Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pogadamy o kandydatach na selekcjonera Reprezentacji Polski i wyborach w PZPN :decayed:.

Fornalik?, Kasperczak?, Nowak?, Skorża?, a może ktoś inny?

Czy Lato kolejny raz zostanie prezesem PZPN?

Ja bym widział Jerzego Dudka albo Bonka na jego miejscu :decayed:

Żeby oczyścić polską piłkę trzeba wprowadzić kuratora?

Polscy piłkarze kolejny raz zawiedli? Czy byli najsłabsi?

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kilkadziesiąt minut temu AC Milan pozyskał gwiazdę marokańskiej piłki Hachima Mastoura. Ten super talent, który ma dopiero 14 lat charakteryzuje się nadzwyczajnymi umiejętnościami jak na swój wiek. Urodził się w marokańskiej rodzinie, ale posiada włoski paszport. Mówi się, że to nowy Marco Van Basten.

Opublikowano
528262_397754373618430_505513704_n.jpg
Opublikowano
:facepalm::doh:
Opublikowano

dobra Panowie- już po EURO, więc zamykamy ten kramik...

Opublikowano
  • Autor
dobra Panowie- już po EURO, więc zamykamy ten kramik...

Dominik, weź no tu nie fantazjuj więcej :grin:

Opublikowano

Rano na RMFie słyszałem, że niebawem Polska ma rozegrać mecz towarzyski z RPA. Mecz ma odbyć się na stadionie... w Bydgoszczy.

Jeśli to prawda to...

Opublikowano

Układziki prezesa z ludźmi z terenu :facepalm:

Opublikowano

Kolega Kamyk ma chyba jakiś kompleks tylko jeszcze nie wiem jaki :mysli:

---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:00 ----------

Jeśli chodzi o stadiony to największy problem z utrzymaniem będzie w Warszawie bo tam żaden klub nie będzie grał ale myślę że różnego rodzaju imprezy, koncerty, mecze reprezentacji podołają temu problemowi :wink:

nie mam

mialem wtedy za duzo we krwi - az mi glupio, przyznam szczerze .....

Opublikowano

nie mam

mialem wtedy za duzo we krwi - az mi glupio, przyznam szczerze .....

to akurat nie usprawiedliwia faktu że na piłce się nie znasz:kox:

Opublikowano

Jeśli chodzi o stadiony to największy problem z utrzymaniem będzie w Warszawie bo tam żaden klub nie będzie grał ale myślę że różnego rodzaju imprezy, koncerty, mecze reprezentacji podołają temu problemowi :wink:

akurat tu problemu nie bedzie :) stadion poza tym ze jest obiektem sportowym ma powierzchnie biurową i to całkiem sporą, wiec raczej kasy na utrzymanie nie zbraknie :wink:

Opublikowano
a18a05d93ecce7c45ca6249ecf3215d0.jpg
Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano

Można się było tego spodziewać ale gośc ma wyebane na wszystko i wszystkich!!! :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

Opublikowano

Nie ma się co dziwić że od takiego koryta nikt nie chce dobrowolnie odejść. Robisz co chcesz i jak chcesz i nikt Ci nic zrobić nie może, nikt na ręce nie patrzy, a jak się zaczynają czepiać to UEFA czi FIFA ich postraszy wykluczeniem i problem zgłowy.

Opublikowano

ja mysle ze teraz Ci wszyscy kibole co uwazaja sie za najlepszych znawcow pilki i najwierniejszych kibicow, powinni sie zebrac wsadzic na ryje te swoje kominiarki i poprostu dojechac go gdzies w jakiejs uliczce i mu sposcic wp***dol

Opublikowano

ja mysle ze teraz Ci wszyscy kibole co uwazaja sie za najlepszych znawcow pilki i najwierniejszych kibicow, powinni sie zebrac wsadzic na ryje te swoje kominiarki i poprostu dojechac go gdzies w jakiejs uliczce i mu sposcic wp***dol

w 100% jestem za :bokser:

Opublikowano
  • Autor

ja mysle ze teraz Ci wszyscy kibole co uwazaja sie za najlepszych znawcow pilki i najwierniejszych kibicow, powinni sie zebrac wsadzic na ryje te swoje kominiarki i poprostu dojechac go gdzies w jakiejs uliczce i mu sposcic wp***dol

A ja bym wolał żeby akurat tym zajęli się "kibice sezonowi" :grin:

BTW Polonia kupiła ekstraklasę, Polonia sprzedała ekstraklasę... :whistling:

Opublikowano

Witam Panowie

Wlasnie zobaczylam ze jest tu watek o pilce noznej itp...

Akurat na pilce noznej wcale sie nie znam i jakos tez mnie ten sport nie za bardzo interesuje.

Ale widze ze jest tez rozmowa o stadionach ktore byly budowane na Euro 2012.

Dzisiaj uslyszalam w radio ze decyzja ktora jakis czas temu byla odrzucona przez ministerstwo.

Wczoraj wyrokiem Sadu zostala przywrocona i utrzymana w mocy.

A chodzi o stadion Narodowy w Warszawie.

Ponad 10 hektarow na ktorych stoi stadion, prawnie (decyzja sadu) nalezy do ludzi prywatnych.

Jeszcze do niedawna ta ziemia nie kosztowala tak duzo, choc trudno mowic o ziemi w Warszawie ze jest niedroga...

Dzisiaj ta ziemia pod stadionem kosztuje majatek.... i ktos za to bedzie musia prawowitym wlascicielom zaplacic. Mysle ze chyba zrobi to Panstwo.

Pozdrawiam serdecznie

Dana

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.