robi w czechach górnik do 65 zasuwa :cool1:

trzeba było iść na gruba , z drugiej strony nie wiadomo czy tego te jebańce z naszym rządzie nie zmienią i też będziemy orać do 65 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Te nędzne ciule z PO :kwasny:

Wiesiek to nie żadne nędzne ciule z PO... ktoś w końcu musi zakończyć tą sielankę służb mundurowych i dołowych na kopalni... absolutnie nie mówię że muszą jebać na dole do 65 ale napewno znajdzie się zajęcie do takich, np zjeżdżanie windą na dól i do góry...a nie że robi to jedna osoba na grubie do 40 np. i cieszy się emeryturą bo się narobiła jak h*j, to chore i coś trzeba z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kaj je prezes co tak jebie przy tych autach :?:

No teraz się chwycił blacharki , lakierowania , mechaniki to pewnie roboty ma w uj :mysli: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nędzne ciule z PO tylko patrzą jak na górników nie płacić emerytur i tylko o to im chodzi a nie o równe traktowanie wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co oprócz tych nędznych ciuli z PO nie ma żadnej alternatywy w sejmie. no chyba że chcecie aby polską rządziła rozgniewana kaczka która będzie usuwała każdego kto stanie jej na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a potem do firmy kapy w przodku nosić :gwizdanie:

:takiego:

tyś sie tego narobił a jo byda jeboł do 65 mój ojciec na emeryturze jeszcze robi w czechach górnik do 65 zasuwa :cool1:

trzeba było iść na gruba , z drugiej strony nie wiadomo czy tego te jebańce z naszym rządzie nie zmienią i też będziemy orać do 65 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Te nędzne ciule z PO :kwasny:

Wiesiek to nie żadne nędzne ciule z PO... ktoś w końcu musi zakończyć tą sielankę służb mundurowych i dołowych na kopalni... absolutnie nie mówię że muszą jebać na dole do 65 ale napewno znajdzie się zajęcie do takich, np zjeżdżanie windą na dól i do góry...a nie że robi to jedna osoba na grubie do 40 np. i cieszy się emeryturą bo się narobiła jak h***, to chore i coś trzeba z tym zrobić.

Robert ktoś sie prosi o łomot :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nędzne ciule z PO tylko patrzą jak na górników nie płacić emerytur i tylko o to im chodzi a nie o równe traktowanie wszystkich

Wreszcie mądrze gadasz :good:

Takie składki jakie odprowadza górnik ( czy każdy pracownik KWK ) to aż łeb boli ile bym miał za X lat naskładane na swoim koncie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co oprócz tych nędznych ciuli z PO nie ma żadnej alternatywy w sejmie. no chyba że chcecie aby polską rządziła rozgniewana kaczka która będzie usuwała każdego kto stanie jej na drodze.

Ty kończ szkoła i patrz stąd wy***rdalać bo nie ma przyszłości w tym kraju rządzonym przez debili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaczka podważa prawdziwość urzędów które zostały demokratycznie wybrane, tego nikt do tej pory nie robił. Pomyslcie co by robiła gdyby sama sie do władzy dorwała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...