Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

16l/100 gaz BRC, po miescie(chyba normalnie?) :quattro:

mi bierze pomiedzy 15 a 16,5 z naciskiem na niecale 16

[ Dodano: 08-02-2007, 22:22 ]

heh kto ma 2.8 174KM niech pisze jakie spalanie ma w miescie,trasie i mix oraz jak ktoś ma instslacje gazową to niech też sie pochwali ,i jak osiągami tego autka(rzeczywistymi :)

moje 193 KM a raczej 201 :cool: opisalem nieco wyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

340 KM baczek :biggrin:

[ Dodano: 09-02-2007, 20:42 ]

heh kto ma 2.8 174KM niech pisze jakie spalanie ma w miescie,trasie i mix oraz jak ktoś ma instslacje gazową to niech też sie pochwali ,i jak osiągami tego autka(rzeczywistymi :)
Miałem kiedyś to cudo w sekwencji i miasto było 17 literków, trasa 11, a jak dobrze jechane to 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja niunia pali 7,5 na krótkich odcinkach ok. 3 km z domu do pracy i spowrotem

na trasie do 120 km/h spalił ok 5,2 l/100 przy mieszanej ok. 6 l/100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj pali okolo 17 MPG po miescie, w trasie okolo 30 MPG

A nie odwrotnie :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 kilom na baku i pedał do końca :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
A to nawet niewiele szczerze powiem, a co masz zrobione w motorowni??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj pali okolo 17 MPG po miescie, w trasie okolo 30 MPG

A nie odwrotnie :question:

nie, bo to Miles per Gallon, czyli mile przejechane na 1 galonie.

1 galon (UK) = 4,546095 litra, 1 mila = 1,609344 kilometra.

wyszlo mi 16,61l (fajna liczba ;) ) w miescie i 9,42l na trasie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po przesiadce A6 pali malo - nie mierzylem jeszcze dokladnie ale bardzo malo - teraz jezdze jezdze a wzkazowka w miejscu :biggrin: Fajnie tak :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj pali okolo 17 MPG po miescie, w trasie okolo 30 MPG

A nie odwrotnie :question:

nie, bo to Miles per Gallon, czyli mile przejechane na 1 galonie.

1 galon (UK) = 4,546095 litra, 1 mila = 1,609344 kilometra.

wyszlo mi 16,61l (fajna liczba ;) ) w miescie i 9,42l na trasie :P

Aha, no widzisz jak bym znał skrót to bym wiedział o co loto :biggrin:

dzieki za wyjasnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 kilom na baku i pedał do końca :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
A to nawet niewiele szczerze powiem, a co masz zrobione w motorowni??

kolego kosteczke wymienina z mtma na 318 kucyków ,wczesniej miałm w niej 2.8 176 km i palił 20l/100

:audi::a4fan::quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja sie pochwalę,mój pierwszy wyjeżdżony bak ON, jazda raczej po mieście, klima wyłączona grzane fotele włączone krótkie dystanse oraz jakieś 200 km po trasie w tym test prędkości max (195km/h na prostej) a ha mam skrzynie automatyczną i uczę sie z nią jezdzić. Łącznie zrobiłem około 650km na baku co daje prawie 10l/100km troche dużo. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie duzo :(
no fabryka zakłada dla afn'a i automatycznej skrzyni po mieście zuzucie 9 litrów/100km a na trasie to ostro jechałem(tak 150-170 km/h) to też spalił dużo ale musze przetestować na jakiejś dłuższej trasie. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze moje autko pali bardzo duzo. Na pelnym baku zrobie jakies 700 km... czy to jest w normie? Praktycznie caly czas w miescie. I zadaje pytanie czy zaworek N75 ma wpływ na spalanie bo chyba mam walniety ponieważ na 4 i 5 biegu kolo 120 odcina jak by moc =/ I czy kat ma jakies znaczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

ostatnio zatankowałem i zonk

Przejechałem od tankowania !! 156 km !! a wskazówka ani drgnie, fakt raczej nie jechałem ostro i w trasie, ale zawsze tak około 100-130 km to już lekko z maxa spadała....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zatankowałem i zonk

Przejechałem od tankowania !! 156 km !! a wskazówka ani drgnie, fakt raczej nie jechałem ostro i w trasie, ale zawsze tak około 100-130 km to już lekko z maxa spadała....

kurde to ci zazdroszcze ale chyba przez tą skrzynię moją automatyczna o tyle wiecej pali....... :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie musze pochwalić :) zatankowałem BP ON ultimate w austrii :) i zrobiłem 1012.1km i sie dopiero teraz rezerwa zapaliła :D ostatnie 100km zrobione w polsce w mieście a tak to głównie trasa koło 170kph i w austrii pare korków było w tym z 6 na autobahnie :confused:

jak dla mnie to polskie paliwo nawet nie stało koło zagranicznch paliw :bicz:

dla porównania: ta sama trasa tylko w strone austrii, autko zatankowane do pełna shell v-power ON i zrobiłem 950km ale to już dojeżdżałem na miejsce na oparach czyli praktycznie rezerwa poszła cała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie musze pochwalić :) zatankowałem BP ON ultimate w austrii :) i zrobiłem 1012.1km i sie dopiero teraz rezerwa zapaliła :D ostatnie 100km zrobione w polsce w mieście a tak to głównie trasa koło 170kph i w austrii pare korków było w tym z 6 na autobahnie :confused:

jak dla mnie to polskie paliwo nawet nie stało koło zagranicznch paliw :bicz:

dla porównania: ta sama trasa tylko w strone austrii, autko zatankowane do pełna shell v-power ON i zrobiłem 950km ale to już dojeżdżałem na miejsce na oparach czyli praktycznie rezerwa poszła cała :)

etam nie ma sie czym chwalic ja nie oszczednym 2,8 na polskich paliwach jak sie upre to zrobie 1100km :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie musze pochwalić :) zatankowałem BP ON ultimate w austrii :) i zrobiłem 1012.1km i sie dopiero teraz rezerwa zapaliła :D ostatnie 100km zrobione w polsce w mieście a tak to głównie trasa koło 170kph i w austrii pare korków było w tym z 6 na autobahnie :confused:

jak dla mnie to polskie paliwo nawet nie stało koło zagranicznch paliw :bicz:

dla porównania: ta sama trasa tylko w strone austrii, autko zatankowane do pełna shell v-power ON i zrobiłem 950km ale to już dojeżdżałem na miejsce na oparach czyli praktycznie rezerwa poszła cała :)

etam nie ma sie czym chwalic ja nie oszczednym 2,8 na polskich paliwach jak sie upre to zrobie 1100km :biggrin:

na lawecie :rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...