Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

marewel,

Dla jednych to marzenie dla innych normalka wszystko zależy jak sie jeździ :biggrin: nie będe sie sprzeczał wiem co pisze i nie lubie gdy ktoś podważa moje zdanie :evil:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 622,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
marewel,

Dla jednych to marzenie dla innych normalka wszystko zależy jak sie jeździ :biggrin: nie będe sie sprzeczał wiem co pisze i nie lubie gdy ktoś podważa moje zdanie :evil:

10 litrow to w zimie po miescie pali maluch.Ja tez nie rzadko przekraczam 5tys/obr i ponizej 15 nie schodzi na krotkich dystansach w miescie zima.To nie jest moj pierwszy samochod i wiem co ile pali w sumie liczylem sie ze spalaniem w miescie w granichac 13 litrow,i nawet w lecie sie mieszcze.A widze ze polowa ludzi ludzi sie spalaniami katalogowymi ktore sa wyliczne w jakis idealnych warunkach,raczej nie mozliwych do uzyskania normalnemu smiertelnikowi.

I powiem jeszcze jedni ze gdybym mial TDI to bym sie bardzo cieszyl gdyby mi palil przy normalnej jezdzie 10 litrow po miescie.

Opublikowano

Każdy jest innym kierowcą i każdy ma inny styl jazdy. Jednym auto z małym silnikiem będzie paliło więcej jak innym z dużym silnikiem. Ja się nie będe udzielał ze spalaniem bo to niektórych moze przerażać. Ale jakie auto by nie było spali tyle ile się mu wleje!! :biggrin:

Opublikowano

Po mieście jezdze na benzynie i nie ma pojecia ile pali ale w granicach 10 litrów

W marzeniech....

Da rade zrobić!

Ostatnio wyszło mi 13l ale jazda dookoła komina, trasy do 2km :lol: Jak jade w trasie to lubie cisnąć :twisted:

Opublikowano

jest oki sprawdziłam spalanie(auto stoi na dworze) i w cyklu miejskim spala ok.7,5 litra,to chyba nie jest najgorszy wynik,pozdrawiam

Opublikowano

marewel,

Ja rzadko przekraczam 3,5 tys a co do TDI to miałem wcześniej vento z 97 roku z 90konnym TDI i jeśli chodzi o spalanie to było coś pięknego.Więcej niż 7 litrów mi nie przepalało w mieście na klimie. Trasa bez względu na prędkość wychodziło 5,5-6.5 l. Jeśli chodzi o ten silnik 1.6 to osobiście uważam że jest za słaby do A4 i może dlatego pali Wam takie kosmiczne ilości.

Opublikowano
Sprinter ... wyglada na to ze spalanko masz ciut wyzsze od mojego .... :wink:

Eee tam, daj mi auto i zrobię Ci podobny wynik w podobnych warunkach :biggrin:

Opublikowano
jest oki sprawdziłam spalanie(auto stoi na dworze) i w cyklu miejskim spala ok.7,5 litra,to chyba nie jest najgorszy wynik,pozdrawiam

Jak na kobiecą stópkę to ciut za dużo ;)

Opublikowano
Jak na kobiecą stópkę to ciut za dużo ;)

Po prostu kobieta też lubi ostro deptać spod świateł :twisted:

Opublikowano

Właśnie jestem po trasie do Trójmiasta, ode mnie w tą i z powrotem to będzie razem niewiele ponad 800 km. Moja A4 spaliła mi jakieś 38 l ropki, czyli wyszło średnio ok. 4,6l/100km :eek: . No przyznam się że nie szarżowałem za bardzo bo w obu przypadkach jechałem po zmroku a w ciemnościach bez szaleństw ;) całą trasę jechałem w granicach 100-110 km/h i tylko sporadycznie wychylałem się ciut szybciej. Ogólnie auto po raz kolejny zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie :biggrin: :a4fan:

