Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a ja sie musze pochwalić :) zatankowałem BP ON ultimate w austrii :) i zrobiłem 1012.1km i sie dopiero teraz rezerwa zapaliła :D ostatnie 100km zrobione w polsce w mieście a tak to głównie trasa koło 170kph i w austrii pare korków było w tym z 6 na autobahnie :confused:

jak dla mnie to polskie paliwo nawet nie stało koło zagranicznch paliw :bicz:

dla porównania: ta sama trasa tylko w strone austrii, autko zatankowane do pełna shell v-power ON i zrobiłem 950km ale to już dojeżdżałem na miejsce na oparach czyli praktycznie rezerwa poszła cała :)

etam nie ma sie czym chwalic ja nie oszczednym 2,8 na polskich paliwach jak sie upre to zrobie 1100km :biggrin:

na lawecie :rotfl::rotfl:

bijesz zaklad :question::question:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 622 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja nie oszczednym 2,8 na polskich paliwach jak sie upre to zrobie 1100km
na lawecie

bo max ma Pb+LPG (pewnie jakis kosmicznie wielki zbiornik) - dla wyjansienia

Opublikowano

chyba ze tak to sorrrry myślałem o serice

:audi::a4fan::quattro:

to jaki on musi miec zbiornik ??????????????/

Opublikowano
ja nie oszczednym 2,8 na polskich paliwach jak sie upre to zrobie 1100km
na lawecie

bo max ma Pb+LPG (pewnie jakis kosmicznie wielki zbiornik) - dla wyjansienia

Murzyn, czy Ty sie musisz mi tu wtraca :twisted: a juz bym chapsnol jaks krate piwska. to musiales mi wszystko zepsuc :bicz: psujo jeden

Opublikowano
ja nie oszczednym 2,8 na polskich paliwach jak sie upre to zrobie 1100km
na lawecie

bo max ma Pb+LPG (pewnie jakis kosmicznie wielki zbiornik) - dla wyjansienia

Murzyn, czy Ty sie musisz mi tu wtraca :twisted: a juz bym chapsnol jaks krate piwska. to musiales mi wszystko zepsuc :bicz: psujo jeden

noto jaki masz zbiornik kolego

Opublikowano

60 pb i 57 lpg (wchodzi)

Opublikowano

:redface:

Murzyn, czy Ty sie musisz mi tu wtraca a juz bym chapsnol jaks krate piwska. to musiales mi wszystko zepsuc psujo jeden
:redface:

co co :question: :redface: :rolleyes: :twisted:

Opublikowano
60 pb i 57 lpg (wchodzi)

to i tak nie wierze ze polecisz 1100 km małoprawdopodobne ale spoko jak tak mówisz to ok

pozdrawiam

[ Dodano: 14-02-2007, 00:48 ]

:redface:
Murzyn, czy Ty sie musisz mi tu wtraca a juz bym chapsnol jaks krate piwska. to musiales mi wszystko zepsuc psujo jeden
:redface:

co co :question: :redface: :rolleyes: :twisted:

dzieki kolego za info masz u mnie browca

Opublikowano

jadoc na trasie 120-140 PB sapli mi 8,9 l/100km czyli 60l/8,9l=6,74 czyli 674km

lpg na trasie to cos minimalnie ponizej 13l moze 12,5l bo cigle cos tam reguluja mi 57/13=4,38 czyli 438km, a 438+674=1112 :biggrin:

Opublikowano
jadoc na trasie 120-140 PB sapli mi 8,9 l/100km czyli 60/8,9=6,74 czyli 674km

lpg na trasie to cis minimalnie ponizej 13 moze 12,5 bo cigle cos tam reguluja mi 57/13=4,38 czyli 438km, a 438+674=1112 :biggrin:

dobra dobra ok

ps .ale to tylko teoria i liczby ale ogólnie to mało bardzo mało ci pali

pozdrawiam

Opublikowano

malo :question::question: ale tylko PB bo gazu ciagnie starsznie

PB 95

miasto 14l

trasa (krajówka) 120-140 km/h 8,8l

trasa (autostrada) 190 km/h 12,5l

LPG

miasto 15-16l

trasa (autostrada) 120 km/h 13,2l

trasa (autostrada) 160 km/h 14l

trasa (autostrada) 190 km/h 17,5l

trasa (krajówka) 120-140 km/h 12,8l

z gazu tio tylko na miescei jestem zadowlony, zwroc uwaeg na roznice pomiedzy PB a LPG przy wyzszech predkosciach - kosmos.

