Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Trasa Bydgoszcz - Ełk + zwiedzanie Iławy :) w sumie 400km nabiło i autko spaliło połowę baczku. A na pokładzie 4 osoby i klimat . Jazda kulturalna 90-130. Więc nie taki ten silnik paliwolubny jak wielu twierdzi. Nie nadaje się do ścigania i kto o tym pamięta to będzie zadowolony.

Pozdrawiam.

:a4fan:

uzupełnij profil proszę

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 622,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam.

Trasa Bydgoszcz - Ełk + zwiedzanie Iławy :) w sumie 400km nabiło i autko spaliło połowę baczku. A na pokładzie 4 osoby i klimat . Jazda kulturalna 90-130. Więc nie taki ten silnik paliwolubny jak wielu twierdzi. Nie nadaje się do ścigania i kto o tym pamięta to będzie zadowolony.

Pozdrawiam.

:a4fan:

ale jaki silnik??? uzupelnij profil ;)

Opublikowano

7,9 l 50/50% miasto/trasa z klimą oczywiście.

Opublikowano

Na razie zrobiłem tylko 3 baczki (ok. 2500 KM) i wychodzi mi:

6,5 - 70% trasa z prędkością 140-150 bez klimy

6,64 - 50% miasto bez większych korków+klima full/50% trasa z prędkością 130-140+lekka klima.

Opublikowano

Mam POWER BOX-a i znim na miescie jakies 7.6l a na trasie niewiele mniej bo 6.6.

Po dpieciu na miescie 6.7 i zaznaczam, ze jezdzi tym samochodem tez moja dziewczyna a ona ma ciezka noge.

Na trasie jakies 5.8l/100km.

Opublikowano

520 km na 48-miu litrach benzyny, 60% miasto, 40% trasa, przy w miare spokojnej jezdzie :wink:

Opublikowano

Nigdy nie udało mi się zejść poniżej 8l :tongue: Zejde chyba tylko na holu :tongue:

Opublikowano

ostani pomiar 7.2 l/100 km .... 100% miasto - WARSZAWA

Opublikowano

U mnie mieszanej jazdy 7.5 l/100km i nie bardzo da się zejść niżej max co mi się udało to chyba 6.9

Opublikowano

Miasto-ostatni pomiar 10,2 L/100km,na trasie do Warszawy (łącznie 550 KM) średnie spalanie na poziomie 7,6 L/100.Podobno to normal.

Opublikowano

Ostatnio 6.91 --> miasto właściwie (zaczęłem do roboty dojeżdżać - korki), trasa z Wawy do Mińska tak zapchana w godzinach szczytu że to jak w mieście się (nie) jedzie

Opublikowano

Mój ostatni wynik równe 10l :grin: przy non-stop włączonej klimie, jazda w cyklu mieszanym przy dosyć dynamicznej jeździe...

Opublikowano

ostatni pomiar

7l/100km warszawa + klima

dużo ? :audi:

Opublikowano
dużo ?

no chyba w normie albo nawet lekko poniżej mówiąc Wawa masz na myśli jazdę w miejskich korkach...

Opublikowano

tak w korkach

no to jak w normie to fajnie

tylko dziwiłem się ze starsze silniki te 90 koni i 110 ludzie wypisują ze im pali 5-5,5

no ale w sumie można to wytłumaczyć miasto a miasto (warszawa) czasami i 2h potrafi się jechać 20km

masakra i oni chcą euro 2012 porażka

Opublikowano

jakbym jechał 100% w korku to wyszłoby może nawet 8 l / 100 km

Bo dojeżdżam 30 km, ale korki są prawie non-stop więc trasa to też nie jest, poza tym wiekszość drogi to teren zbudowany (zakorkowany)[br]Dopisany: 2007-05-29, 13:53:01_________________________________________________na razie komp pokazuje 15.4 l / 100 km. Przejeżdzę zbiornik, zatankuje i będe wiedział.....

Opublikowano
Ostatnio 6.91 --> miasto właściwie (zaczęłem do roboty dojeżdżać - korki)

Morgoth, masz lepszy wynik niż mój AJM !!!(ok.7l, cykl mieszany + klima). Mam pytanie: ten Twój wynik to na holu? :polew:

na razie komp pokazuje 15.4 l / 100 km

już dużo lepiej... :wink:

Opublikowano

chcialem sprawdzic ile spali mi najmniej moja :a4fan: 1.8 136Ps ale zawsze ktos sie trafi i zawsze moja niuska pali 10 -11literkow PB :wink: ostatnio smigam na klimie i tez mi pali dysie na setke. Przyjemnosc jazdy nawet spoko ale co do spalania przy dzisiejszych stawkach to ojj czasami boli jak chce ruszyc gdzies dalej. Ten samochodzik moze palic mniej :angry:???????????

Opublikowano

Ten samochodzik moze palic mniej :angry:???????????

tak ale jest to bardzo ciezko zrealizowac. trzeba miec silna wole :polew:

1.8 136Ps ???????????

:shocked: a skad ich sie tyle u ciebie wzielo? tylko nie mow ze chip albo stozek ....

Opublikowano
Ostatnio 6.91 --> miasto właściwie (zaczęłem do roboty dojeżdżać - korki)

Morgoth, masz lepszy wynik niż mój AJM !!!(ok.7l, cykl mieszany + klima). Mam pytanie: ten Twój wynik to na holu? :polew:

na razie komp pokazuje 15.4 l / 100 km

już dużo lepiej... :wink:

z tego co sie orientuje, 6.91 to spalanie Morgothowego 1Z, 15.4 to juz nowy silnik w nowym aucie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.