Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Trasa Myslenice - Sulkowice - Krakow. Spokojna nocna jazda :) Sprawdzalem ile najmniej wyciagnie:

Obrazek

Moja srednia oscyluje około 7L

a u Ciebie jaki ma zwizek z rzeczywistoscia towskazanie sredniego zuzycia??

Zdaje mi sie, ze nie zrozumiales :) To moj pierwszy dizel i chcialem sprawdzic jakie jest minimalne spalanie na trasie ~100 km. Ale traktuj to jako ciekawostke.

Normalnie komp pokazuje wartosci oscylujace ok 7 litrow - 50% miasto 50% trasa.

nie no ja poprostu pytałem bo ja na swoim kompie w pozycji srednie zuzycie jakos tak najczesciej ogladam 12,6l z tego co mi sie zdaje i nieraz jest to zawyzona wartosc a nierazzanizona jakos tak jeszcze nie udalo mi sie by byla to prawda

[ Dodano: 06-02-2007, 21:03 ]

Ja mam tdi, a nie 2,8 - "za dwie dyszki" to u Ciebie akurat po chleb i spowrotem.

Nawet jak sobie obiecuję że będe jechać spokojnie; - poprostu łatwo mnie sprowokować. :twisted:

no nie tak do konca za 2 dyszki i to prawie zrobie setke.

Co do prowokacji to ja poprostu lubie zapier..... :a4fan: a bucika mam prawie ortopedyczny :biggrin: z 2-str zdajecie sobie sprawe jak ryczy V-ka powyzej 4 000 obr/min, ta muza bardziej koji niz Betoveen, no chyba ze przelaczam na porgram "zbowid" i se pykam 2000 obr/min na 5-tce jak dorozkasz :smile:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 622,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no chyba ze przelaczam na porgram "zbowic" i se pykam 2000 obr/min na 5-tce jak dorozkasz :smile:

Neeee to se ne da :P

Opublikowano

nie no ja poprostu pytałem bo ja na swoim kompie w pozycji srednie zuzycie jakos tak najczesciej ogladam 12,6l z tego co mi sie zdaje i nieraz jest to zawyzona wartosc a nierazzanizona jakos tak jeszcze nie udalo mi sie by byla to prawda 

aaaa :) :redface: :redface:

Poprzednio mialem paska 1.8T i tam komp czesto pokazywal zawyzone spalanie; Pokazywal mi, ze naprzyklad moge jeszcze przejechac 150 km a rezerwa uruchamiala sie po przejechaniu ok 120 km wtedy skubaniec zmienial zdanie i pokazywal 80-90 km :eek:

pozdr :)

Opublikowano

A jaki wpływ na spalanie ma quattro :question:

Czy takie wyniki jak moje:

trasa ( 160 - 220 km/h ) - około 11, 5 l

rześkie miasto - około 8,5 l

lajtowa trasa ( 100 - 140 km/h ) - 7,7 l

spokojne miasto - około 7 l

jazda dziadków w kapeluszach - 5,7 l niżej się nie da :exclaim:

są w normie?

Bo jak czytam niektóre posty, to pare wozów jeździ darmo.

Pomiary tylko z komputera. Na zbiorniku średnio od 600 do 800 km

:quattro:

Opublikowano
A jaki wpływ na spalanie ma quattro
teoretycznie 1l wiecej
trasa ( 160 - 220 km/h ) - około 11, 5 l

rześkie miasto - około 8,5 l

lajtowa trasa ( 100 - 140 km/h ) - 7,7 l

spokojne miasto - około 7 l

jazda dziadków w kapeluszach - 5,7 l niżej się nie da

te dane masz z wyliczenia czy z fis`a?

bo jak z wyliczenia to biorac z moim np w kwestji trasy przy 190km/h

2.8 lpg 16,5lx1,89zl=31,20 zl

a 1,9 tdi 11,5x3,52=40,50zl

lajtowa trasa

2,8 12,5x1,89=23,6

tdi 7,7x3,52=27,1

miasto

2,8 15x1,89=28,4

tdi 8x3,52=28,2

Czy ktos mowil ze TDI jest oszczedny bo ja jestem w tym momecie niesamowicie dumny ze swojej V-ki, a nie dalej jak w piatek opieprzylem gazownika ze mi pali 16 l na szybkiej trasie :cool:

