Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Szukając lepszego nagrania trafiłem na taki filmik :polew: :polew: :polew:

Dzisiaj na SS to same pikniki jak na to patrzę :kox:

Co do flagi to widać ją na zbliżeniu jak koleś macha flagą z biało-czerwoną szachownicą to widać jej drugi człon z napisem Kraków a pod spodem N-H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Szukając lepszego nagrania trafiłem na taki filmik :polew: :polew: :polew:

Dzisiaj na SS to same pikniki jak na to patrzę :kox:

Co do flagi to widać ją na zbliżeniu jak koleś macha flagą z biało-czerwoną szachownicą to widać jej drugi człon z napisem Kraków a pod spodem N-H

ogólnie mówiąc, nigdy nie popierałem zadym na stadionach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie... Ale widać jak się za***iście może świadomość kibica zmienić... Ci co kiedyś biegali po murawie dzisiaj zarządzają i odbudowywują klub - nie ma mowy o jakichkolwiek ekscesach na Naszym obiekcie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie... Ale widać jak się za***iście może świadomość kibica zmienić... Ci co kiedyś biegali po murawie dzisiaj zarządzają i odbudowywują klub - nie ma mowy o jakichkolwiek ekscesach na Naszym obiekcie :gwizdanie:

i to się chwali :kox:

[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 12:40_________________________________________________kilka zadym :kox:

http://www.sport.pl/sport/56,65025,9998459,Gdy_sportowiec_bije_kibica__WIDEO_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Jakas nagroda dla wygranego?? :gwizdanie: :cool1:

dostaniesz 1pkt do profilu :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 13:04_________________________________________________

Ale mi chodzi żeby w LT wszystkie posty stare skasować :)

poproś :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje,że nie wszyscy pamiętają czasy komuny. Cracovia wcale nie była klubem szykanowanym tylko źle zarządzanym.

A prezesi z czerwoną legitymacją byli wszędzie, i w klubach sportowych i w zakładach pracy.

Cracovią przed wojną rządziło dwóch Żydów i był porządek, a po wojnie dwudziestu Polaków i nie mogli sobie z Cracovią poradzić.

Cracovia bazowała na partyjnych działaczach będąc w nic nieznaczących zrzeszeniach, natomiast Wisła bazowała na działaczach gwardyjskich a więc działaczach związanych z resortem siłowym. Stąd tez logicznym jest, że musiała mieć lepiej od Cracovii i innych klubów krakowskich. I tak też było lepiej miała ale tylko na krakowskim podwórku. Na arenie ogólnopolskiej ustępowała zdecydowanie bogatym resortowym śląskim klubom i innym umieszczonym w resortach siłowych jak np. Legia, i pewnym okresie Gwardia W.

Ja uważam że cała ta sprawa z komuną, nie dotyczy nas normalnych kibiców. Mnie interesuje cos kibicowskiego jednak, a to ze tak nienawidzone i wytykane przez was -pieski , milicyjne k...,itp , czyli kibice WISŁY jednak potrafili postawić sie komunie , przypomne Ci tylko marsze pod konsulat radziecki, walki z milicją na błoniach i kilka innych incydentów , gdzie byliście wtedy wielcy prawicowcy... Kibice Cracovii ?

Od kiedy jestescie patryiotycznym klubem ? Od momentu przyjecia pasiastych barw austryjackiego zaborcy? Od momenu przyjęcia niepolskiej nazwy w czasach zaborów? Od momentu kolaboracji z austryjakami żydow którzy z waszym klubem byli związani ??

Wisła ma Polskie patryiotyczne korzenie. To czego wam brakuje. A Stalinowskie doktryny, przypisanie klubow pod patronat instytucji państwowych próbujecie tak jak i komuchy gnoić Wislę.

Piszecie o tym ze ktoś wybierał gen Grune na prezesa, kto kibice Wisły??? Nie żartuj, my za komuny nawet barwy z czerwono biało niebieskich odwrocilismy na niebiesko bialo czerwone na znak protestu.

Do tej pory kibice maja takie barwy a klub inne, taka tradycja. Za komuny w Krakowie tylko Wiślacy brali udzial w manifestacjach bo i kibicow craxy bylo 2 na krzyż w Krakowie...

Brawo. Dokładnie oto mi chodziło.

Prawdą jest, że nie byliśmy dobrze zarządzani.

Chociaż to jest pojęcie względne.

Bo z jednej strony faktycznie panował wewnętrzny burdel, ale przynajmniej do czasów m.in. Żura to złe zarządzanie polegało bardziej na postawieniu się władzy właśnie.

Chociaż ostatecznie można powiedzieć, że przegraliśmy, bo i tak zostaliśmy "Ogniwem" w myśl narzuconych przepisów.

I prawdą jest, że wstąpiliśmy do Zreszenia Spółdzielni Spożywców. No, ale nie porównujmy jednego zreszenia (Spożywczego) do drugiego (Gwardysjkiego).

Wybraliśmy najmniej szkodliwie z punktu widzenia wizerunkowego, ale fatalnie z punktu widzenia sportowego.

Tekst, że bazowaliśmy na władzach partyjnych nie jest prawdziwy.

Czemu?

Dlatego, że to władze partii forsowały niektóre decyzje za nas. Np: Józef Reichmann

Myśmy mogli się starać coś zrobić, ale w większości przypadków byliśmy zwyczajnie blokowani.

A ja jednak uważam, że w dużym stopniu dotyczy nas.

Przynajmniej mnie bezpośrednio.

Jak?

Ponieważ właśnie ze względu na historię i Ojca zostałem kibicem Cracovii.

Podobnie jest ze zdecydowaną większością Pasiaków.

