Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Trasa Bydgoszcz - Ełk + zwiedzanie Iławy :) w sumie 400km nabiło i autko spaliło połowę baczku. A na pokładzie 4 osoby i klimat . Jazda kulturalna 90-130. Więc nie taki ten silnik paliwolubny jak wielu twierdzi. Nie nadaje się do ścigania i kto o tym pamięta to będzie zadowolony.

Pozdrawiam.

:a4fan:

uzupełnij profil proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

Trasa Bydgoszcz - Ełk + zwiedzanie Iławy :) w sumie 400km nabiło i autko spaliło połowę baczku. A na pokładzie 4 osoby i klimat . Jazda kulturalna 90-130. Więc nie taki ten silnik paliwolubny jak wielu twierdzi. Nie nadaje się do ścigania i kto o tym pamięta to będzie zadowolony.

Pozdrawiam.

:a4fan:

ale jaki silnik??? uzupelnij profil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7,9 l 50/50% miasto/trasa z klimą oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zrobiłem tylko 3 baczki (ok. 2500 KM) i wychodzi mi:

6,5 - 70% trasa z prędkością 140-150 bez klimy

6,64 - 50% miasto bez większych korków+klima full/50% trasa z prędkością 130-140+lekka klima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam POWER BOX-a i znim na miescie jakies 7.6l a na trasie niewiele mniej bo 6.6.

Po dpieciu na miescie 6.7 i zaznaczam, ze jezdzi tym samochodem tez moja dziewczyna a ona ma ciezka noge.

Na trasie jakies 5.8l/100km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostani pomiar 7.2 l/100 km .... 100% miasto - WARSZAWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mieszanej jazdy 7.5 l/100km i nie bardzo da się zejść niżej max co mi się udało to chyba 6.9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasto-ostatni pomiar 10,2 L/100km,na trasie do Warszawy (łącznie 550 KM) średnie spalanie na poziomie 7,6 L/100.Podobno to normal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

Ostatnio 6.91 --> miasto właściwie (zaczęłem do roboty dojeżdżać - korki), trasa z Wawy do Mińska tak zapchana w godzinach szczytu że to jak w mieście się (nie) jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo ?

no chyba w normie albo nawet lekko poniżej mówiąc Wawa masz na myśli jazdę w miejskich korkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w korkach

no to jak w normie to fajnie

tylko dziwiłem się ze starsze silniki te 90 koni i 110 ludzie wypisują ze im pali 5-5,5

no ale w sumie można to wytłumaczyć miasto a miasto (warszawa) czasami i 2h potrafi się jechać 20km

masakra i oni chcą euro 2012 porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothV8

jakbym jechał 100% w korku to wyszłoby może nawet 8 l / 100 km

Bo dojeżdżam 30 km, ale korki są prawie non-stop więc trasa to też nie jest, poza tym wiekszość drogi to teren zbudowany (zakorkowany)[br]Dopisany: 2007-05-29, 13:53:01_________________________________________________na razie komp pokazuje 15.4 l / 100 km. Przejeżdzę zbiornik, zatankuje i będe wiedział.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio 6.91 --> miasto właściwie (zaczęłem do roboty dojeżdżać - korki)

Morgoth, masz lepszy wynik niż mój AJM !!!(ok.7l, cykl mieszany + klima). Mam pytanie: ten Twój wynik to na holu? :polew:

na razie komp pokazuje 15.4 l / 100 km

już dużo lepiej... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem sprawdzic ile spali mi najmniej moja :a4fan: 1.8 136Ps ale zawsze ktos sie trafi i zawsze moja niuska pali 10 -11literkow PB :wink: ostatnio smigam na klimie i tez mi pali dysie na setke. Przyjemnosc jazdy nawet spoko ale co do spalania przy dzisiejszych stawkach to ojj czasami boli jak chce ruszyc gdzies dalej. Ten samochodzik moze palic mniej :angry:???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten samochodzik moze palic mniej :angry:???????????

tak ale jest to bardzo ciezko zrealizowac. trzeba miec silna wole :polew:

1.8 136Ps ???????????

:shocked: a skad ich sie tyle u ciebie wzielo? tylko nie mow ze chip albo stozek ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio 6.91 --> miasto właściwie (zaczęłem do roboty dojeżdżać - korki)

Morgoth, masz lepszy wynik niż mój AJM !!!(ok.7l, cykl mieszany + klima). Mam pytanie: ten Twój wynik to na holu? :polew:

na razie komp pokazuje 15.4 l / 100 km

już dużo lepiej... :wink:

z tego co sie orientuje, 6.91 to spalanie Morgothowego 1Z, 15.4 to juz nowy silnik w nowym aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...