A Tobie ila wciaga?

Opublikowano
malo :question::question: ale tylko PB bo gazu ciagnie starsznie

PB 95

miasto 14l

trasa (krajówka) 120-140 km/h 8,8l

trasa (autostrada) 190 km/h 12,5l

LPG

miasto 15-16l

trasa (autostrada) 120 km/h 13,2l

trasa (autostrada) 160 km/h 14l

trasa (autostrada) 190 km/h 17,5l

trasa (krajówka) 120-140 km/h 12,8l

z gazu tio tylko na miescei jestem zadowlony, zwroc uwaeg na roznice pomiedzy PB a LPG przy wyzszech predkosciach - kosmos.

A Tobie ila wciaga?

jak niepomyka za szybko jak teraz to na trasie 13 l w miescie niepotrafie normalnie ruszac wiec ponad 20 l

na gazie latam tylko jak mam trase kilkaset kilometrów to odpalam gazik i spala mniej jak pb ale nie lata tak jakbym chciał i po miescie ni odpalam gazu

pozdrawiam

Opublikowano
malo :question::question: ale tylko PB bo gazu ciagnie starsznie

PB 95

miasto 14l

trasa (krajówka) 120-140 km/h 8,8l

trasa (autostrada) 190 km/h 12,5l

LPG

miasto 15-16l

trasa (autostrada) 120 km/h 13,2l

trasa (autostrada) 160 km/h 14l

trasa (autostrada) 190 km/h 17,5l

trasa (krajówka) 120-140 km/h 12,8l

z gazu tio tylko na miescei jestem zadowlony, zwroc uwaeg na roznice pomiedzy PB a LPG przy wyzszech predkosciach - kosmos.

A Tobie ila wciaga?

jak niepomyka za szybko jak teraz to na trasie 13 l w miescie niepotrafie normalnie ruszac wiec ponad 20 l

na gazie latam tylko jak mam trase kilkaset kilometrów to odpalam gazik i spala mniej jak pb ale nie lata tak jakbym chciał i po miescie ni odpalam gazu

pozdrawiam

no to bije po kielni troche, ale frajda z jazdy tez inna

pozdrawiam rozniez

Opublikowano

475 km w tym trasa ok 100 km i weszło 48l Pb :o

Sporo..

No ale z rana dystanse po 5 km, potem przerwa i znowu 5km, nie zagrzeje sie nawet.. oby tylko dlatego spalanie takie było..

[ Dodano: 14-02-2007, 18:12 ]

Tylko że zarówna ja jak i matka glan w podłodze :P

Opublikowano

to ja troszkę po programie poszalałem, 320 km na baku Pb98 :redface:

Opublikowano

jak sprzet Rob :question:

Opublikowano
jak sprzet Rob :question:

teraz latam na 98 i zobaczę jak spalanie, tylko muszę przystopować deptanie :biggrin:

Opublikowano

ja zalalem do pelna i zrobilem ok 600km na 53litrach bo nie probuje na baku boje sie zapowietrzenia. Robie tak: zapala sie rezerwa i jade odrazu na stacje wlewam do pelna i miesci sie 53litry (bak ma 62) i kasuje licznik - od 1 stycznia do 9 lutego zrobilem 617km zauwazyc mozna ze nie jezdze duzo glownie trasa dom praca ok 5 km. Jak wyjezdze to co zatankowalem 9 lutego to napisze o wyniku. Audi A4 1.8 20V 96r.

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 20-02-2007, 13:06 ]

zle zacząłes kolego zapraszam do NEWBIE i zapoznania sie z regulaminem

Opublikowano

Do zapalenia rezerwy ledwo co 400km 70% trasa 30% dojazdy. To chyba źle :cool:

Coś jest powalone.

Może magnetyzer coś zmieni :cool:

magnetyzerom mowimy stanowczo nie

Dlaczego? :rotfl:

Opublikowano
Może magnetyzer coś zmieni

magnetyzerom mowimy stanowczo nie :bicz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.