Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dzisiaj było losowanie terminarza EPL

no MU nieźle sezon zaczyna

w pierwszych 5 meczach mają Chelsea z Jose, MC z Pellegrinim, no i na dokładkę ukochany Liverpool :decayed:

Moyes idzie na głęboką wodę, że tak powiem

:kox:

jak zawsze wszystkim wymienionym wyżej zespołom, kibice będą się przyglądać, tym bardziej, że tyle zmian :wink:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A póki co monotonne okno transferowe.

Ciekawe gdzie będzie grał Lewandowski?

Chodzą plotki że w M jak Miłość :grin:

Opublikowano
Sobol, dziękujemy!!! :facepalm::doh:. Wielki błąd ze strony zarządu Wisły o nie przedłużenie kontraktu z LEGENDĄ...
Opublikowano
  • Autor

Bardzo dobrze, czas na młodych. Buras na boisko !!!

Opublikowano

:kox:

jak zawsze wszystkim wymienionym wyżej zespołom, kibice będą się przyglądać, tym bardziej, że tyle zmian :wink:

Stan, sorry, ale to jest EPL

przyglądać to się wiesz, można sobie w lustrze, albo wieży Eiffla

tu się krzyczy do telewizora i wqrwia na te czy inne decyzje sędziowskie

wybacz stary, ale ja się PRZYGLĄDAĆ nie zamierzam...... :wink:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo dobrze. Jak na Nasz aktualny poziom odbudowywania klubu od ZERA to i tak pierwszy raz udało Nam się zagrać trzy rundy w tych rozgrywkach. Pomijając już iż przez długą zimę puchar musieliśmy grać w poniedziałek ( ligę w sobotę i środę ). 3 mecze w 5 dni... Dwa pozostałe wyjazdy wygrane kolejno 2-0 i 4-0.

Słabo kolego, ale ciekawe czy wiesz czemu się upominam o Burasa na boisko poza tym że jest wychowankiem Hutnika ? :naughty:

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

+1 :decayed:

Milcz Bąku :decayed:

Opublikowano

Bardzo dobrze. Jak na Nasz aktualny poziom odbudowywania klubu od ZERA to i tak pierwszy raz udało Nam się zagrać trzy rundy w tych rozgrywkach. Pomijając już iż przez długą zimę puchar musieliśmy grać w poniedziałek ( ligę w sobotę i środę ). 3 mecze w 5 dni... Dwa pozostałe wyjazdy wygrane kolejno 2-0 i 4-0.

Słabo kolego, ale ciekawe czy wiesz czemu się upominam o Burasa na boisko poza tym że jest wychowankiem Hutnika ? :naughty:

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

+1 :decayed:

Milcz Bąku :decayed:

Dlatego, że jest młody, utalentowany? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Młody jest, nie da się ukryć. A co z jego talentu po roku bez gry u Was zostało to nie wiem...

Opublikowano

Pep od dzisiaj w Bayernie, oby udało mu się podtrzymać zapoczątkowaną przez Juppa zwycięską erę :decayed:

Opublikowano
Pep od dzisiaj w Bayernie, oby udało mu się podtrzymać zapoczątkowaną przez Juppa zwycięską erę :decayed:

Dokładnie :kox: Zapowiada się ciekawy sezon :naughty:

Opublikowano

to będzie FASCYNUJĄCY sezon ..... :naughty:

Opublikowano

Mierdy zakontraktowały Ancelottiego. Kolejny dobry trener, który będzie musiał oglądać plecy Barcelony na każdym froncie :decayed:

Opublikowano
Mierdy zakontraktowały Ancelottiego. Kolejny dobry trener, który będzie musiał oglądać plecy Barcelony na każdym froncie :decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin:

btw. jeśli chodzi o Guardiole w Bayernie

Życzę mu powodzenia w Monachium i myslę, że coś napewno zdziała. Najbardziej współczuję BVB w meczach z Bayernem bo napewno Pep będzie się nia nich podwójnie motywował.

Ale wg. mnie Guardiola ma jeden problem o którym jakiś czas temu pisał m.in. Graham Hunter - mianowicie chłopak nie lubi presji a co jakiś czas temu powiedział Jurgen Klopp???

"będę dla Guardioli tym kim był dla mniego w Hiszpanii Mourinho"

Będzie ciekawnie:banan:

Opublikowano

No według mnie Klopp takiej charyzmy nie ma jak Mou, ale dobra.. Guardiola za dużo w FCB nie pozmienia, pomimo niesamowicie mocną kadrą ja im w tym sezonie nie wróże sukcesu i mówię to w 100 % serio. Ta maszynka sie musi zaciąć, to może być ten sezon.. Słyszeliscie o plotkach, ze Cavani do Manchesteru idzie?

Opublikowano

A dla mnie Pep jeszcze nie jest trenerem z gornej polki....

Opublikowano
A dla mnie Pep jeszcze nie jest trenerem z gornej polki....

Por que?

Cavani podobno w Chelsea :decayed:


Opublikowano
A dla mnie Pep jeszcze nie jest trenerem z gornej polki....

Por que?

Cavani podobno w Chelsea :decayed:

bo pewnie z barceloną to byle jaki pan jasiu z browarem spod sklepu zdobyłby tyle tytułów...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.