Opublikowano 5 Października 200916 l Witam mam takie pytanko do kolegów , jestem posiadaczem swojej niuni wlasnie na zegarku dobilem 200 tys km i pora wymiany oleju do tej pory autko jezdzilo od poczatku na oleju castrol longlife 5w 30 i teraz na jaka oliwke zmienic? dalej jechac na tym, samym oleju czy moze jakies inne rozwiązanko proponujecie . Pozdrawiam liqui moly top tec 4100, 5w40 , lub motul specyfic 5w40 , bedzie gites , tylko kup dobre filtry(knecht lub mann) i zrob płukanke Bardzo Ci dziekuje za wskazowke pozdrawiam
Opublikowano 6 Października 200916 l Witam! Ja kupiłem już zalany olejem BP Visco 7000 (0W40). Zbliża się wymiana i myślę żeby go zmienić bo jakoś ciężko tarfić ten BP. Poza tym nie bardzo wiem co to za olej ten Visco, wiem że do benzyny, benzyny +LPG i lekkich diesli ( Norma VW 505.00).
Opublikowano 6 Października 200916 l Witam! Ja kupiłem już zalany olejem BP Visco 7000 (0W40). Zbliża się wymiana i myślę żeby go zmienić bo jakoś ciężko tarfić ten BP. Poza tym nie bardzo wiem co to za olej ten Visco, wiem że do benzyny, benzyny +LPG i lekkich diesli ( Norma VW 505.00). powinieneś zalać olejem z normą 505.01, np: Motul, Liqui Moly
Opublikowano 6 Października 200916 l Dokładnie, do pompowtrysków Twojej generacji norma min. 505.01 ,na 505.00 nie mają odpowiedniego smarowania
Opublikowano 6 Października 200916 l Dokładnie, do pompowtrysków Twojej generacji norma min. 505.01 ,na 505.00 nie mają odpowiedniego smarowania Co nie ma odpowiedniego smarowania?
Opublikowano 6 Października 200916 l no bo juz myslałem, ze chodzi ci o same PD i zaczalem sie denerwować
Opublikowano 8 Października 200916 l Witam mam zalany olej mineralny 15w40 shela diesel i mam pytanie czy przy nastepnej wymianie moge zmienic go na 10w40 czy zrobic to np odrazu ??
Opublikowano 8 Października 200916 l Dobry bedzie ten olej do AJM ? http://moto.allegro.pl/item758123349_olej_motul_5w40_specific_505_01_5l_tanio_kurier.html Najlepszy. ale lepiej bedzie ci go kupic u kolegi dzika: http://www.a4-klub.pl/smf/motul_pelna_gama_produktow-t44215.0.html pewnosc ze oryginal i tansza przesylka pewnie plus filtr mann za grosze. Witam mam zalany olej mineralny 15w40 shela diesel i mam pytanie czy przy nastepnej wymianie moge zmienic go na 10w40 czy zrobic to np odrazu ?? kolego jesli nic sie z silnikiem nie dzieje mozesz spokojnie od razu zalewac Motulem X-cess 8100 5W-40. twoj silnik musi jezdzic na syntetyku (i nie boj sie przebiegu).
Opublikowano 8 Października 200916 l mam dopiero przejechane na tym oleju z 1000 km moze poczekam do wymiany i od razu wymienie filtry czy lepiej teraz to zrobic ??
Opublikowano 8 Października 200916 l zrób teraz. nie katuj silnika, a przede wszystkim turbiny - minerałem. od razu filtry wymien.
Opublikowano 8 Października 200916 l od razu filtry wymien. jakie filtry myslalem ze tylko olejowy ??
Opublikowano 8 Października 200916 l Witam. A co powiecie o olejach AGIP? sa porównywalne do Motula? Który lepszy? Znajomy zastanawia sie jaki olej do jego A4. B6. 1.9Tdi Bo był zalany wlasnie Agip. LL syn.
Opublikowano 8 Października 200916 l Witam mam pytanie który olej będzie lepszy? przebieg 230tys. teraz bierze sporo zalany mam mobil 10W40 (po przejściu z 0W40): http://moto.allegro.pl/item757738160_olej_mobil_5w50_4l_syntetyk_super_promocja_cenowa.html http://moto.allegro.pl/item757977510_mobil_5w40_syst_s_4l_oryginal_fv_slask.html http://moto.allegro.pl/item755967032_mobil_synt_s_special_v_5w30_5l_505_01_kurier.html pozdrawiam
Opublikowano 8 Października 200916 l od razu filtry wymien. jakie filtry myslalem ze tylko olejowy ?? powietrza, paliwa i kabinowy. Witam. A co powiecie o olejach AGIP? sa porównywalne do Motula? Który lepszy? Znajomy zastanawia sie jaki olej do jego A4. B6. 1.9Tdi Bo był zalany wlasnie Agip. LL syn. Nie kombinuj a Agipami. Zalewaj MOTUL SPECIFIC VW 505.01 jesli to jest silnik na pompowtryskach Witam mam pytanie który olej będzie lepszy? przebieg 230tys. teraz bierze sporo zalany mam mobil 10W40 (po przejściu z 0W40): http://moto.allegro.pl/item757738160_olej_mobil_5w50_4l_syntetyk_super_promocja_cenowa.html http://moto.allegro.pl/item757977510_mobil_5w40_syst_s_4l_oryginal_fv_slask.html http://moto.allegro.pl/item755967032_mobil_synt_s_special_v_5w30_5l_505_01_kurier.html pozdrawiam Kumplowi ostatnio polecilem Motula 8100 5W-40 czyli fullsyntetyka do A3 1.9tdi z `99. wczesniej zalewal Valvoline bral mu 1L na 5000km. teraz nic nie bierze.
Opublikowano 8 Października 200916 l Co Panowie lać do mojego furacza? Norma 505.01 wystarczy czy zalać 507.00?
Opublikowano 8 Października 200916 l spokojnie wystarczy Motul Specific 505.01 5W40 jesli oczywiscie nie masz DPFa
Opublikowano 9 Października 200916 l Witam mam pytanie który olej będzie lepszy? przebieg 230tys. teraz bierze sporo zalany mam mobil 10W40 (po przejściu z 0W40): http://moto.allegro.pl/item757738160_olej_mobil_5w50_4l_syntetyk_super_promocja_cenowa.html http://moto.allegro.pl/item757977510_mobil_5w40_syst_s_4l_oryginal_fv_slask.html http://moto.allegro.pl/item755967032_mobil_synt_s_special_v_5w30_5l_505_01_kurier.html pozdrawiam Kumplowi ostatnio polecilem Motula 8100 5W-40 czyli fullsyntetyka do A3 1.9tdi z `99. wczesniej zalewal Valvoline bral mu 1L na 5000km. teraz nic nie bierze. zamierzam sprzedac auto,gów.. nie chce zalać tylko w miare porządny olej,nie musi być najlepszy :> więc który z tych byłby najlepszy?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto