Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nie wydaje ci sie ze jaby to bylo takie super i zwiekszalo by to osiagi i zmniejszalo spalanie to czy firmy samochodowe nie montowaly by tego seryjnie

Czy nie wydaje Ci się, że ja o tym wiem :cool:

Zaobserwowałem, że lekko spadło spalanie jak wyciąłem strumienice. Nie jest to duża różnica ale zawsze coś :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hehehe, dla odmiany nie powiem o tym jako moje autko mało pali, ale co mi wyszło po ostatnich 754km :twisted:

Średnio 7,95L/100km z czego 600km zrobione w trasie :biggrin: Nie pytajcie w jakim stylu to były przejazdy :wink: Podpowiem tylko, że dość krótko dojeżdżałem :a4fan:

P.S. Ehhh piękny jest świat wirusów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, dla odmiany nie powiem o tym jako moje autko mało pali, ale co mi wyszło po ostatnich 754km :twisted:

Średnio 7,95L/100km z czego 600km zrobione w trasie :biggrin: Nie pytajcie w jakim stylu to były przejazdy :wink: Podpowiem tylko, że dość krótko dojeżdżałem :a4fan:

P.S. Ehhh piękny jest świat wirusów :lol:

Realista. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trasie robie spokojnie 1100 i jeszcze zostaje troche paliwka a w mieści pali mi około 6,5. Najmniejsze spalanie jakie mi wyszło to 4,6 przy spokojnej nocnej jeżdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiem sie czasem dlaczego ludzie oszukuja sami siebie,tymi spalaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60% trasa, 40 miasto, w mieście ciśnięcie (ja) w trasie spokojniej troche (mama) i na 42 litrach 475 km, wychodzi na to że to ok 9l/100. Z tym że sporo grzana postojowego było..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje najmniejsze spalanie gazu to 8.6 jak wracałem z anglii i w niemczech były zwężki na autostradach i jechałem z predkoscia 90-100.W aucie byłem sam i miałem troche bagażu. Jednak nigdy pózniej ni udało mi sie zejsc poniżej 10 litrów gazu na 100km. :a4fan::a4fan: :biggrin: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie to dosyć dynamiczna jazda po Waw-ce 7,6l/100 a w trasie przy jeszcze bardziej dynamicznej jeździe;) 6l/100, zbyt spokojnie jeżdze tylko jak wiozę syna :P

:a4fan: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, dla odmiany nie powiem o tym jako moje autko mało pali, ale co mi wyszło po ostatnich 754km :twisted:

Średnio 7,95L/100km z czego 600km zrobione w trasie :biggrin: Nie pytajcie w jakim stylu to były przejazdy :wink: Podpowiem tylko, że dość krótko dojeżdżałem :a4fan:

P.S. Ehhh piękny jest świat wirusów :lol:

Realista. :cool:

A pewnie, nie będę nikomu wmawiał jak to średnia wychodzi 6L/100km, bo tak nie jest. Jeżdżę szybko, mam wirusa i auto pali tyle ile musi.

Co z tego, że potrafię zrobić 1100km na baku i już osiągałem spalania 5.5L/100km, to nie jest jazda... Lubię jeździć dynamicznie lub jeszcze szybciej, a auto mi tego nie odmawia, bo przeserwisowane jest na cacy !

Wysokość spalania jest tylko i wyłącznie pod prawą nogą !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprinter ... wyglada na to ze spalanko masz ciut wyzsze od mojego .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszcie prosze ile wam pali przy 1,9 TDi ale tylko w cyklu miejskim - pozdrawiam Iwona

7.3-7.6 l/100 km .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszcie prosze ile wam pali przy 1,9 TDi ale tylko w cyklu miejskim - pozdrawiam Iwona

7.3-7.6 l/100 km .... :twisted:

bardzo dzieki,ale mój ma 90 kM czy to ma znaczenie

ma ale nie duze .... :wink:

90 konna jednostka powinna sie zmiescic w 7 litrach ... moze nawet w 6.5 ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie to dosyć dynamiczna jazda po Waw-ce 7,6l/100 a w trasie przy jeszcze bardziej dynamicznej jeździe;) 6l/100, zbyt spokojnie jeżdze tylko jak wiozę syna :P

:a4fan: :twisted:

mam pytanie a ile pali ci tylko w cyklu miejskim i w takich zimowych warunkach,pozdrawiam

[ Dodano: 26-02-2007, 22:13 ]

napiszcie prosze ile wam pali przy 1,9 TDi ale tylko w cyklu miejskim - pozdrawiam Iwona

7.3-7.6 l/100 km .... :twisted:

bardzo dzieki,ale mój ma 90 kM czy to ma znaczenie

ma ale nie duze .... :wink:

90 konna jednostka powinna sie zmiescic w 7 litrach ... moze nawet w 6.5 ... :wink:

cos mi sie wydaje ze moje audi teraz tylko cykl miejski paliło (zima-stoi na dworze) ok.8,8 l

[ Komentarz dodany przez: rob: 26-02-2007, 22:14 ]

zapraszam do NEWBIE

[ Komentarz dodany przez: lukas23: 26-02-2007, 22:14 ]

Iwonka a czemu ty jeszcze nie bylas w newbie ? chyba sie regulaminu nie czytalo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie wydaje ze moje audi teraz tylko cykl miejski paliło (zima-stoi na dworze) ok.8,8 l

jest mozliwe jezeli robisz bardzo krótkie odcinki .... :wink: albo masz starego zajezdzonego kondona .... :twisted:

p.s nie moze Ci sie wydawac ... musisz byc tego pewna .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...