Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

No klepią trochę. :naughty: W tym dwumeczu już im raczej nic nie grozi ale co będzie później? Zobaczymy. :wink: Tak czy tak to Powoli zaczyna przypominać dominację na boisku Barcy. Miliony podań i przewaga w posiadaniu piłki. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy tak to Powoli zaczyna przypominać dominację na boisku Barcy. Miliony podań i przewaga w posiadaniu piłki. :wink:

niestety, ich gra momentami przypominała tiki takę Barcy :thumbdown: sto podań przed polem karnym nie wiadomo po uj :doh: kiedyś naziści to się nie pier*dolili, blitzkrieg i po temacie :decayed:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

Coś czuję że Bayern zdobędzie ponownie LM:whistling:

myślę, że nie :wink: ale są mocni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy tak to Powoli zaczyna przypominać dominację na boisku Barcy. Miliony podań i przewaga w posiadaniu piłki. :wink:

niestety, ich gra momentami przypominała tiki takę Barcy :thumbdown: sto podań przed polem karnym nie wiadomo po uj :doh: kiedyś naziści to się nie pier*dolili, blitzkrieg i po temacie :decayed:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

Coś czuję że Bayern zdobędzie ponownie LM:whistling:

myślę, że nie :wink: ale są mocni :naughty:

:thumbup:

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy tak to Powoli zaczyna przypominać dominację na boisku Barcy. Miliony podań i przewaga w posiadaniu piłki. :wink:

niestety, ich gra momentami przypominała tiki takę Barcy :thumbdown: sto podań przed polem karnym nie wiadomo po uj :doh: kiedyś naziści to się nie pier*dolili, blitzkrieg i po temacie :decayed:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

To bardzo możliwe że Lewandowski będzie pasował do takiej nudziarskiej gry będzie dostawał podania w pole karne idealne a on takich nie marnuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy tak to Powoli zaczyna przypominać dominację na boisku Barcy. Miliony podań i przewaga w posiadaniu piłki. :wink:

niestety, ich gra momentami przypominała tiki takę Barcy :thumbdown: sto podań przed polem karnym nie wiadomo po uj :doh: kiedyś naziści to się nie pier*dolili, blitzkrieg i po temacie :decayed:

dooobre

:polew:

a tak na serio

o tyle o ile do zejścia szczęsnego mecz był po prostu rewelacyjny, to w 75 minucie zasnąłem i np bramkę mullera obejrzałem w powtórkach :facepalm:

fajne niby to trzymanie piłki, niby coś w tym jest, ale to jest tak nudne.....

---------- Post dopisany at 08:03 ---------- Poprzedni post napisany at 07:58 ----------

i wszystko jasne

flamini odpuścił :whistling:

---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 08:03 ----------

redaktorzyna

zes dowalil do pieca..... :facepalm:

jak ktos troszke wyzej ceni Michala Okonskiego, tutaj opis wczorajszego spotkania

Liga Mistrzów. Porażka Arsenalu pozytywem przed Premier League

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ta chwile sa druzyny mocniejsze niz bayern:wink:

wymieniaj :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Realem śmiem wątpić... Zresztą wczoraj po strzeleniu pierwszego gola jakoś nie zależało Bayernowi na strzeleniu nastepnych goli... Ot takie klepanie przed polem karnym Arsenalu... Zresztą nie był to ich jakiś rewelacyjny mecz, Ribery zresztą zrobiłby różnice.

A Real już zaliczył kilka wpadek w tym sezonie, więc nie wysuwałbym go przed szereg...

Sent from Lumia 920

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak o to przez guardiole i ich styl gry nie lubię juz bawarczykow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem fanów Realu którzy nie znoszą Pepa :grin: swoją drogą to styl gry Bayernu oparty na podaniach i posiadaniu piłki wprowadził van Gaal w sezonie 09/10... Obecnie za Pepa momentami jest przesadne klepanie piłki, po za tym ciągle grają to samo od paru lat...

Sent from Lumia 920

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu osoba pepa nie ma nic do rzeczy. Chociaż nie uważam go za wybitnego trenera. Ten styl gry jest do usrania... Teraz przekroczyli ilością bezsensownych podać granice dobrego smaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, w drugiej połowie mało się działo... Blisko 1000 podań w ciągu meczu to już sztuka dla sztuki. Jako sympatyk Bayernu też byłem zniesmaczony grą w drugiej połowie - zamiast dobicia Arsenalu było klepanie piłki... Ale z dwojga złego wolę to niż stawianie autobusu w polu karnym :wink:

Sent from Lumia 920

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Po za tym zwykle Bayern bardziej przykłada się do gry niż w drugiej połowie z Arsenalem... Obejrzałem praktycznie każdy ich mecz w tym sezonie i wiem coś o tym :wink:

Sent from Lumia 920

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

momentami jest przesadne klepanie piłki

no tak, tyle że teraz ten moment trwał całą drugą połową

całą

może bez pierwszych 9 minut, czyli do karnego

można się zanudzić na śmierć na takim widowisku

sorry, ale to zabijanie radości i piękna futbolu

to rzecz jasna tylko moje zdanie, każdy ma prawo mieć zgoła odmienne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, w drugiej połowie mało się działo... Blisko 1000 podań w ciągu meczu to już sztuka dla sztuki. Jako sympatyk Bayernu też byłem zniesmaczony grą w drugiej połowie - zamiast dobicia Arsenalu było klepanie piłki... Ale z dwojga złego wolę to niż stawianie autobusu w polu karnym :wink:

Sent from Lumia 920

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Po za tym zwykle Bayern bardziej przykłada się do gry niż w drugiej połowie z Arsenalem... Obejrzałem praktycznie każdy ich mecz w tym sezonie i wiem coś o tym :wink:

Sent from Lumia 920

Wczoraj na C+ sport po meczu w analizie padło takie coś, w 120 sek. 3 piłkarzy Bayernu Kroos, Robben i Goetze wymienili piłkę 40 razy między sobą tylko. Co daje średnio 3-4 sek. na jednego. Potem było porównanie że to podobne statystyki do Barcy z sezonów 10-13

Ten mecz wyglądałby zupełnie inaczej gdyby nie czerwo, a prawda jest taka że na początku meczu jak był presing i gra z 1-piłki to Bayern stał i to pokazało że wcale nie jest aż tak silny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był wyrównany mecz tylko Helweci byli mega nieskuteczni. Włosi przegrali jedną bramką ale patrząc na Szwajcarów - zmietli by Italię z boiska.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogląda ktoś może naszą Extraklasę? Pogoń po I połowie rozbija Lech 4:0!!! Robak 4 bramki (jedna po karnym dość kontrowersyjnym) ale ogólnie chłop dzisiaj jest nie do zatrzymania dla obrońców Lecha! :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogląda ktoś może naszą Extraklasę? Pogoń po I połowie rozbija Lech 4:0!!! Robak 4 bramki (jedna po karnym dość kontrowersyjnym) ale ogólnie chłop dzisiaj jest nie do zatrzymania dla obrońców Lecha! :shock3:

oglądam, Pogoń gra mecz rundy. Robak wymiata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...