Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też zbliża się termin zmiany oleju i sam właśnie nie wiem co tam wlać? :naughty: Myślicie, że ten będzie ok? CASTROL SLX PROFESSIONAL VW LONG LIFE III 5W-30 VW 507.00

:)

Szanowni Forumowicze i Moderatorzy :hi:

Oferuję oryginalne oleje Castrol i Mobil prosto od producenta. Wystawiam fakturę VAT lub paragon.

Firma Auto-Błysk Złotów.

Zalej świeżą krew do swojej niuni:)

CASTROL SLX PROFESSIONAL VW LONG LIFE III 5W-30 VW 507.00 4L 160 ZŁ

[...]

P.S. Kolego rookie czy możesz powiedzieć mi jaki jest termin dostarczenia? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zbliża się termin zmiany oleju i sam właśnie nie wiem co tam wlać? :naughty: Myślicie, że ten będzie ok? CASTROL SLX PROFESSIONAL VW LONG LIFE III 5W-30 VW 507.00

:)

Ty musisz zalać tego Castrola albo MOTUL`a SPECIFIC VW 507.00. Ja osobiscie radze zalac Motula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post u góry wszystko wyjasnia.

Musisz lac syntetyk. MOTUL 8100 X-cess 5W-40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wróci Moderator to się zdenerwuje że taki bałagan się robi :naughty: nie pytajcie się jaki olej tylko czytajcie podwieszony post .... a potem jak coś będzie nie jasne to można pytać ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę kupić olej silnikowy syntetyk MOTUL serii 8100 na terenie Słupska lub Koszalina, pomijając sklepy internetowe?

W dziale rabaty, promocje jest dwóch sprawdzonych sprzedawców, także może warto to rozważyć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę kupić olej silnikowy syntetyk MOTUL serii 8100 na terenie Słupska lub Koszalina, pomijając sklepy internetowe?

ja tylko moge powiedziec, ze dzik wysyła nawet za granice w tempie ekspresowym.

a Szczecin - Koszalin to zadna odległość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zbliża się termin zmiany oleju i sam właśnie nie wiem co tam wlać? :naughty: Myślicie, że ten będzie ok? CASTROL SLX PROFESSIONAL VW LONG LIFE III 5W-30 VW 507.00

:)

Szanowni Forumowicze i Moderatorzy :hi:

Oferuję oryginalne oleje Castrol i Mobil prosto od producenta. Wystawiam fakturę VAT lub paragon.

Firma Auto-Błysk Złotów.

Zalej świeżą krew do swojej niuni:)

CASTROL SLX PROFESSIONAL VW LONG LIFE III 5W-30 VW 507.00 4L 160 ZŁ

[...]

P.S. Kolego rookie czy możesz powiedzieć mi jaki jest termin dostarczenia? :)

Szanowny Kolego,

W momencie, kiedy zdecydujesz się kupić u mnie tego samego dnia wysyłam paczkę priorytetową za pobraniem.

Oczywiście, paczka jest profesjonalnie zabezpieczona.

Olej, który Ciebie interesuje jest wyprodukowany w Niemczech, ma niemieckie opisy [Volkswagen empfiehlt Castrol] i pakowany jest w opakowaniach 1l. 100% oryginał.

4l = 160zł + koszt wysyłki

Dokładna specyfikacja:

http://datasheets.bp.com/bpglis/lubtds.nsf/technicaldata/A65D5544D3BCA8268025711F003D2B67?OpenDocument

Pozdrawiam

Tu wersja polska:

http://datasheets.bp.com/bpglis/lubtds.nsf/technicaldata/6F0811F691E200FDC125717A0028EE7E?OpenDocument

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Po przeczytaniu tego wszystkiego chyba jeszcze mniej wiem niż wiedziałem.Od czerwca jestem szczęśliwcem,który posiada A4 1.9 TDI 2001r AWX 130.Kupiłem auto od Belga,serwisowane-ostatnia wizyta w ASO 03.2009 potwierdzone w Polsce.Niunia ma przejechane 210000km,serwisowana co 15000km w Brukseli na oleju castrol slx profesional powerflow audi longlife 3 5w-30.Z postów większość optuje za motulem.Nie mam dojścia do oryginalnego castrola,a i tak z tego co czytam ponoć motul lepszy.Proszę kogoś z doświadczeniem o pomoc co teraz zalać.Myślalem o motul specific 5-30 vw 507.00.Z postów wynika,że i do castrola i motula znalazłoby się u nas na forum uczciwych doastawców .Dodam jeszcze,że chciałbym zmieniać olej raczej co 10000km niż 15000.Proszę o pomoc i poradę.Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak AWX 505.01 ale potrzebuję rady jaki olej zalać po LL castrol slx 5w-30 bo do tej pory na takim maszyna brykała,żeby było wszystko o.k-chodzi mi o specyfikację i markę oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Zalales motul specific 5w-30 czy 5w40 vw 505.01?

5W40 z normą 505.01 specific będzie dla Ciebie OK. Lepkośc 5W30 występuję tylko Specific 504.00 507.00, ale to dla nowszych autek i autek z DPFem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc.Teraz już wszystko wiem.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ten olej nadaje sie do Silnika AJM 1,9 turbo diesel na

http://moto.allegro.pl/item707429238_castrol_edge_turbo_diesel_5w_40_5w40_5l_warszawa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...