Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

------------->[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 20:31_________________________________________________Robert chciołeś kiedyś taki coś > http://allegro.pl/dysza-spryskiwacza-podgrzewana-vw-passat-b6-golf-i1616139112.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

To są spryski mgiełkowe ?

U mnie troszkę ujowo działały spryski ale okazało się że był minimalnie przetarty wężyk i podczas włączania spryskiwaczy coś słabawo leciało bo przez tą nieszczelność troszkę tego płynu uciekało, teraz jest b.dobrze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mgiełkowe tylko trzeba zastosować adapret o nr 8E0 955 431 :wink4:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 20:52_________________________________________________http://pokazywarka.pl/audi-a4-avant-b7-s-line/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna była :slina: szkoda , że jest już pocięta na kawałki :confused4:

.... Tomek moim skromnym zdaniem , troszku fajniejsza od Twojej :rolleyes: jednak zostaw te relingi w chromie i zapodaj taki grill :slina: :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna była :slina: szkoda , że jest już pocięta na kawałki :confused4:

.... Tomek moim skromnym zdaniem , troszku fajniejsza od Twojej :rolleyes: jednak zostaw te relingi w chromie i zapodaj taki grill :slina: :slina: :slina:

kiedyś miałem taką ale bez znaczków s-line i tej dokładki zderzaka :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 21:12_________________________________________________teraz mój gril jest większy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mój gril jest większy :naughty:

e tam ... tylko troszkę większy od mojego :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna była :slina: szkoda , że jest już pocięta na kawałki :confused4:

.... Tomek moim skromnym zdaniem , troszku fajniejsza od Twojej :rolleyes: jednak zostaw te relingi w chromie i zapodaj taki grill :slina: :slina: :slina:

po co zmieniać grill skoro jest większym rarytasem od tego z fotki, SCHWARZ pierodlony madafaka ma być i uj :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co zmieniać grill skoro jest większym rarytasem od tego z fotki, SZWARZ pierodlony madafaka ma być i uj :decayed: :decayed:

tylko bez takich :cool1:

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna była :slina: szkoda , że jest już pocięta na kawałki :confused4:

.... Tomek moim skromnym zdaniem , troszku fajniejsza od Twojej :rolleyes: jednak zostaw te relingi w chromie i zapodaj taki grill :slina: :slina: :slina:

po co zmieniać grill skoro jest większym rarytasem od tego z fotki, SZWARZ pierodlony madafaka ma być i uj :decayed: :decayed:

ja szwarzkopf :decayed: fele też już mam do pakietu http://moto.allegro.pl/felgi-aluminiowe-19do-audi-a8-a6-vw-seat-i1617538322.html

a Ty ta Twoja koza obniż :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierodlony to przekleństwo? w jakim słowniku :decayed:?

widzisz nawet przeklinać nie umiesz :gwizdanie: :cool1:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 21:20_________________________________________________

ja szwarzkopf :decayed:

jo wjym żeś je szkop :cool1:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierodlony to przekleństwo? w jakim słowniku :decayed:?

widzisz nawet przeklinać nie umiesz :gwizdanie: :cool1:

sie czepiosz jak radio maryja :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a Ty ta Twoja koza obniż :decayed:

kiedyś nadejdzie taki dzień ... nawet i grill będzie u mnie większy :naughty::przebiegly:

[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 21:22_________________________________________________

sie czepiosz jak radio maryja :polew: :polew:

raczej jak Miodek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a Ty ta Twoja koza obniż :decayed:

kiedyś nadejdzie taki dzień ... nawet i grill będzie u mnie większy :naughty::przebiegly:

to było skierowane do badboya ale Ty mosz ten sam problem :decayed:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 21:24_________________________________________________No i Piotr nadrabio spam :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek gumy jeszcze czorne mom i fajnie woda sie skraplo na nich :naughty::notworthy::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek gumy jeszcze czorne mom :naughty::notworthy::good:

te ale zmieniej te durexy, bo tak cały weekend na jednej gumie to troszka nie fajnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te ale zmieniej te durexy, bo tak cały weekend na jednej gumie to troszka nie fajnie :decayed:

po co , wypiera je i zaś są dobre :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te ale zmieniej te durexy, bo tak cały weekend na jednej gumie to troszka nie fajnie :decayed:

po co , wypiera je i zaś są dobre :decayed:

one są już od pół roku nie używane, bo robercik zmierzły jak świńsko wesz :decayed:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 21:32_________________________________________________

piękna była :slina: szkoda , że jest już pocięta na kawałki :confused4:

.... Tomek moim skromnym zdaniem , troszku fajniejsza od Twojej :rolleyes: jednak zostaw te relingi w chromie i zapodaj taki grill :slina: :slina: :slina:

po co zmieniać grill skoro jest większym rarytasem od tego z fotki, SZWARZ pierodlony madafaka ma być i uj :decayed: :decayed:

ja szwarzkopf :decayed: fele też już mam do pakietu http://moto.allegro.pl/felgi-aluminiowe-19do-audi-a8-a6-vw-seat-i1617538322.html

a Ty ta Twoja koza obniż :decayed:

wszystko w swoim czasie :) w piątek listwy od S4 wpadają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

one są już od pół roku nie używane, bo robercik zmierzły jak świńsko wesz :decayed:

co Ty tam synku możesz wiedzieć o zabijaniu :cool1: :gwizdanie: :decayed:

[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 21:33_________________________________________________Tomek czym usunę takie zaschnięte ślady na lakierze ( chodzi o takie plamki po wodzie ) SwirlX da radę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

one są już od pół roku nie używane, bo robercik zmierzły jak świńsko wesz :decayed:

co Ty tam synku możesz wiedzieć o zabijaniu :cool1: :gwizdanie: :decayed:

[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 21:33_________________________________________________Tomek czym usunę takie zaschnięte ślady na lakierze ( chodzi o takie plamki po wodzie ) SwirlX da radę ?

wiesz nie wiem jakie Ty tam mosz upodobania ale jo się nie zbijom w łóżku haha jo zawsze wiedzioł że tyś je hardcore :decayed: :decayed: :decayed: Marzena z :bicz: :bicz: :bicz: i robercik wiszący hahahha :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...