Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kulki mocy nie pomogły... 

coś czuje, ze z Japonia będzie jeszcze gorzej bo jest kilku co chadzą jak GT-R’y i zamęcza naszych... 

Edytowane przez Norbas

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moze po meczu z Kolumbia nasi dostali troche magicznego proszku?

Opublikowano

IMG_20180624_231651_396.jpg

Opublikowano
2 godziny temu, wesz82 napisał:

Jest dokladnie tak jak piszesz...

 

no ale po co wychodzic z grupy z taka grą ? by Belgia czy Anglia grały z drugą Panamą??

Opublikowano
1 godzinę temu, Karasik2 napisał:

no ale po co wychodzic z grupy z taka grą ? by Belgia czy Anglia grały z drugą Panamą?? 

To właśnie pisałem, że nawet jakby wyszli z grupy to Belgia czy Anglia by pokazały po co się jedzie na MŚ.
Myślę, że takie reprezentacje jak Chorwacja czy Belgia mogą się postawić takim jak Niemcy, Brazylia i zrobić dobre wyniki.
 

Opublikowano

Czy tylko ja uważam że z połowy naszych gwiazdek reklamowych trzeba zrezygnować.

Opublikowano

 

Opublikowano
2 godziny temu, maniek2408 napisał:

Czy tylko ja uważam że z połowy naszych gwiazdek reklamowych trzeba zrezygnować.

No a kto będzie reklamował : parparówki ,dezodoranty ,maszynki do golenia itd .... ???

Opublikowano

Dziś był kłopot z wyborem wieczornego meczu ale jutro to już kompletnie nie wiadomo na co lookać...

Opublikowano

To jest dno totalne.Nie wiem na co liczymy od lat.W wielkich turniejach zawsze manto.Teraz,to już nawet o honor może być lipa,bo w przeciwieństwie do 2 poprzednich takich meczy ta 2 drużyna-Japonia ma teraz o co grać-awans.Euro 2016 w wykonaniu naszych można by w tym przypadku nazwać "wypadkiem przy pracy.Jedynymi sukcesami,jak na razie w 21 wieku są same awanse do turniejów finałowych.Lata uciekają i coraz bardziej wątpię,że dożyję jakiegoś kolejnego wielkiego sukcesu Polski.Pozostają wspomnienia wspaniałych chwil z dzieciństwa? jak,to nasi kiedyś grali.Nie umiemy gonić i odrabiać strat.Musimy grać na 0 i jakaś nasza akcja wpadnie.Jak już nam strzelą,to jest po zawodach.Nawałka twierdzi,że wszystko było ok przygotowane.Jakoś na boisku tego nie było widać.Jakby kondycji też brakowało?.Znowu pozostaje kibicować innym,a końcówka grupowa i 1 pary 1/8 zapowiadają się bardzo ciekawie.?

Opublikowano
27 minut temu, Kamyk napisał:

Czasy sie zmianiaja.

Pamiatacie jak w meczu z Kolumbia bramkarz strzelil nam brame przez cale boisko?????

Wtedy gosc wyskoczyl przez okno a dzis leca pudla...?

Opublikowano
2 godziny temu, wesz82 napisał:

Czasy sie zmianiaja.

Pamiatacie jak w meczu z Kolumbia bramkarz strzelil nam brame przez cale boisko?????

Wtedy gosc wyskoczyl przez okno a dzis leca pudla...?

Wiadomo jak to sami stwierdzili ta grupa do której trafili to grupa wedle nich to grupa śmierci hehe.Naprawdę brak słów żeby opisać ich stosunek i podejście do gry .Ja nie oglądam meczu z Japonią zresztą co to zmieni .

Opublikowano

Nom ja nie wiem ktora grupa nie bylaby grupa smierci...

Jestesmy najslabszym zespolem i nikt tego nie zmieni.

Brak nam kondycji,pomyslu,umiejetnosci,agresji przede wszystkim walecznosci.Mamy za male jaja by grac o cos wazniejszego...

 

Opublikowano
14 godzin temu, wesz82 napisał:

Czasy sie zmianiaja.

Pamiatacie jak w meczu z Kolumbia bramkarz strzelil nam brame przez cale boisko?????

Wtedy gosc wyskoczyl przez okno a dzis leca pudla...?

Kuszczakowi :D

Opublikowano

niezły cyrk z Niemcami .....

Opublikowano

Z nami się zabiorą,he he

Opublikowano

Elegancko !

Opublikowano

takie coś mogło się stać tylko w Rosji :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.