Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Brawo Polska

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i co jak tam u was???

Opublikowano
:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown: :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:
Opublikowano

kacapy odpadły,tyle dobrego:decayed:

Opublikowano
no i co jak tam u was???

+22*C i bezchmurne niebo :grin:

Opublikowano
kacapy odpadły,tyle dobrego:decayed:

kij ma dwa końce ale i tak jakoś tak że w sumie przesiadamy się z piwa na wódkę :wink: bo coż :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

no i co jak tam u was???

+22*C i bezchmurne niebo :grin:

prezes polej nie śmiej się :facepalm::facepalm:

:grin::grin:

Opublikowano

Z takim nastawieniem niepotrzebnie wychodzili na 2 połowę, mogli oddać mecz walkowerem, jak chce się wygrać to się gryzie trawę,

ja tu nie widziałem chęci walki (dalszego awansu), jak u Irlandczyków - mimo że przegrywali dążyli do strzelenia bramki i pokazania co potrafią.

masakra jakaś, przeszli obok meczu, a Smuda ich jeszcze broni

Piszczek, Błaszczykowski niewidoczni w 2 połowie.

Szkoda słów

Opublikowano

to był całkiem inny football niż ten, który zobaczyliśmy z Rosją :kwasny:

Opublikowano

Zgadzam sie!!!!!!!

wk***iajaca jest nasza reprezentacja!!!!!!

I nie dlatego ze przegralismy ale ze nie walczylismy kolejny raz do konca!!!! I jak kolega wyzej nadmienil na h....wychodzilismy na boisko w 2 polowie jak h*ja gralismy!!!!!!

Pierwsza polowa meczu az lza w oku sie......ale kurawa poco wszyscy jednakowo zmeczenie a czesi spid i ogien na POLSKE :cry:

Opublikowano

w ogóle do d*py idę na fajka i spacer z psem może kogoś spotkam to browara się napije:P

Opublikowano

POLSKA - grała i za to im chwała !! nie zawsze wychodzi tak jak się chce !!

Opublikowano

napij sie i zamnie bo nie daje rady

Opublikowano

cioty i tyle szkoda kasy na nich.

Opublikowano

Faktycznie w pierwszej połowie pokazali klasę :banan:

Opublikowano
napij sie i zamnie bo nie daje rady

szklanka za ciebie :wink:

Opublikowano

ja już nie dam rady pić, pierwsza połowa NASI grają druga nie ma nas :((((((

Opublikowano

sa dobrzy na 45 min. trzech z dortmundu ta bundesliga chyba taki poziom ma

Opublikowano

I wielki h...bo niestety ale w pilce sa 2 połowy ale my znow zapomnielismy.Choc nie ukrywam i tak jestem dumny z tyh mistrzostw tylko mowie ze mozemy grac na wysokim poziomie mozem sie cieszyc z naszych pilkarzy ale...zacznijcie ludzie grac !!!!!!!

Opublikowano

jestem załamany

Opublikowano

wstaw wode na czjnik napijemy sie po melisce :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.