Opublikowano
trasa ( 160 - 220 km/h ) - około 11, 5 l

rześkie miasto - około 8,5 l

lajtowa trasa ( 100 - 140 km/h ) - 7,7 l

spokojne miasto - około 7 l

jazda dziadków w kapeluszach - 5,7 l niżej się nie da

cos duzo :(

trasa (autostrada 160-220) 8-9

miasto ok, 8 moze byc

lajtowa trasa 100-140 ponizej 6 litrow

spokojne miasto 7ok

jazda przepisowa na trasie ok4l

niby inny silnik, ale duzo mocniejszy od Twojego

Opublikowano
te dane masz z wyliczenia czy z fis`a?

Dane są z fis'a. Troszkę zawyżyłeś stawki ON, bo ja najdrożej

kupuję za 3,43 oczywiście na stacji ale to nie zmienia faktu

że dalej nie jest kolorowo.

W związku z tym mam pytanie. Czy to spalanie może być

wynikiem partackiego zawirusowania :question: :frown:

Opublikowano

Krisu, jak masz tylko zwiekszone dawki (moze za duzo) zamiast zabawy z katami to niby tak. to trzebaby bylo sprawdzic

Opublikowano
A jaki wpływ na spalanie ma quattro :question:

Czy takie wyniki jak moje:

trasa ( 160 - 220 km/h ) - około 11, 5 l

rześkie miasto - około 8,5 l

lajtowa trasa ( 100 - 140 km/h ) - 7,7 l

spokojne miasto - około 7 l

jazda dziadków w kapeluszach - 5,7 l niżej się nie da :exclaim:

są w normie?

Bo jak czytam niektóre posty, to pare wozów jeździ darmo.

Pomiary tylko z komputera. Na zbiorniku średnio od 600 do 800 km

:quattro:

jezeli mialbym sie juz czegos przyczepic to tej trasy 11.5 l :exclaim: to troszke sporo nawet przy takich predkosciach ..... :rolleyes:

reszta jak dla mnie do zaakceptowania (duza moc,moment + Q) .....

Opublikowano

Ja nie znam stawek ON wiec zerknąłem w net. Zweryfkuj wskazania Fis`a z rzeczywustościa

Opublikowano

A zdarzają się przekłamania fis'a :question:

Miał ktoś taki przypadek :question:

Opublikowano

hihi, no u mnie bez wzg na styl jazdy zawsze zanizal o 0,2l/100km...u innych roznie z tym bywa

Opublikowano

ja pisaelm o tym str wczesniej

Opublikowano

moja pozwala sobie luknac -a w zasadzie ciagle to robi- 11 w miescie przy czestym odstawianiu cwaniakow na swiatlach a na trasie niewiele mniej, ok 10 przy przyjemnej predkosci podrozowania 170 -180.

Opublikowano

Pierwsze pomiary - 880 km na baku - pol na pol trasa i miasto co daje spalanie 5.5 litra - czyli niezle jak na 1.9 z chipem!! :a4fan:

latem na trasie powinno byc jeszcze lepiej!! :eek:

Opublikowano

Jutro lecę do Gdańska. Zobaczymy co wyjdzie. Szkoda że śnieży spadnie trochę średnia prędkość :twisted:

Opublikowano

Dzis traska Opole Wrocław. Predkosc 110-140. silnik 1.6 Kilometrow od tankowania zrobielm 210. Spalanie na tej trasie to 7.5-8L/ 100km

Opublikowano

kalina u nas nie pada śnieg, czarne ulice ;) Nawet całkiem ładnie wyschło

dzisiaj rano, pocisnąłem moje bydle ostro (oczywiście jak się nagrzał :rotfl: )

070208085546vl8.th.jpg

odcinek 25km, dane z FISa

moc tez podniesiona...

Opublikowano

16l/100 gaz BRC, po miescie(chyba normalnie?) :quattro:

Opublikowano

heh kto ma 2.8 174KM niech pisze jakie spalanie ma w miescie,trasie i mix oraz jak ktoś ma instslacje gazową to niech też sie pochwali ,i jak osiągami tego autka(rzeczywistymi :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.