Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

YATES ciężko uwierzyc w to :lol:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 622,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To fakt ale na niemieckim ON.Byłoby poniżej 5l/100km gdybym jechał około 100kmh ale to nieopłacalne ze względu na stracony czas.

Opublikowano

okolo 5 l/100 km trasa polska francja 4 osoby.

Opublikowano

Witam u mnie z odczytu z komputera najmniejsze spalenie na trasie Warszawa - Rzeszow wynosilo 7,1l/100km a na pelnym baku okolo 550 km srednio, najwiekszego spalania nie stety nie zdazylem jeszcze zauwazyc. Srednio pali od 9,5 do 10,5 troche trasy i miasto.

Opublikowano
co to jest to PPO :confused: :confused: :question::question:

Punkt Poboru Opłat :)

Opublikowano
YATES ciężko uwierzyc w to :lol:

Ja mam też AJM i wierze w to, bo sam przy ok 120 km/h osiągnęłem 5 litrów na 100-ę

Jednak na niemieckich autostradach zasuwam 160-200 i spala 6,8 litra

Opublikowano

adadur ale YATES jechał w 4osoby,pełen bagażnik z właczona klimą :wink:

Opublikowano

Ale to fakt- w Niemczech tankowałem do pierwszego wybicia,przejechałem 1000km zatankowałem na Shelu i weszły nieco ponad 53l ropy. Może dlatego,że nalana była porządna niemiecka ropa i dlatego tak mało spalił.W drugą stronę jadąc na polskim paliwie spalił dużo więcej ale to dlatego,że ciągnął pustą przyczepę o wadze 700kg.

Opublikowano
adadur ale YATES jechał w 4osoby,pełen bagażnik z właczona klimą :wink:

A ja jechałem w 2 osoby i autem zapakowanym nimal po dach - wiec podobnie.

Opublikowano

ostatnio jeżdże głównie po mieście praca dom to wyszło 5,8 a naszych drogach najmniej wyszło mi 4,7 a średnio pali mi na trasie 5,3. Zimą na mieście koło 6,4

Opublikowano
adadur ale YATES jechał w 4osoby,pełen bagażnik z właczona klimą :wink:

Zapomniałem dodać,że to spalanie na trasie z Niemiec na poziomie 5,3l/100km mogło być znacznie mniejsze gdybym pod Wrocławiem nie stał godzinę w długim korku samochodów powracających z długiego weekendu.

Opublikowano

jechałem teraz do belgi w dwie strony 2000km 2.5 tdi prędkość 140-160 średnie spalanie 7 litr.

Opublikowano

test spalania wg komputera po mieście, zaznaczam że bez korków przy spokojnej jezdzie

1. Czas jazdy 1h

2. Średnia prędkość 32kmh

3. Zmiana biegów do 2500rpm max do 3000rpm

4. Srednie spalanie 8.90L/100km

Oczywiście to są wskazania komputera, pózniej podam spalanie od tankowania do tankowania

1.8 ADR

Opublikowano

W zeszłym roku w lipcu jechałem z rodziną nad mod Bałtyk z małopolski. Samochód dopakowany, żona dwójka małych dzieci. Średnio 100 km/h. Zatankowałem dopiero w połowie drogi do domu. SPALANIE: 4.8 l/100 km :lol:

1.9 TDI 90 KM

W toku normalnego użytkowania norma to 1000 km. na baku. Średnie spalanie 5.4 l

Tankuję z reguły na stacji Auchan, ale paliwo tam mam sprawdzone

Opublikowano
W zeszłym roku w lipcu jechałem z rodziną nad mod Bałtyk z małopolski. Samochód dopakowany, żona dwójka małych dzieci. Średnio 100 km/h. Zatankowałem dopiero w połowie drogi do domu. SPALANIE: 4.8 l/100 km :lol:

1.9 TDI 90 KM

W toku normalnego użytkowania norma to 1000 km. na baku. Średnie spalanie 5.4 l

Tankuję z reguły na stacji Auchan, ale paliwo tam mam sprawdzone

No to nieźle muliłeś.

Opublikowano

Ja ostatnio zmieniłem styl jazdy i dzisiaj pojawił się banan na stacji :lol: 6,8l/100km głównie na trasie, ale też nieco po mieście i 20 - 30 km z butem w podłodze na eskpesówce.

Opublikowano

6,9 l/100 km, calosc miasto, ciekawe jak zmieni sie po wirusie :twisted:

Opublikowano

4,8 l/100 przy dosc spokojnej jazdy bez wariacji,kiedys autostrada 110 caly czas wyszlo 4,2l na 100 ;]

Opublikowano

Ostanio przejachem trase z mojej miejscowosci (zakopianka a pozniej A4) do Opole wyszlo 240 km w jedna strone spalanie wyszlo okolo 6.5l/100km. Prędkosc prawie non stop 180-205km/h. Obroty silnika ~3700 do 4100 skrzynia 5-cio biegowa. Dodam ze mam Quattro.

Opublikowano

Wlasnie wrocilem z koszalina - wiekszosc trasa + okolo 100 km po miesie i 1,5 godziny w korku w poznaniu - lamka zapalila sie po zrobieniu 850 km - razem zrobilem 860 km i zalalem 51.8 litrow - spalanie wychodzi - 6.023 - niezle jak na predkosc 120 - 130 i wirusika w silniku!! :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.