Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jakieś tam podteksty międzymiastowe to mi latają :gwizdanie:

nie zauwazasz ironii w moim poście ?? :co:

nie chodzilo mi o to co akurat Ty napisaleś :decayed::wink4:

ogólnie napisałem że te wszystkie podteksty (często się z nimi spotykam na codzień) mi latają :cool1:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie chodzilo mi o to co akurat Ty napisaleś :decayed::wink4:

ogólnie napisałem że te wszystkie podteksty (często się z nimi spotykam na codzień) mi latają :cool1:

no to nie cytuj mojego posta :decayed:

Opublikowano

nie chodzilo mi o to co akurat Ty napisaleś :decayed::wink4:

ogólnie napisałem że te wszystkie podteksty (często się z nimi spotykam na codzień) mi latają :cool1:

no to nie cytuj mojego posta :decayed:

spoko :lol1:[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 09:55_________________________________________________
Opublikowano
  • Autor
:good:
Opublikowano
Czy będziemy świadkami kolejnego skandalu związanego z otwarciem stadionu na Euro 2012? Jak informują media, problemy pojawiające się na budowie Stadionu Narodowego w Warszawie grożą opóźnieniem w oddaniu obiektu do użytkowania. Trwa spór Narodowego Centrum Sportu z wykonawcą, a na prośbę NCS przesunięta została sprzedaż biletów na Red Bull X-Fighters.
parodii pt. "Euro 2012" ciąg dalszy :wallbash:
Opublikowano

Dziwi Ci to???? :mysli:

Ja o tym wiedziałem po ogłoszeniu że Polska i ProRuscy zorganizują Euro :decayed::kox:

A tak wogóle kolega to przestań wklejać głupie foty tylko poczekaj do soboty i wtedy będziesz mógł sobie targać łacha z Barcelony :wink4::kox:

Opublikowano

A co boli Cie to? Przypomnij sobie swoje głupie teksty i wyśmiewanie się z przeciwnikow barcy farcy.

Oby w sobote był ciekawy mecz :gwizdanie: No i zeby Manu wygrało :decayed:

Opublikowano

Easy :decayed:

Wygra lepszy i tyle :kox:

Opublikowano

:naughty::decayed::kox::

IEIjEG6iyeE

Opublikowano

Dlatego Man Utd wygra :kox::naughty::decayed:. Już drugi raz Del Piero dostał owacje na stojąco na Old Trafford :notworthy::hi::good:.

Opublikowano

Craksa uciekła ze strefy spadkowej :)

Opublikowano

Craksa uciekła ze strefy spadkowej :)

Pierwszy raz opuścili ostatnie miejsce :naughty: i to na kolejkę przed końcem rozgrywek, szacunek za postawę na wiosnę :good:

Opublikowano

Może nie trzeba będzie już powiększać ligi.

Opublikowano
  • Autor

Craksa uciekła ze strefy spadkowej :)

Pierwszy raz opuścili ostatnie miejsce :naughty: i to na kolejkę przed końcem rozgrywek, szacunek za postawę na wiosnę :good:

No nie pierwszy raz, ale ostatnia kolejka będzie ciekawa :gwizdanie:

Opublikowano

Następny "Nowy" sezon La Liga zacznie się już w sierpniu od jakiego meczu???? O Superpuchar Hiszpanii Real Madryt Barcelona i to w dwumeczu :kox: :kox: :kox:

Aguero w Realu ponoć będzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Real znowu robi sporo zmian, to będzie mocna drużyna.

Wątpię jednak czy uda się to poukładać na ten dwumecz, faworytem będzie Barca.

Opublikowano

Real znowu robi sporo zmian, to będzie mocna drużyna.

Wątpię jednak czy uda się to poukładać na ten dwumecz, faworytem będzie Barca.

Real jak zwykle z początkiem nowego sezonu układa zespół....Barca ma zespół poukładany i wystarczy go jeszcze lepiej zgrać...także marne są szanse na to że Real zdobędzie La Lige w sezonie 2011/2012 :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 09:37_________________________________________________wczorajsze mecze w typerze podliczone :hi:
Opublikowano

Real znowu robi sporo zmian, to będzie mocna drużyna.

Wątpię jednak czy uda się to poukładać na ten dwumecz, faworytem będzie Barca.

Real jak zwykle z początkiem nowego sezonu układa zespół....Barca ma zespół poukładany i wystarczy go jeszcze lepiej zgrać...także marne są szanse na to że Real zdobędzie La Lige w sezonie 2011/2012 :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 09:37_________________________________________________wczorajsze mecze w typerze podliczone :hi:

chyba mi nie poszło : 1pkt :polew:

Opublikowano

Bieniek jak zwykle w czołówce :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.