Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jestem ciekaw jak Bakero się sprawdzi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo zły ruch .... mogli to zrobić po rundzie jesiennej .... nie jestem zwolennikiem Zielińskiego ale Bakero też nie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno kibice Lecha niezbyt byli i są pozytywnie nastawieni na Bakero....oby to nie popsuło relacji klub-kibice

kibice raczej nie powinni mieć tutaj dużo do gadania :gwizdanie: bo w naszym kraju jest kilka milionów fachowców :wink4: a to przecież zarząd i sztab szkoleniowy odpowiada za wyniki :)[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 16:56_________________________________________________

bardzo zły ruch .... mogli to zrobić po rundzie jesiennej .... nie jestem zwolennikiem Zielińskiego ale Bakero też nie ....

nie wiem jak Ty Madas, ale ja bym widział z powrotem Michniewicza, wg mnie, jeden z lepszych trenerów "młodego pokolenia" w PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie jestem zwolennikiem "egzotycznych" trenerów w naszym kraju :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno kibice Lecha niezbyt byli i są pozytywnie nastawieni na Bakero....oby to nie popsuło relacji klub-kibice

kibice raczej nie powinni mieć tutaj dużo do gadania :gwizdanie: bo w naszym kraju jest kilka milionów fachowców :wink4: a to przecież zarząd i sztab szkoleniowy odpowiada za wyniki :)

No niby masz rację Stan ale wiecie jak było na Legii... :thumbdown: I ciekawe jak zareaguje sama Kadra Lecha na to, bo to też może różnie może być...? :mysli: Wg mnie też zły ruch na tą chwilę. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno kibice Lecha niezbyt byli i są pozytywnie nastawieni na Bakero....oby to nie popsuło relacji klub-kibice

kibice raczej nie powinni mieć tutaj dużo do gadania :gwizdanie: bo w naszym kraju jest kilka milionów fachowców :wink4: a to przecież zarząd i sztab szkoleniowy odpowiada za wyniki :)

No niby masz rację Stan ale wiecie jak było na Legii... :thumbdown: I ciekawe jak zareaguje sama Kadra Lecha na to, bo to też może różnie może być...? :mysli: Wg mnie też zły ruch na tą chwilę. :mysli:

no było, ale teraz widzisz na Legii jaki doping :kox: jestem narazie pod wrażeniem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno kibice Lecha niezbyt byli i są pozytywnie nastawieni na Bakero....oby to nie popsuło relacji klub-kibice

kibice raczej nie powinni mieć tutaj dużo do gadania :gwizdanie: bo w naszym kraju jest kilka milionów fachowców :wink4: a to przecież zarząd i sztab szkoleniowy odpowiada za wyniki :)

No niby masz rację Stan ale wiecie jak było na Legii... :thumbdown: I ciekawe jak zareaguje sama Kadra Lecha na to, bo to też może różnie może być...? :mysli: Wg mnie też zły ruch na tą chwilę. :mysli:

no było, ale teraz widzisz na Legii jaki doping :kox: jestem narazie pod wrażeniem :wink4:

No wrócili do dobrego dopingu ale było benzadziejnie! Kibice to też aktorzy widowiska na boisku... :good: Oby na Lechu nic się nie zmieniło...

Ciekawe jakie były stosunki w LEchu na linii Piłkarze - trener?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dostaną 5:0 ze skłóconym Manchesterem City to sami zobaczą, że to był błąd :decayed:

obym się mylił, bo co jak co, ale Lech ma zadatki na gre w europejskich pucharach, tak jak kiedyś przez pewien czas Wisła Kraków... ale złe poczynania zarządu i sztabu szkoleniowego jak tam pisaliście i po ptokach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dostaną 5:0 ze skłóconym Manchesterem City to sami zobaczą, że to był błąd :decayed:

obym się mylił, bo co jak co, ale Lech ma zadatki na gre w europejskich pucharach, tak jak kiedyś przez pewien czas Wisła Kraków... ale złe poczynania zarządu i sztabu szkoleniowego jak tam pisaliście i po ptokach...

No właśnie, w MC też kiepska sytuacja... Zobaczymy jak będzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że w Man Utd "od wieków" wszystko po staremu :kox:

:polew:

oj tak Manchester United jako jeden z wielkich klubów rozwija się cały czas systematycznie :good: polityka klubu jest wporządku i akademia piłkarska też :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie jestem zwolennikiem "egzotycznych" trenerów w naszym kraju :gwizdanie:

A ja wręcz przeciwnie.

Bo któż lepiej może przenieść zachodnie wzorce na Naszą ligę jak trenerzy z zachodu...

Tylko musimy tego chcieć... Przykład Petrescu, który teoretycznie tylko w Wiśle Sobie nie poradził a w innych klubach odnosi sukcesy...

Fakt że już teraz zmienili trenera może świadczyć tylko o jednym. Odpuszczają LE kosztem ratowania jakichkolwiek pucharów na przyszły rok. Czy to dobry ruch, czas pokaże. Ja to jednak rozumiem i chyba podobnie bym się zachował :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie jestem zwolennikiem "egzotycznych" trenerów w naszym kraju :gwizdanie:

A ja wręcz przeciwnie.

Bo któż lepiej może przenieść zachodnie wzorce na Naszą ligę jak trenerzy z zachodu...

Tylko musimy tego chcieć... Przykład Petrescu, który teoretycznie tylko w Wiśle Sobie nie poradził a w innych klubach odnosi sukcesy...

Fakt że już teraz zmienili trenera może świadczyć tylko o jednym. Odpuszczają LE kosztem ratowania jakichkolwiek pucharów na przyszły rok. Czy to dobry ruch, czas pokaże. Ja to jednak rozumiem i chyba podobnie bym się zachował :mysli:

nie pamiętam czy Bakero odnosił sukcesy jako trener... może w jakiś drugich, trzecich rezerwach Barcy- nie wiem bo się tym nie interesuję.

Jeżeli ma to być ktoś z zagranicy, to ktoś konkretny, ale muszą za tym iść pieniądze i transfery, i to takie przemyślane, a nie kupno kopacza z III ligi, bo nie ujmując takiem grajkowi, ale Europy to on nie zawojuje :wink4:

Można czerpać z ligi tureckiej, przyszli "egzotyczni" trenerzy, ale przyszły też pieniądze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...