Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S2 coupe 1991 3B

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zamna chodzi caly czas RS2 :cool1:

Wiesz za ile chodza te rodzynki w Norwegii? :polew::wallbash:

2 lata temu przymierzalem sie do varebila RS2 ale mi zona powiedziala ze nie bedzie jezdzic "takim czyms" :(

Opublikowano

zamna chodzi caly czas RS2 :cool1:

Wiesz za ile chodza te rodzynki w Norwegii? :polew::wallbash:

2 lata temu przymierzalem sie do varebila RS2 ale mi zona powiedziala ze nie bedzie jezdzic "takim czyms" :(

Jest jedno wyjście: Zmień żonę! :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jest całkiem fajny RS2 do sprzedania w Polsce i cena też niezła, zwłaszcza jak się popatrzy na ceny na zachodzie.

Też myślałem o RSie ale ostatecznie staneło na tym, że chcę mniejsze auto.

Opublikowano
Wiesz za ile chodza te rodzynki w Norwegii?

2 lata temu przymierzalem sie do varebila RS2 ale mi zona powiedziala ze nie bedzie jezdzic "takim czyms"

wiem wiem , ja mam inny problem najpierw musze miec dom z garazem a w nim miejsce obok Integrale , 22B i 911 (930) Turbo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie zakładają się hamulce i wychodzi na to, że tarcza będzie 312 lub 321. W przyszłym tygodniu w końcu będę sobie mógł pośmigać autem :evil:

Opublikowano

A kiedy zobaczymy jakies fotki :slina: Kiedys to było to tez moje marzenie dlatetego jestem ciekaw :)

Opublikowano
  • Autor

Spoko, będą i zdjęcia, tylko muszę w końcu odzyskać samochód :)

Opublikowano

Idealnie.Wstajesz z wyra i odrazu ja naprawiasz :decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Idealnie.Wstajesz z wyra i odrazu ja naprawiasz :decayed:

smutne ......ale jak ze prawdziwe :)

Opublikowano
  • Autor

Projekt powoli się rozwija. Amortyzatory wymienione, przy okazji zrobiliśmy porządek z zawieszeniem. Nowe zaciski też już założone ale wyszedł mały problem, moje felgi 17" nie wchodzą na nie i muszę założyć dystanse około 10mm. :embarrassed:

W związku z tym auto wyjdzie po weekendzie.

Opublikowano

jak do przodu z tematem to pozytyw :good:

Opublikowano

znajdź mi zawiechę do mojego B2 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Swoich amorków szukałem 3 miesiące :) domyślam się że do B2 jest jeszcze fajniej :kwasny:

Opublikowano

Swoich amorków szukałem 3 miesiące :) domyślam się że do B2 jest jeszcze fajniej :kwasny:

ale masz Swoje kontakty jak coś to daj cynk :wink4: stawiam browara :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

Skończyło się na tym, że załatwił mi je Artur z Quattro service. Jutro się z nim będę widział to zapytam o coś do B2 :)

Opublikowano

Megafajna furka !!!!!!!

czekam na efekt koncowy :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Skończyło się na tym, że załatwił mi je Artur z Quattro service. Jutro się z nim będę widział to zapytam o coś do B2 :)

:notworthy:

Opublikowano

znajdź mi zawiechę do mojego B2 :naughty:

już przecież wiesz gdzie szukać

weitec cału kit

albo same sprężyny + bilstein B6

Opublikowano

znajdź mi zawiechę do mojego B2 :naughty:

już przecież wiesz gdzie szukać

weitec cału kit

albo same sprężyny + bilstein B6

masz :mysli: coś mi umknęło

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.