Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w złym wątku napisaleś kolego :naughty:

tutaj żaden inny olej niż motul nie jest dobry :decayed:

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dlaczego tak sądzisz, myślisz że Total to zły olej?

to po co sie pytasz?

Opublikowano

Jasne :wallbash: :wallbash:

Myślałem, że to forum jest po to by pytać

Opublikowano

wszystko jest w tym wątku zawarte i tak na dobra sprawe to powinien on być zamknięty

Opublikowano

w złym wątku napisaleś kolego :naughty:

tutaj żaden inny olej niż motul nie jest dobry :decayed:

Wyjąłeś mi to z ust. Szkoda, że nie można nakazać lania wyłącznie Motula. :cygaro:

Opublikowano

w złym wątku napisaleś kolego :naughty:

tutaj żaden inny olej niż motul nie jest dobry :decayed:

Wyjąłeś mi to z ust. Szkoda, że nie można nakazać lania wyłącznie Motula. :cygaro:

A kto by nie zalał silnika Motulem to by płacił kare :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Osobiście do Pompowtryskiwaczy używam oleju Petro-Canady 5W-40:

http://sklep.variant.pl/?c=mdSklep-cmProdukt-29859-12481

i bardzo dobrze się spisuje. Specyfikacja praktycznie taka sama jak Motula.

Opublikowano

Ja leje motula x-cess 8100 od 2 lat, i sprawuje sie dobrze :good: a czy jest lepszy, czy gorszy to trzeba by chyba rozebrac silnik i sprawdzic jego kondycje.

P.s. Cos w tym jest, ze wszyscy leja motula :>

Opublikowano

Albo naprawde jest taki dobry, albo ma swietny PR. ;)

Opublikowano

witam

Ja zalałem swoją audi Mobilem 5W-30 ESP

a co do marki to zawsze zalewam auta Mobilem i wszystkie chodzą bez zażutu.

pozdrawiam kazimierzm

Opublikowano

niby Castrol do Audi to szmelc ale dlaczego poraz kolejny w nowej reklamie Castrola widac samochod marki Audi :mysli:

Opublikowano

niby Castrol do Audi to szmelc ale dlaczego poraz kolejny w nowej reklamie Castrola widac samochod marki Audi :mysli:

castrol raczej nie szmelc...tylko jego podróby

jesteś pewny co masz zalane? bo ja juz różne rzeczy widziałem... szczególnie w Mobil1

Opublikowano

Ja tam z Mobila jestem bardzo zadowolony biorę z pewnego źródła i zawsze jest ok.

W Cze-wie w ASO u Marszałka na nowych ramkach na rejestracje pojawił się Shell czyżby przestali lać Castrola :naughty:

Opublikowano

przeglądalem ostatnio allegro i na kilku aukcjach oleju motul x- cess 8100 bylo wyszczegulnione ze olej nie zaleca się do silników z pompami czyli tych starszych i ze do nich motul specific a na specific napisane ze tylko do pompowtrysków to wię c jaki motul najlepszy do mojego silnika bo czegoś tu nierozumiem tu większośc daje xcesa 8100 i nie narzeka a wrecz przeciwnie ?

Opublikowano

SHELL jest chyba sponsorem Audi w Le Mans, mam niunie z Niemiec i ostatni przeglad miała 13 tysi temu i juz był zalany Shell wiec chyba Castrol juz wypada :decayed:

Opublikowano

SHELL jest chyba sponsorem Audi w Le Mans, mam niunie z Niemiec i ostatni przeglad miała 13 tysi temu i juz był zalany Shell wiec chyba Castrol juz wypada :decayed:

Moje auto było od samego początku zalane olejem Shell i przy wymianach niemieckie ASO takim samym zalewało. Gdzieś czytałem, że to często się zmienia w zależności z kim producent podpisze umowę.

Opublikowano

mój też był zalany Shellem, ale dupowatym bo 5W-30 LL

a że mam dostęp do taniego oryginalnego Castrola to dostał on jego.

Magnatec Diesel 5W-40 :sexinbed: i jest smarowanie

Opublikowano

SHELL jest chyba sponsorem Audi w Le Mans, mam niunie z Niemiec i ostatni przeglad miała 13 tysi temu i juz był zalany Shell wiec chyba Castrol juz wypada :decayed:

shell, produkuje specjalnie dla Audi, linie produktow pod marka Vapsoil, ktore sa sprzedawane i rozprowadzane przez dealerow, jako oryginalne oleje Audi i VW

AUDI_Oeldose.jpgVW_Oeldose.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.