Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

....a więc postanowione :) Kupuję MOTUL 5W40 SPECIFIC 505.01 http://www.allegro.pl/item720179376_motul_5w40_specific_505_01_vw_5l_sklep_fv_24hgls.html

Wielkie dzięki za szybką odpowiedź :)

Pozdrawiam

radziłbym kupić od kolegów z forum, a nie z allegro

http://www.a4-klub.pl/smf/motul_oferta_bardzo_dobre_ceny-t53467.0.html

http://www.a4-klub.pl/smf/motul_pelna_gama_produktow-t44215.0.html

Opublikowano

....a więc postanowione :) Kupuję MOTUL 5W40 SPECIFIC 505.01 http://www.allegro.pl/item720179376_motul_5w40_specific_505_01_vw_5l_sklep_fv_24hgls.html

Wielkie dzięki za szybką odpowiedź :)

Pozdrawiam

radziłbym kupić od kolegów z forum, a nie z allegro

http://www.a4-klub.pl/smf/motul_oferta_bardzo_dobre_ceny-t53467.0.html

http://www.a4-klub.pl/smf/motul_pelna_gama_produktow-t44215.0.html

widzę, że jeden z kolegów jest ze Szczecina :) rewelacja :good: dziekuję za informacje napewno skorzystam :)

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam,

jak inni ten sam problem, potrzebuje olive do mojej A4 98rok 1.9tdi 90Km AHU na liczniku 198tys z kawałkiem(na 100% nie powiem czy real) i przy 200 chcialbym dokonac transfuzji, problem jest taki ze nie wiem co bylo wczesniej lane... dodam tylko ze silniczek zerowycieków, pocenia, nie kopci itp. itd. od zakupu zrobilem 1.200km stan oleju ten sam. Przeleciałem cały temat i wyglada na to ze najlepszym rozwiazaniem bedzie zalac Motula 8100 X-cess 5w40 ( duzo pozywtywnych opinii, lepsza poprawa pracy silnika) moje pytanie: jaka jest szansa ze trafi mi sie podróba? czy wystepuja wogole? czy przed zalaniem zastosowac Motul engine clean? Wolal bym zalac cos porzadnego niz pozniej zalowac! wiem ze temat wałkowany od dawna ale po tylu, wielu roznych wypowiedzialch robi sie metlik w glowie. Licze na szybki odzew z gory thx

Opublikowano

Jakim odpowiednikiem oleju MOBIL 1 ESP Formula 5W30 będzie CASTROL? Lepszy MOBIL czy CASTROL? I czy można sobie tak zmienić z jednego na drugi?

Opublikowano

Jakim odpowiednikiem oleju MOBIL 1 ESP Formula 5W30 będzie CASTROL? Lepszy MOBIL czy CASTROL? I czy można sobie tak zmienić z jednego na drugi?

odpowiednik to Castrol SLX Professional PowerFlow Audi LongLife 03 5W-30. Mozna sobie zmienic jeden na drugi.

Co lepsze: Mobil czy Castrol? - MOTUL :gwizdanie:

Jak dla Ciebie: MOTUL SPECIFIC VW 507.00

Opublikowano

Do mnie będzie dobry Castrol Edge Diesel 5w- 40 o specyfikacji 505.01 ? Bo widze, że powinien być 505.00...

Opublikowano

powinien być 505.00 lub 506.00. bierz Motula X-cess 8100 i nie kombinuj.

Opublikowano

No właśnie a ja już kupiłem tego Castrola...

Opublikowano

to sprzedaj komus :naughty:

Opublikowano

a co z ty srodkiem czyszczacym? stosowac czy nie? czy to darmo wydana kasa bedzie?

Opublikowano

Nie poczytałem wcześniej i zachciało mi się zamienić Shella na Castrola... Ale dlaczego w tej hurtowni wepchneli mi olej nie do tego silnika :angry:

Opublikowano

a co z ty srodkiem czyszczacym? stosowac czy nie? czy to darmo wydana kasa bedzie?

stosować. jak najbardziej daje rezultaty.

Opublikowano

jaka jest roznica pomiedzy CASTROL EDGE 5W-30 (VW 504 00 i 507 00) a Castrol SLX Professional PowerFlow VW LongLife , jeden i drugi ma spec VW 507.00 , rozni sie troche cena ale nie wiele

Opublikowano

ia używam castrol magantec b3 10-40 półsyntetyk i jest wszystko super. zostałem przy castrolu bo w drugim autku sie sprawdzał to i tu bedzie ok:)

Opublikowano

Ktoś ma jakies doświadczenie z olejami Petronas?

Opublikowano

Witam zakupiłem olej Castrol EDGE Turbo Diesel 5W-40 ze specyfikacją 505 01 czy jeżeli go zaleję do swojej niuni to jej zaszkodzi czy mogę go zalać myślę że nie powinno mieć to żadnego ubocznego skutków proszę o podpowiedz

Opublikowano

Kupiłeś najlepszy olej do swojej niuni.

Możesz go z czystym sercem wlać i cieszyć się czystym silniczkiem.

Sam jeżdżę na Castrolu i silnik chodzi cicho i miękko, a o to chodzi :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.