Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Damian A4

Leonardo od samego początku swojej kariery trenerskiej miał więcej szczęścia niż ... :) był zbyt słaby, mało doświadczony jak na Milan i Inter przystało. Może w Paryżu się sprawdzi ale wątpię :wink4:

tak czy siak za kilka tygodni znów mecz Barcelona - Manchester Utd ale tym razem sparing :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Inter tonie :decayed:

dokładnie :wallbash:

taki spadek w sztabie trenerskim Mourinho-->> Gian Piero Gasperini :blink:

znowu minie kilkanaście lat zanim Inter coś osiągnie :gwizdanie:

Chyba, że zainicjujecie Calciopoli 2 :gwizdanie: :naughty:

Trenerem miał być przecież Andre Villas-Boas z FC Porto?

Juve zatrudniła legendę Antonio Conte i szczerze czarno to widzę, ale czas pokaże.

W tym czasie było kilku innych znacznie lepszych trenerów m.in. Luis Van Gaal, Carlo Ancelotti czy Dider Deschamps, który już prowadził Juve.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inter tonie :decayed:

Wraz z Juve i całą ligą Włoską...

Tylko jedna drużyna się liczy...

FORZA MILAN :evil::kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FORZA MILAN :evil::kox::naughty:

całkiem się kompromitujesz w ostatnim czasie :polew:

Hehe rozumiem że Inter ze względu na barwy... Podobnie jak rex kibicuje Atlatico - biało-czerwone pasy :gwizdanie:

Ja się wychowałem na WIELKIEJ holenderskiej trójcy grającej za moich lat młodości w Milanie i to jest pierwsze drużyna zagraniczna jakiej kibicowałem. Van Basten to mój idol i możecie se tu różne rzeczy wymyślać. Real był jakiś czas później za czasów najpierw Figo, a później Zidana... Jeszcze OM lubię i Ajax i tyle. Żadnych Angoli i Dojczlandów :evil:

Niemniej jednak kibicowanie drużynom zagranicznym jest dla mało drugorzędna sprawą. Kiedyś pięknie grał Milan i ta drużyna wówczas była na tapecie, później podobała mi się gra Realu. Gdzieś po drodze był wspomniany OM i Ajax który cenie za wychowanie wielu wspaniałych grajków.

I tyle. W mych żyłach płynie błękitna Nowohucka krew, a Wam zostawiam neo napinke :lol1:

BTW sooorrrry, pierwsze było Chicago Bulls :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, ja się nigdy na to w ten sposób nie patrzyłem...

Ale wiadomo, każdy ma własne fanaberie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha no to dałeś porównanie...

To co jak na Ruchu stanley śpiewa HKS to co też powinienem lubić ten klub Chorzowski :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Ja się wychowałem na WIELKIEJ holenderskiej trójcy grającej za moich lat młodości w Milanie i to jest pierwsze drużyna zagraniczna jakiej kibicowałem. Van Basten to mój idol i możecie se tu różne rzeczy wymyślać. Real był jakiś czas później za czasów najpierw Figo, a później Zidana... Jeszcze OM lubię i Ajax i tyle. Żadnych Angoli i Dojczlandów :evil:

Niemniej jednak kibicowanie drużynom zagranicznym jest dla mało drugorzędna sprawą. Kiedyś pięknie grał Milan i ta drużyna wówczas była na tapecie, później podobała mi się gra Realu. Gdzieś po drodze był wspomniany OM i Ajax który cenie za wychowanie wielu wspaniałych grajków.

I tyle. W mych żyłach płynie błękitna Nowohucka krew, a Wam zostawiam neo napinke :lol1:

BTW sooorrrry, pierwsze było Chicago Bulls :decayed:

No to dlaczego stoisz za Realem???

Nie czaje :wink4:

Figo = Zdrajca :kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 22:26_________________________________________________

Trenerem miał być przecież Andre Villas-Boas z FC Porto?

Wybrał Czelsii :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dlaczego stoisz za Realem???

Nie czaje :wink4:

Figo = Zdrajca :kox: :kox: :kox:

Z tego samego powodu co za Milanem...

A Figo dla mnie nie jest zdrajcą... Nawet Kaka nie będzie jak go Inter kupi...

Zdrajcą jest Bukalski, Koźmiński :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-
Mistrz Grecji, Olympiakos Pireus, i cztery inne greckie kluby są zagrożone spadkiem z Super Ligi w obliczu skandalu korupcyjnego w tamtejszym futbolu. Jak informuje serwis Goal.com o ustawianie meczów oskarża się w Grecji już 70 osób.
powoli wyłazi ten korupcyjny świat :naughty:

mam nadzieje że korupcja z UEFA i FIFY też kiedyś ujrzy światło dzienne :gwizdanie: bo tam na bank skorumpowani po uszy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...