Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Brynia, nie mow HOP ;) 2.5 nie robi wrazenia 1.9 trzeba bylo testowac

zgadzam sie.Ja testowalem i do dzis nie moge calej nocy przespac z wrazenia :wink: :twisted:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 622,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No cóż ale Brynia skutecznie mnie wyleczyłaś z przesiadki na 1.8T w B6 ;)

[ Komentarz dodany przez: Murzyn: 15-03-2007, 16:02 ]

nie chce tu OT robic, ale dlaczego chciales sie przesiasc na slabsze auto?? :twisted:

Opublikowano

16,9 l gazu - 190 km - zuzycie 8,9 l w tym 90% trasa. Instalacja BRC Sequent 24.

Opublikowano

Ja jeszcze do końca nie przyzwyczaiłem się do sportowego sprzęgła - dlatego od czasu do czasu jeszcze zaryczę :D ale dziś jak wracałem autem od sprzedawcy to na trasie 70km wziąl mi 3,5l czyli jak na poczatek nie najgorzej. A to była taka trasa, gdzie piątke wrzuciłem max 3-4 razy.. Świecko - Poznań dzis to była masakra ;( Na dobrą sprawę prawdziwy test spalania to jeszcze przede mną. Jutro jadę z ojcem do Gorzowa dalej bawić sie papierkami u Tłumacza i w Urzędzie Celnym, w obie strony 100km będzie zatem dokładnie sprawdzę. Załuję że nie mam komputera, to wydatnie by mi pomogło w ocenie spalania. Mimo wszystko po przesiadce z Fiesty 1.4i... z resztą co ja będe mówił :):a4fan: rulez ;)

{EDIT}

No i po tescie "Gorzowskim" wyszło mi mniej więcej 7-7,5l / 100km. Licząc, ze to jeszcze zimno jest, silnik troszkę niedogrzany na początku, Pogoda taka ze o d*pę potłuc :) i w ogóle stresik po 4 miechach nieobecności w duzym mieście (i to w nowym aucie przecież) - to moim zdaniem całkiem nieźle. Będę jednak i tak musiał filtry sprawdzić, bo coś mi się zdaje, ze o te 0,5-1l bierze za dużo. Aha. Laczki mam 205/60 Pirelli i tak szerokie też wpływają na wyższe spalanie.

Opublikowano

Ostatnio wyszło 6,88 - to sporo jak na mojego klekota, powód:

-dynamiczna jazda

-kilka prób Vmax (około 206-208)

-krótki odcinki po błocie i polnych drogach na wsi

Opublikowano

mi na całym baku wyszło 7,9L (przejechane niecałe 800km, odcinki około 25km : do roboty i do domu)

ale :

100% miasto (w Gdańsku są teraz cholerne korki przez remonty)

dość mocno cisnąłem, nawet jak było to trochę bez sensu (a co, frajdę też trzeba mieć)

opony jeszcze zimówki (195)

Opublikowano

16.5 Pb 98 miasto, dziś sprawdzane, na baczku całe 320km :lol::quattro:

Opublikowano

wyniki z fisa, czas jazdy 22 godziny , srednia....................... 19,8l buahahahahaha :P (98Pb)

Opublikowano
  • Autor

Mi cały czas wychodzi 7-8l i jestem HAPPY :lol:

Opublikowano

LPG:

30l na 340 km (40% trasa, 60% miasto) = 8,8L - nie specjalnie starałem się jechać ekonomicznie, a tu proszę. Wynik mnie zaszokował :confused:

Opublikowano

ostatnie spalanie mi wyszlo 5.3 byla to droga do pracy odcinki po 25km z prędkoscią do 120km/h wiec mysle ze calkiem niezle!!!

Opublikowano

mi srednio 6-7l caly czas po mieście :a4fan: :smile:

Opublikowano

Mój ostatnio po zatankowaniu na NESTE i jeżdzie 40% miasto (odcinki 5km) a reszta trasa:

6,2L. Wcześniej palil mi 8 ale jak się okazało tyny prawy hamulec nie odbijał. Więc poelcam to sprawdzić ;-)

Teraz zatankowałem ORLEN VERVE i juz po liczniku widze że bedzie chyba jeszcze mniejsze spalanie.

Pozdr

Opublikowano

Moj rekord spalania w trasie to 26 litrow :confused: a tak spokojnie to 11-12 :cool:

Opublikowano
Moj rekord spalania w trasie to 26 litrow :confused: a tak spokojnie to 11-12 :cool:

hihih czyli jednak nie jestem najlepszy :P

[ Dodano: 05-04-2007, 23:40 ]

Dzisiaj tanknalem do fula czyli odbicia korka i jeszcze troche iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii na fisie jest ledwo 380 km :( LOL

Chyba jednak mam cos skopcone z silnikiem czyz nie??

Opublikowano

Chyba pobiłem rekrord spalania ADP :lol: 15,6l/100km na trasie :eek: Średnia prędkość 192km/h (wg licznika km), Vmax licznikowe 220, na klimatroniku 205, a wg moich oszacowań 210. Doszedłem do odcięcia zapłonu na 5 biegu. Po prostu aż sam w to nie wierzyłem :twisted:

Opublikowano

warszawa korki odcinki po 20km i trochę trasy (jakieś 160km) v-max 210km/h

spalanie 7,2l/100km chyba w normie ale mam jeszcze termostat do wymiany :)

Opublikowano

ostatni pomiar : 7.34 l/100 km w miescie ....

Opublikowano

Ostanie tankowanie i po raz kolejny zdziwienie dlaczego tylko tyle weszło :twisted: Wyszło ok 5,3 l/100km w cyklu mieszanym... Cudowna jest ta :a4fan:

Opublikowano

ostatnie kilka pomiarów 7.5l/100km w mieście :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.