Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Spalanie z FISa: 17,1l :shocked::evil: Szkolenie z Wróblewskim na lotnisku niedaleko Ułęży. Temperatura oleju momentami ok. 120 st. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś zrobiłem trasę Zeven - Bielsko Biała 1000km i zaskoczyło mnie wysokie spalanie równe 6l/100km jadąc w trzy osoby z pełnym bagażnikiem przeważnie z prędkością 120-150km/h.

spadlem z krzesla .... :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to cuber wg tego co masz w spalaniu tp jestes emeryt i wariat za jednym razem .

hmmm 7 trasa 10 tez trasa :naughty: :naughty: :naughty: miasto do 16stu bywało no ale już nie jestem posiadaczem B6 w 1,9 Tdi :naughty:

no zobaczymy czy nowy nabytek też będzie taki oszczędny :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasto do 16... Stales na swiatlach z pedalem w podlodze?

Mialem o to samo zapytać :confused4: Ja nie wiem co musialbym robic zeby wyszlo 16 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuber

Miasto do 16... Stales na swiatlach z pedalem w podlodze? :polew:

wystarczy przejechać przez Kraków w godzinach szczytu :naughty: podjazd 2 km na szybkosci później przestój w koreczku i koljeny podjazd i kolejny itd przez godzinke i spalanie 16 :naughty: ale spoko moze to poteirdzic np.Waski bo byl ostatnio u mnie i sie własnie chwali takowym spalaniem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuber

Miasto do 16... Stales na swiatlach z pedalem w podlodze? :polew:

wystarczy przejechać przez Kraków w godzinach szczytu :naughty: podjazd 2 km na szybkosci później przestój w koreczku i koljeny podjazd i kolejny itd przez godzinke i spalanie 16 :naughty: ale spoko moze to poteirdzic np.Waski bo byl ostatnio u mnie i sie własnie chwali takowym spalaniem :evil:

i tu mamy bajkopisarzy tylko z gatunku science-fiction. Odrzucamy skrajne i mamy norme :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuber

Miasto do 16... Stales na swiatlach z pedalem w podlodze? :polew:

wystarczy przejechać przez Kraków w godzinach szczytu :naughty: podjazd 2 km na szybkosci później przestój w koreczku i koljeny podjazd i kolejny itd przez godzinke i spalanie 16 :naughty: ale spoko moze to poteirdzic np.Waski bo byl ostatnio u mnie i sie własnie chwali takowym spalaniem :evil:

i tu mamy bajkopisarzy tylko z gatunku science-fiction. Odrzucamy skrajne i mamy norme :polew:

Oj kolego zdziwił byś się jakie może być chwilowe spalanie :polew: a bajkopisarzy to na innym forum

warto poszukać :gwizdanie:

dziwne że w Krakowie mamy dużo A4 które tak palą :gwizdanie: może wirus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu mamy bajkopisarzy tylko z gatunku science-fiction. Odrzucamy skrajne i mamy norme

zapraszam mistrzu niskiego spalania do Krakowa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu mamy bajkopisarzy tylko z gatunku science-fiction. Odrzucamy skrajne i mamy norme

zapraszam mistrzu niskiego spalania do Krakowa :evil:

Przejedziesz sie znami przez miasto to zobaczysz spalanie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu mamy bajkopisarzy tylko z gatunku science-fiction. Odrzucamy skrajne i mamy norme

zapraszam mistrzu niskiego spalania do Krakowa :evil:

do mistrza niskiego spalania to mi jeszcze daleko brakuje.Chwilowe spalanie jak wyjeżdżam z garażu to mam 51 l/100 km. :polew:

Dzięki za zaproszenie zaproponowałem ciekawą jazdę, ale sponsor się nie popisał. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli kolejne nasze zaproszenie do Kraka nie wychodzi :mysli: dziwne ciekawe czego się obawiają

:mysli: zapewne że spalonie wzrośnie do normalnych poziomów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś zabiorę rodzinkę do Kraka (model rodziny 2+2 :laghing2: )

