Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na wspinaczke integracyjna bym ich jeszcze raz wyslal i podwyzki dal :facepalm:

A Nawałka, no coz ktos musi oberwac za tych gamoni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

No zawsze trener oberwie, ale z drugiej strony to jest pierwszy mecz Nawałki więc chłop będzie uczył się na błędach i może w końcu stworzy drużynę marzeń :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co widziałem w piątek trudno jest mi uwierzyć w to, że Nawałce uda się stworzyć dobry zespół. We wtorek przynajmniej nie będę miał wątpliwości co oglądać: czy Polska-Irlandia czy Holandia-Kolumbia czy Szwecja-Portugalia :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

Trzeba było zatrudnić zagranicznego szkoleniowca, a nie kolejnego Polaka...

Ostatni raz Polska dobrze grała za czasów Beenhakkera :kox::naughty:

Spokojnie Polska mogła wygrać 5:1 z Portugalią :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co widziałem w piątek trudno jest mi uwierzyć w to, że Nawałce uda się stworzyć dobry zespół. We wtorek przynajmniej nie będę miał wątpliwości co oglądać: czy Polska-Irlandia czy Holandia-Kolumbia czy Szwecja-Portugalia :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Zanim wypłynie hejt po Nawałce proponuje zobaczyć wyniki Leo w pierwszych jego meczach po objęciu repry

0:2 z Danią

1:3 z Finlandią

1:1 z Serbią

pierwszym wygranym meczem było wymęczone 1:0 z Kazachstanem

Dajmy facetowi popracować czyt. wyselekcjonować z 40mln kraju 25 grajków na miarę reprezantacji + kilka kontrolnych spotkań. Ja osobiście wierzę, że tym razem coś z tego będzie, bo jak nie teraz to kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obym się mylił, ale ja nie wierzę, że Nawałka sobie poradzi....

W sumie oprócz udanej ostatnio przygody z Górnikiem, wcześniej nic facet nie pokazał....Wszędzie średnio sobie radził albo w ogóle...

Będzie to samo co z Waldkiem.... Ale jak napisałem na wstępie: obym się mylił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do trenera nic nie mam. Chodzi o kopaczy, którzy nie potrafią trafić w piłkę, uderzyc celnie na bramkę, przyjąć i rozegrac pod presją, wysunąc się na pozycję, a nie czekac aż piłka sama do nich trafi. Większość gra asekuracyjnie bez jakiejkolwiek wyobraźni.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do trenera nic nie mam. Chodzi o kopaczy, którzy nie potrafią trafić w piłkę, uderzyc celnie na bramkę, przyjąć i rozegrac pod presją, wysunąc się na pozycję, a nie czekac aż piłka sama do nich trafi. Większość gra asekuracyjnie bez jakiejkolwiek wyobraźni.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Z doświadczenia wiem, że sporo zależy od trenera, ale również dużo od grupy kopaczy, którzy akurat zostali powołani, muszą chcieć wszyscy.... I tutaj nie wiem dlaczego w kadrze nie ma Obraniaka - facet, który sporo potrafii....

Większość z naszych reprezentanów gra w klubach zagranicznych, ale mam wrażenie, że jak przyjeżdżają na kadrę, to pierwsze co, to musieli by dostać kilka liści żeby zostali ustawieni do pionu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do trenera nic nie mam. Chodzi o kopaczy, którzy nie potrafią trafić w piłkę, uderzyc celnie na bramkę, przyjąć i rozegrac pod presją, wysunąc się na pozycję, a nie czekac aż piłka sama do nich trafi.

Otóż potrafią kopnąć prosto piłkę, przyjąć i rozegrać etc. W swoich macierzystych klubach nie znaleźli się przypadkowo, nikt ich nie wytransferował za piękne oczy tylko umiejętności czysto piłkarskie. Na szczeblu reprezentacji na ogół wymaga się od nich więcej to w pełni rozumiem, ale ile było takich którzy w klubach grali pierwsze skrzypce, a w meczach międzypaństwowych dawali d..y?

Większość gra asekuracyjnie bez jakiejkolwiek wyobraźni.

I tutaj właśnie rola selekcjonera żeby chwycić za jaja,zbudować atmosferę w szatni, wybierać tych którzy są w formie a to wg mnie może dać końcowy sukces. Bo akurat w przypadku naszej kopanej wyjście z grupy el. można nazwać sukcesem.

Czy ktoś wierzył w słodko pierdzącego Jasia Engela jak obejmował repre że wyjdzie z grupy eliminacyjnej? Mało kto, a właśnie wtedy paka była zgrana i chyba nie można było im odmówić woli walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie: złapać za jaja.. tylko niektórzy chyba ich nie mają...

Mecze kadry nie są wyróżnieniem, taki Lewandowski nie przyjeżdza na kadrę się wybić, a gwiazdorzyć :thumbdown:

A wracając do jaj: Ostatnio kopacze Legii pokazali jakie mają jaja. Oglądałem pierwszą połowę ich meczu w Turcji z Trabzonem. Na każde męskie lub też cwane wejście piłkarza Trabzonu, wojskowi prawie płakali.... Zamiast kunerwa zagryźć zęby i odpłacić tym samym, nawet kosztem czerwonej kartki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto palnął, ale w TV obiło mi się o uszy, że taktyka kadry ma być budowana pod Lewego, a najlepiej żeby zaszczepić w reprezentacji styl BVB :polew:

Dla mnie w ogóle powinni na czas meczów o stawkę odseparować ich od mediów bo jeszcze jeden z drugim w to uwierzą i będzie jeden wielki blamaż.

Lewy gra na szpicy - źle, cofa się to też źle bo nie ma potem komu odegrać piłki. :facepalm: Przypomnę tylko, że jedyny który mógł mu zagrać otwierającą do bramki piłkę biega po boiskach Ligue 1 i pewnie nie prędko "zachce" mu się z powrotem uczyć polskiego. Jakbym miał wybierać to któregoś z naszych ligowców i niekoniecznie miałby to być Murawski :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej Reprezentacji jaja mają tylko Wasyl i Boruc.

Wcześniej mieliśmy "gorszych" piłkarzy, ale mieliśmy zgraną DRUŻYNĘ. a teraz? Trzeba Selekcjonera, który ich poustawia do pionu.

Przestać powoływać Lewandowskiego, bo za bardzo gwiazdorzy...

Kapitanem powinien zostać Wasilewski, bo do tego Błaszczykowski się nie nadaje. Jest za "miętki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W meczu z Irlandią Nawałka mógłby posadzić na ławce lewego a dać szansę od początku Robakowi chyba , że zagra 4-4-2 :) w naszej lidze jest jeszcze paru ciekawych graczy, których mam nadzieję trener przetestuje póki ma na to czas... w piątek zbyt wolno rozgrywali akcje przez co Słowacy mieli czas żeby dobrze się ustawić, zero przyspieszenia, klepali bo klepali.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] w naszej lidze jest jeszcze paru ciekawych graczy, których mam nadzieję trener przetestuje póki ma na to czas... w piątek

Uważam, że nasza liga to totalne dno. Mistrz tego kraju dostaje łomot z każdym, wszędzie i zawsze. Ci ciekawi gracze są ciekawi tylko na miare tej słabej ligi, która nie wiedzieć czemu, nazywa sie Ekstraklasą.

Klub, który bryluje w tej pseudo-lidze, zupełnie sie nie liczy w Europie. I tak samo wyróżniający się zawodnicy, nic nie znaczą w starciu z przeciętniakami europejskimi. Ci ludzie nie maja żadnego doświadczenia w nowoczesnym futbolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to że w naszej lidze coś tam grają i się wyróżniają ale na tle równie słabo grającej reszty to nie oznacza że w kadrze coś zwojują. Widać to dokładnie w każdym meczu czy to reprezentacji czy w meczu klubowym z jakimś innym europejskim zespołem, jak bardzo jesteśmy słabi, nieudolni i jak dużo nam brakuje nawet do tych europejskich średniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba jestem masochista bo lubie a nawet bardzo lubie oglądać naszą lige. Fakt momentami jest groteskowo, ale kilka lub kilkanascie ciekawych zagran, akcji z kazdego spotkania mozna wyróżnić. Poza tym na wielu stadionach poziom kibicowania i opraw to juz international level.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj bedzie niezle sie dzialo w europie, co nie ?

najbardziej jednak jestem ciekawe nie ibry i ronaldo , a francuzikow

ciekawe, co pokaza

statystycznie skazani na porazke, ale ze platini czuwa .....

rozmawialismy dzisiaj o tym w pracy: przeciez wystarczy karny okolo 15-20 minuty, do tego czerwo dla kogos z ukrainy, 1-0 i sie zacznie jazda 11 ver. 10

moze byc niezle, prawda?

czytalem ze CR7 najbardziej nie chcial grac z francuzami, ze wszystkich barazowych zespolow

na pytanie dlaczego odmowil odpowiedzi tlumaczac, ze za prawde bylby ukarany

mocne, prawda ? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba jestem masochista bo lubie a nawet bardzo lubie oglądać naszą lige. Fakt momentami jest groteskowo, ale kilka lub kilkanascie ciekawych zagran, akcji z kazdego spotkania mozna wyróżnić. Poza tym na wielu stadionach poziom kibicowania i opraw to juz international level.
Kibicowsko OWSZEM TAK! I czasem żal mi kibiców którzy angażują się w oprawy, kibicowanie bardziej niż sami piłkarze.

A co do ciekawych akcji to nie jest tak, że nic się nie dzieje ale zdecydowanie tego jest za mało! To z nazwy TYLKO jest EKSTRAKLASA. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...