Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wielokrotnie widac bylo jego bezsilnosc taktyczna i kompletne nieudane reakcje na sytuacje na boisku.

Taktyk tez kiepski...

A gdzie jego kunszt bylo widac??

w tiki tace??

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Taki taki i kasztanki :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor
A dla mnie Pep jeszcze nie jest trenerem z gornej polki....

Por que?

Cavani podobno w Chelsea :decayed:

bo pewnie z barceloną to byle jaki pan jasiu z browarem spod sklepu zdobyłby tyle tytułów...

Patrząc na grę Hiszpanów, gdzie trzon kadry to piłkarze Barcy można się zastanawiać ile w tym jest udziału trenerów a ile to efekt wyjątkowo dobrze dobranej i wyszkolonej drużyny. Zapytajcie Wójcika co znaczy "zgrana paka" :grin:

Opublikowano

Carlos Tevez oficjalnie w JUVENTUSIE :decayed::kox::naughty:

Opublikowano
Carlos Tevez oficjalnie w JUVENTUSIE :decayed::kox::naughty:

Współczuję :facepalm:

Opublikowano

Macie swojego Neymara :grin::kox::naughty::polew:

45c85676393ef76f1feef78aaaf40fcb_original.gif?1372280801

Widać, że już "przystosowany" do taktyki Barcelony :facepalm::doh::whistling:.

Opublikowano

Stary! Normalny piłkarz nie ucieka z klubu bez zgody tylko po to żeby sobie pograć w golfa w Argentynie :facepalm::grin:

Opublikowano

Pała z tego Neymara masakryczna.. Młody jestem i gówno widziałem, ale moi idole (Bergkamp, Stam) takimi pedałmi nie byli.. A teraz to sie tym grajkom w główkach poprzewracało z mamony. Neymar już odbył jakiś trening z Barcą? Bo teatr już opanowany

Opublikowano

Forza Italia !! okazje sa ale pewnie i tak Hiszpania wygra :kwasny:

Opublikowano
:kox::naughty::decayed:. W końcu jest jakiś sukces
Opublikowano

teraz TVP zacznie pokazywać kobiety:wink:

Opublikowano

Eurosport już Unie Racibórz w LM pokazywał :wink:

Opublikowano
Pała z tego Neymara masakryczna.. Młody jestem i gówno widziałem, ale moi idole (Bergkamp, Stam) takimi pedałmi nie byli.. A teraz to sie tym grajkom w główkach poprzewracało z mamony. Neymar już odbył jakiś trening z Barcą? Bo teatr już opanowany

mam wrażenie że czeka Cię kariera w dyplomacji

:decayed:

Opublikowano
Eurosport już Unie Racibórz w LM pokazywał :wink:

wiedzą co dobre :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jak tam Fanti, nie wybierasz się na testy na R22. Dyzma wszystkich chętnych bierze :decayed:

Opublikowano
Jak tam Fanti, nie wybierasz się na testy na R22. Dyzma wszystkich chętnych bierze :decayed:

heh nie dogadałbym się z nim bo włada niepoprawną polszczyzną :decayed::grin: sam przecież o tym dobrze wiesz :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.