Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Chip w AJM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam zamiar zrobić sobie wirusa w moim AJM-ie

Moje pytanie jest takie:

Czy wymiana turbiny na AWX przed wirusowaniem dałaby dużo lepsze efekty, czy jest to raczej nieopłacalne??

Opublikowano

Jedz na poczatku na softa.Moc bierze się z paliwa.Samym powietrzem wiele nie zdzialasz

Opublikowano

Jedz na poczatku na softa.Moc bierze się z paliwa.Samym powietrzem wiele nie zdzialasz

hmmm i tu bym polemizował, przecież na zmianie softa właśnie między innymi jest zmieniane ciśnienie doładowania...

jak większa turbina to i większy IC by się przydał...wszystko zależy ile masz kasy na mody, niestety jedna zmiana ciągnie za sobą inną żeby to jakoś jeździło ale napewno większa turbinka nie zaszkodzi :cool1:

Opublikowano

AJM pod 150KM robi sie jak zdrowy egz....jak wiecej nie potrzeba to nic bym nie ruszal.

Opublikowano

kolega Aju ma u siebie AJMa na seryjnych gratach wystrojonego na 153km .. zobacz sobie jego profil w wykresach.

Przeważnie moc wychodzi od 140km w górę ale to wszystko kwestię indywidualne.

Jeśli masz turbo na wykończeniu warto pomyśleć o jego wymienieniu przed chipem, pewnie z AWX wyjdzie miedzy 160-170 km... Musisz doliczyć koszt przejściówki na turbo AWX.. ok 100-150zł..

Opublikowano

153kunie i 360niutków, powiem Ci że płaski moment robi robotę większą niż jak miałem wczesniej 170km i 380nm ale szybko opadających

Opublikowano

153kunie i 360niutków, powiem Ci że płaski moment robi robotę większą niż jak miałem wczesniej 170km i 380nm ale szybko opadających

chyba nie chcesz powiedziec ze na seryjnej turbinie :kox:
Opublikowano

jak masz nadwyżkę kasy to montuj większe turbo i jedź na program

jeżeli nie, to rób program jak jest teraz, a i tak będziesz zadowolony :)

Opublikowano

153kunie i 360niutków, powiem Ci że płaski moment robi robotę większą niż jak miałem wczesniej 170km i 380nm ale szybko opadających

chyba nie chcesz powiedziec ze na seryjnej turbinie :kox:

153 mam na seryjnym aucie

ponad 170 miałem na AWXie a właściwie na hybrydzie na podstawie awx

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

Mam zamiar zrobić sobie wirusa w moim AJM-ie

Moje pytanie jest takie:

Czy wymiana turbiny na AWX przed wirusowaniem dałaby dużo lepsze efekty, czy jest to raczej nieopłacalne??

Jak silnik zdrowy to zmiana turbosprężarki na AWX powinna dać koło 10-15 Km więcej.Korzyścią też będzie to że turbo będzie pracowało praktycznie na seryjnym doładowaniu czyli koło 1,35-1,4 bara.

Opublikowano

153kunie i 360niutków, powiem Ci że płaski moment robi robotę większą niż jak miałem wczesniej 170km i 380nm ale szybko opadających

:good: jak najbardziej popieram

Opublikowano

153kunie i 360niutków, powiem Ci że płaski moment robi robotę większą niż jak miałem wczesniej 170km i 380nm ale szybko opadających

:good: jak najbardziej popieram

Zawsze mozna zrobić program gdzie będzie 170km i też płaskie 360Nm wtedy moment będzie robił jeszcze większą robote bo w górnym zakresie obrotów będzie go wicej.

Opublikowano

ja tez w swoim chce mieć płasko :gwizdanie:

370-380NM wystarczy dla tego silnika

Opublikowano
370-380NM wystarczy dla tego silnika

ja obserwuję kolegi auto z 422Nm, póki co jest bdb

PL-> UK -> PL -> NL :) bez awarii

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Czyli do 150 koni można podciągać na seryjnych częściach? O ile silnik jest zdrowy

Opublikowano
370-380NM wystarczy dla tego silnika

ja obserwuję kolegi auto z 422Nm, póki co jest bdb

PL-> UK -> PL -> NL :) bez awarii

AJM Na seryjnych gratach ? 422 nm ?

mam niewiele mniej :gwizdanie:
Opublikowano
AJM Na seryjnych gratach ? 422 nm ?

no co TY :decayed: w seri 360 tak jak ja mam to już sporo

Opublikowano
AJM Na seryjnych gratach ? 422 nm ?

mam niewiele mniej

juz sie nie chwal pazdzochem, mistrzu prostej :gwizdanie:

Opublikowano

a ja myslałem nad zmiana turbiny a AWX i potem program i tak na 165km bym chciał ale nie wiem ile nm by było :decayed:

i tak bym mógł sobie na tym spokojnie śmigać? nic nie było by nie tak?

Opublikowano

a ja myslałem nad zmiana turbiny a AWX i potem program i tak na 165km bym chciał ale nie wiem ile nm by było :decayed:

i tak bym mógł sobie na tym spokojnie śmigać? nic nie było by nie tak?

ja mam suszarke z awx i program na 170KM i 368nm, zrobiłem już na tym setupie 50kkm i wszystko w jak najlepszym porządku :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.