Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

A nie prościej kupić porządny olej Millers Oils od oficjalnego dystrybutora przez jego sklep internetowy? Zamiast kombinować: podróbka, nie-podróbka, wieziony z niemiec transporterem.... :polew: Motul jest francuski, a w Niemczech jest dużo Turków, więc.... Im dłużej jeżdżę na Millersie tym bardziej jestem zadowolny: 1) z jakości 2) z dostępności oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

olej z NetHurt-u jest ori :good: :good: :good: :good:

sprawdzałem osobiscie, wszystko ok[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 18:31_________________________________________________wiem że MO na pewno ma 504.00/507.00, 505.01 nie widziałem :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamow u dzika wlasciwy. moze sie wymieni z Toba. Jak znam Dzikusa - moze pojsc na taki uklad. Albo oddaj tacie... :cool1:

Czy na butli Motula jest jakiś hologram mówiący o oryginalności produktu? Jak powinno wyglądać opakowanie od 505.01? starą butlę od krakowskiego przedstawiciela Motula wyrzuciłem :wallbash:

kolego ja bym ci radzil kupić u Dzika. Dzik sciaga Motula z Niemiec. Sam osobiscie jezdzi i ciagnie Transporterem. To jest jedyny wiarygodny kontakt. zadne allegro.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44215.0

To ja już nie rozumiem, wcześniej endriuu pisałeś że ten olej z allegro od Net Hurtu to jest podróbka a teraz proponujesz aby miron1970 wysłał do Dzik-a ten olej i zamienił się z nim na podróbkę którą komuś dalej wciśnie?

juz Dziku rozpoznałby czy ori czy nie.

A chlopak wozi z Niemiec od bezposredniego importera Motula w tym kraju. Zaden Turas nawet nie stal przy tym oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego m@riucha ja ten olej kupiłem na alegro za 126zł z przesyłką tylko kolega devastation nie tego linka mi przesłał a ja pipa nie zerkłem na parametry tego motula bo on miał 505.00 anie 505.01 więc kolega mi w sklepie wymienił na tego 505.01 motula specyfik a w sklepie on kosztuje 205zł mi wymienił łeb w łeb.A co do orginalności tego oleju wszystko wyglądało tak jak te ze sklepu a co jest wśrotku to naprawdę niewiem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz sorry za bład :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

ręka mi drgnęła.......

tez kupiłem naście paczek w NetHurcie i wszystko jest ok

porównywałem bańki i sam olej, żadnej róznicy

wydaje mi sie że gośc ma gdzies dobry układ albo niską marże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam czy zastować MOTUL 8100 x-cess 5w40 505.00 bo mój staruszek 1Z obecnie jeździ na półsyntetyku Castrol Magnatec 10w40 a motul to pełen syntetyk. Boje sie żeby silnik się nie rozszczelnił :mysli: przebieg: 224 000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE ROZSZCZELNI SIĘ BEZ OBAW LEJ MOTULA NIE BÓJ ŻABY!!! BĘDZIESZ ZADOWOLONY

no bo myśle że troche za stary jest na pełny syntetyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie motorki powinny tylko i wyłącznie na dobrych oliwkach jeździć , a nie na 10w :sick3: .

Moj tez smiga na pelnym syntetyku i jest caly suchy bez rozszczelnień, to nie polonezy tylko :audi::yeah: :yeah: :yeah: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ch

Chcesz zaoszczedzic kilka zlotych czy co? :blink:

Nie mozesz kupic z forum od dzika albo Toma? O opinie na ich temat nie musiszmpytac bo juz sporo osob pisalo raczej same pozytywne wiec po co cudowac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie motorki powinny tylko i wyłącznie na dobrych oliwkach jeździć , a nie na 10w :sick3: .

Moj tez smiga na pelnym syntetyku i jest caly suchy bez rozszczelnień, to nie polonezy tylko :audi::yeah: :yeah: :yeah: .

No dobra ale Twoje wozidło jest 5 lat młodsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie motorki powinny tylko i wyłącznie na dobrych oliwkach jeździć , a nie na 10w :sick3: .

Moj tez smiga na pelnym syntetyku i jest caly suchy bez rozszczelnień, to nie polonezy tylko :audi::yeah: :yeah: :yeah: .

No dobra ale Twoje wozidło jest 5 lat młodsze.

Bez przesady :) mamy z tego samego roku a jeżdżę na MOTUL 8100 x-cess 5w40 505.00 - żadnych wycieków niema poza filtrem oleju przez mój błąd :wallbash: nie posmarowałem uszczelki filtra olejem... po zimie będzie kolejna wymiana (na tyle starszy mi żeby dolać :naughty: ) więc zrobię to prawidłowo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce jakiś lepszy olej bo te komercyjne (mobil, castrol) są :thumbdown: a jak z olejami Valvoline? Ponoć też bardzo dobre są[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 20:32_________________________________________________

Takie motorki powinny tylko i wyłącznie na dobrych oliwkach jeździć , a nie na 10w :sick3: .

Moj tez smiga na pelnym syntetyku i jest caly suchy bez rozszczelnień, to nie polonezy tylko :audi::yeah: :yeah: :yeah: .

No dobra ale Twoje wozidło jest 5 lat młodsze.

Bez przesady :) mamy z tego samego roku a jeżdżę na MOTUL 8100 x-cess 5w40 505.00 - żadnych wycieków niema poza filtrem oleju przez mój błąd :wallbash: nie posmarowałem uszczelki filtra olejem... po zimie będzie kolejna wymiana (na tyle starszy mi żeby dolać :naughty: ) więc zrobię to prawidłowo :good:

Dobrze że sie odezwałeś :decayed: bo mamy takie same fury a skoro jeździsz na takim oleju i nic sie nie dzieje z nim to :good:

Ja jedynie musze wymienić uszczelke pod pokrywą zaworów bo mi się smarka tam :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z silnikiem wszystko OK :good: no może poza N75 i nastawnikiem :naughty::decayed:

a ile Ci oleju bieże? Mi zeżarł sam nie wiem ile ale poziom z max spadł do min po przejechaniu jakiś 8500 km nie wiem jaka ilość oleju jest w zakresie max-min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z silnikiem wszystko OK :good: no może poza N75 i nastawnikiem :naughty::decayed:

a ile Ci oleju bieże? Mi zeżarł sam nie wiem ile ale poziom z max spadł do min po przejechaniu jakiś 8500 km nie wiem jaka ilość oleju jest w zakresie max-min

niestety nie odpowiem Ci bo mi ucieka przez ten filtr... ale po 6 miesiącach ubyło mi z 3/4-tych zakresu do prawie minimum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z silnikiem wszystko OK :good: no może poza N75 i nastawnikiem :naughty::decayed:

a ile Ci oleju bieże? Mi zeżarł sam nie wiem ile ale poziom z max spadł do min po przejechaniu jakiś 8500 km nie wiem jaka ilość oleju jest w zakresie max-min

niestety nie odpowiem Ci bo mi ucieka przez ten filtr... ale po 6 miesiącach ubyło mi z 3/4-tych zakresu do prawie minimum :)

Gdyby nie ten filtr to by było tak jak u mnie mniej więcej :wink4: myśle że normalnie mi zżera tego oleju przy przebiegu ponad 224 000 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...