Tak turystycznie bo to pięęęękne miasto :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś zabiorę rodzinkę do Kraka (model rodziny 2+2 :laghing2: )

Tak turystycznie bo to pięęęękne miasto :good:

zapraszamy bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli kolejne nasze zaproszenie do Kraka nie wychodzi :mysli: dziwne ciekawe czego się obawiają

:mysli: zapewne że spalonie wzrośnie do normalnych poziomów :gwizdanie:

wyjdzie Wam zaproszenie tylko zacznijcie :mysli: jak większość posiadaczy :a4fan:

Jeżdżę :a4fan: od ośmiu lat, wiesz, dlaczego

Bo kiedy można poszaleć to wiem, że mogę na nią liczyć :thumbup: i spalanie wtedy nie ma znaczenia :gwizdanie:

Jak podróżuję z rodziną to zapewniam im należyty komfort i bezpieczeństwo i spalanie też nie ma znaczenia :gwizdanie:

Bo ma to coś. :hi: bezcenne

Robie miesięcznie ok. 1, 5 tys. km, więc to ja mam w du..e ile spala, bo to jest nic w porównaniu z ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja audiolka nie spalila nigdy wiecej jak 7,5, nawet gdy caly bak po miescie zrobilem(skrzynia aut) :) ciekaw jestem ile by spalil jadac autobanem caly czas 90-100...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja audiolka nie spalila nigdy wiecej jak 7,5, nawet gdy caly bak po miescie zrobilem(skrzynia aut) :) ciekaw jestem ile by spalil jadac autobanem caly czas 90-100...

zgadzam się z kolegą - swiezak84, mój max wynik średniego spalania na FIS po opróżnieniu całego baku to 7,1 l/100 km. chyba, że komputer pokładowy oszukuje :cool1:. chwilowe spalanie przy ruszaniu na światłach - minimum 40 litrów i wyżej. jeżdżę raczej agresywnie. może mam felerny wózek :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja audiolka nie spalila nigdy wiecej jak 7,5, nawet gdy caly bak po miescie zrobilem(skrzynia aut) :) ciekaw jestem ile by spalil jadac autobanem caly czas 90-100...

zgadzam się z kolegą - swiezak84, mój max wynik średniego spalania na FIS po opróżnieniu całego baku to 7,1 l/100 km. chyba, że komputer pokładowy oszukuje :cool1:. chwilowe spalanie przy ruszaniu na światłach - minimum 40 litrów i wyżej. jeżdżę raczej agresywnie. może mam felerny wózek :mysli:

nie bardzo rozumiem... masz fajne spalanie i zastanawiasz się nad felernością samochodu... nic tylko się cieszyć :>

a to że pokazuje 40 litrów to norma... bo to chwilowe spalanie a nie średnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków nie jest taki straszny, jest zakorkowany, ale na szczeście nie każdy jeździ do pracy codziennie o tej samej porze i wraca tą samą drogą również o tej samej porze, mając dojazd pokroju Cuber'a [zakładam, że fascynujący, a wnioskuje z opisu] faktycznie bez trudu diesle przestają być ekonomiczne :kwasny:

spalanie 6 litrów przy przelotowej 200 z kolei w drugą strone, tym razem gloryfikuje tdi :mysli:

moją A4 nie wykonalne :>

16 w mieście dieslem :mysli:

jaki sens posiadania diesla ?:disgust:

a tak z innej beczki, to wysokie spalanie nijak się ma do szybkości kierowcy, ale do wariacji ma się faktycznie idealnie :wink4:

ale takie rzeczy to już na podstawowych stopniach szkoleń tłuką do łbów :gwizdanie:

co ciekawe im więcej szkoleń tym płynniejsza jazda i "nie widać" tej prędkości, a czasy przejazdów lepsze :evil:

a żeby nie było OT to udało mi się zejść poniżej 10 :>

dokładnie 9,75 ale oprócz 200km poza miastem ~300 było w mieście

ogólnie ~7000km - 10,51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...