Opublikowano

1.9 TDI, AFN, przebieg 167 kkm, stan igiełka, jeżdżę raczej "dostojnie" :) choć czasem lubię depnąć. Spalanie kontroluję, tankuję od kontrolki do kontrolki, zawsze na Neste i wchodzi jakieś 53-56 litrów. Cykl mieszany ze sporym udziałem trasy, gdyż mieszkam poza miastem i dojeżdżam. W Szczecinie jest mało korków i stania. Spalanie utrzymuje się na poziomie 5.8 litra na setkę w mojej A4 sedan. W styczniu byłem w Dolomitach, potem w Wenecji i na autostradach załadowana spaliła mi 5.5 średnio za całą trasę. Silnik jest dziewiczy bez czipa, czy wirusa. Pod względem spalania lepsze auto z tych, co miałem to był Escort r. 1991 1.8 D, miał średnią z autostrad 5.1, a na przykład Puchatek, Mesio 123 2.4 z 1978 roku wciągał 7.8 w cyklu mieszanym.

Lubię się bawić w kontrolę spalania paliwa choć szczerze mówiąc co to za różnica 4 złote w tą, czy w tamtą :D

Opublikowano
Jak na kobiecą stópkę to ciut za dużo ;)

mowisz tak bo nie jechales z Brynia

Opublikowano
mowisz tak bo nie jechales z Brynia

bo ona ma cegly zamiast wkładek :rotfl:

Opublikowano
Jak na kobiecą stópkę to ciut za dużo ;)

mowisz tak bo nie jechales z Brynia

:confused: a to sie z chęcią przejadę byle tylko był kawałek prostej

Opublikowano

1,8 turbo; ok.240tyś km przebiegu, 1995rok produkcji:

- trasa 90-100km/h (spokojna jazda) - 7-7,5l

- trasa 110-130km/h (wyprzedzanie) - 8-8,5l

- miasto (krótkie odcinki, zimny silnik) - 12-14l

- cykl mieszany - ok 10l

Dodam, że jeżdżę na Pb95 (na 98 nie zauważyłem żadnej różnicy, wiec po co przepłacać ;) )

Opublikowano
mowisz tak bo nie jechales z Brynia

bo ona ma cegly zamiast wkładek :rotfl:

sory ale zapewniam cie ze nie mam cegły w nogach nie mniej jednak lubie czasem depnąć :bicz:

Opublikowano
mowisz tak bo nie jechales z Brynia

bo ona ma cegly zamiast wkładek :rotfl:

sory ale zapewniam cie ze nie mam cegły w nogach nie mniej jednak lubie czasem depnąć :bicz:

Ale to chyba odnosiło się do Bryni

Opublikowano
Ale to chyba odnosiło się do Bryni

zgadza sie do Bryni :wink:

Opublikowano

no to mój nastepny test 200km trasa prędkość 100-140 autostarda i drogi lokalne z wyprzedzaniem auto spaliło 6 l/100km czyli dobrze jest. :a4fan:

Opublikowano

zatankowalem 9lutego do pelna - wczoraj wskazowka wlazla na polowe przy liczbie 300kilometrow. Czyli ze na baku powinienem zrobic 600. W baku jest ok 62litry wiec pali mi troszke ponad 10l. Uwazam ze to dobry wynik bo 75% tego co przejechalem to trasa praca - dom czyli jakiesik 4 km. Zakladam instalke bo szykuja mi sie czestsze i dalsze wyjazdy.

Znany mechanik w naszym rejonie (Staszow woj. swietokrzyskie) niejaki pan Karbarz polecil mi 2 instalacje 1-wloska jakis Vektor za ok 2500zl 2-polska jakas Roxi za 2000zl (sekwencje) ponoc zadnej roznicy wiec zdecydowalem sie na tansza. Co wy na to?

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 10-03-2007, 13:04 ]

to jest temat o spalaniu, o gazie masz odrębny temat - tam zadaj pytanie proszę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.