Apropos naszych barw:

W 1907 roku połączyliśmy się z zespołem Biało-Czerwonych po turnieju na Błoniach. Wtedy też naszymi barwami stały się Biało-Czerwone Pasy.

Moim zdaniem kolor Biało-Czerwony (a nie Czerwono-Biały!) to kolor Polski, a nie Austrii, ale mogę się mylić ;)

Przypominam, Cracovia ma kolor Pasów: Biały, Czerwony, Biały, Czerwony, Biały, Czerwony, Biały.

Nie rozumiem również co masz na myśli mówiąc "przejęcie niepolskiej nazwy"?

Nazwa została wybrana na zjeździe założycielskim w Parku Jordana - autorem Józef Lustgarten.

Co masz na myśli mówiąc o kolaboracji?

Możesz rozwinąć?

Jeśli chodzi o patriotyzm (nie mylić z nacjonalizmem) :

W 1939 Warta Poznań wystąpiła z wnioskiem o wykluczenie z PZPNu klubów, w którzym grali nie-aryjczycy.

Wisła Kraków i AKS Chorzów popierają ten nacjonalistyczny i rasistowski wniosek.

Między innymi za sprawą Józefa Kałuży "Paragraf Aryjski" nie wszedł w życie.

Byli z jednej strony demokratyczni. Nie patrzyliśmy na pochodzenie, podziały klasowe, religie.

Wszyscy nasi zawodnicy oczywiście byli częścią Wojsk Piłsudskiego (nota bene kibica Cracovii).

"Jak komuchy gnoić Wisłę"

Julo, Wisła przez 50 lat = Komuchy

I mówiąc inaczej fałszujesz historię.

Jeśli idziesz na mecz drużyny będącej Gwardyjną, z prezesami z MO i SB a potem mówisz "Walczę z Komuną" to kim jesteś?

Podpowiem - Hipokrytą.

Jeśli chodzi o Wasze barwy, to fakt, zmieniliście.

W taki "przekonywujący" sposób, że po dziś dzień bardzo dużo osób jest pewnych, że Waszymi oficjalnymi barwami są Niebieski-Biały-Czerwony :polew:

Żeby nie było, że jestem gołosłowny - http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem również co masz na myśli mówiąc "przejęcie niepolskiej nazwy"?

Nazwa została wybrana na zjeździe założycielskim w Parku Jordana - autorem Józef Lustgarten.

Jak dobrze kojrzę to Wisła też od kogoś przejmowała białą gwiazdę i coś tam również było z parkiem Jordana :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła przejmowała biała gwiazdę od ...Chucka Norrisa :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że już niedługo Wisła Wam zamknie usta, ale tacy jak Wy zawsze będą się czegoś doszukiwać. Na Was nie ma bata :hi:. Nie pierwszy i ostatni raz takich ludzi spotykam... Pozdro 600.

Aleeex Deeel Pierooo !!!. Prawdziwa legenda, wspaniały piłkarz i człowiek :hi:.

ONRIEfALJ3k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że już niedługo Wisła Wam zamknie usta

Ale czym Nam zamknie usta, wynikami :?:

Już nie takie były sukcesy a historii klubu to jakoś nie zmieniło :mysli:

Czym Wam naprawdę aż tak ciężko zaakceptować przeszłość ukochanego klubu :?:

Przecież to nie od Was zależało, za to sami taki klub wybieraliście...

Kompletnie Was nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaakceptowałem przeszłość klubu, a Wy tego nie potraficie zrobić. Zamiast patrzyć optymistycznie w przyszłość niepotrzebnie wracacie do przeszłości i jedziecie po Wiśle aż miło... THE END.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że co niektórzy aż tak nienawidzą Wisłe że zaniedbują swój klub.

Zawsze mnie to zastaniawiało

Dlaczego Cracovia nie ma żadnych pieśni, nie licząc bluzgów na Wisłe ? Troche to dziwne jak na klub ponad 100letni.

Bluzgi lecą na Wisłe nawet jak nie gracie z nami. Zamiast dopingować swoją Cracovie. Tak sobie pomyślałem że jak by nie było Wisły, to nie mielibyście sensu istnienia, no bo co byście robili ? :polew:

Wiecie co, jest niedziela, nie lepiej sobie wypić browarka niż trolować na forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Cracovia nie ma żadnych pieśni, nie licząc bluzgów na Wisłe ? Troche to dziwne jak na klub ponad 100letni.

Bluzgi lecą na Wisłe nawet jak nie gracie z nami. Zamiast dopingować swoją Cracovie. Tak sobie pomyślałem że jak by nie było Wisły, to nie mielibyście sensu istnienia, no bo co byście robili ? :polew:

Wiecie co, jest niedziela, nie lepiej sobie wypić browarka niż trolować na forum ?

Tak, nie mamy.

Ani jednej!

Julo rozgryzłeś nas i mnie osobiście.

Najazd na Wisłę jest sensem mojego życia.

Amen!

Po prostu nienawidzimy GTSu. Tyle. Zresztą, od jakiegoś czasu ilość piosenek Anty wyraźnie spadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I totalnie dominuje.

Swoją drogą, kiedy TVP wreszcie wyjedzie na tym kretynie Szpakowskim.

"Maxi Rodriguez"

Czy ten idiota nie wie, że gość, który gra na prawej stronie obrony Urusów (Maxi Pereira) to nie jest skrzydłowy Argentyny...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Cały Szpaku :polew:

ale nie ma to jak Z. Boniek i jego "szczał" :polew:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 21:55_________________________________________________Cały Szpaku :polew:

ale nie ma to jak Z. Boniek i jego "szczał" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...