Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

liqui molly to w wiekszosci tez tylko THC wiec nie full syntetic

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

liqui molly to w wiekszosci tez tylko THC wiec nie full syntetic

ale są też full :wink4:

Opublikowano

Tak przypadkiem zobaczyłem temat i z ciekawości sprawdziłem jaki mam olej mam u siebie.

Siedzi Mobil super 2000 x1 10W-40 diesel.

Na samym początku było napisane, że 10W-40 jest zabójczy dla turbiny. Polecacie wymienić? Już pół roku śmigam na tym lepiku :/

Opublikowano

Czytaj temat i zamawiaj z forum motula, oczywiscie 5w40 ja przeszedlem pierw z mobila 10w40 na castrola edge 5w40 a teraz zalalem motul bo "rzekomo" mialy po nim ucichnac popychacze ktore sobie juz u mnie poklepywaly i zrobilem narazie 2tys km na motuluni rzeczywiscie popychaczy nie slychac juz i wogole chyba jakos silnik ciszej chodzi.

Opublikowano

Popieram wypowiedz Dominika :oklaski: :oklaski:zrobiłem coś podobnie jak on i odczuwam takie samo pozytywne zaskoczenie. :good:

MOTUL to jest jednak to o co Polska walczyła polecam :jezyk:

Opublikowano

ooo...i to sa wypowiedzi :> no to chyba na tego motula zmienie :naughty: dzieki za info :hi:

Opublikowano

Kolega ma taki problemik.Czy do zalanego Motula 5W30 504/507 w 1,9 TDI PD można dolać Motula 5W40 505.01 ?

Opublikowano

Powinien dolać ten sam co poprzednio bo i tak dolewa :gwizdanie:

Opublikowano

Kolega ma taki problemik.Czy do zalanego Motula 5W30 504/507 w 1,9 TDI PD można dolać Motula 5W40 505.01 ?

Na Motulu specific 505 01 pisze, ze mozna go mieszac w wszystkimi olejami mineralnymi i syntetycznymi wiec nie widze przeszkod.

Opublikowano

Chłopaki piszą że prawdziwy syntetyk to tylko od Motula, Liqui Moly albo Mobil1

Te ostatnie nie potrzebnie :wink4:

rozwiń to proszę trochę bardziej

Mobil1 to badziewie :thumbdown: zalewałem do escorta[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 21:58_________________________________________________

Chłopaki piszą że prawdziwy syntetyk to tylko od Motula, Liqui Moly albo Mobil1

Te ostatnie nie potrzebnie :wink4:

ktoś Ci to powiedział ,czy przeczytałeś w ............pani domu :gwizdanie:

Opublikowano

Chłopaki piszą że prawdziwy syntetyk to tylko od Motula, Liqui Moly albo Mobil1

Te ostatnie nie potrzebnie :wink4:

rozwiń to proszę trochę bardziej

Mobil1 to badziewie :thumbdown: zalewałem do escorta[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 21:58_________________________________________________

Chłopaki piszą że prawdziwy syntetyk to tylko od Motula, Liqui Moly albo Mobil1

Te ostatnie nie potrzebnie :wink4:

ktoś Ci to powiedział ,czy przeczytałeś w ............pani domu :gwizdanie:

Kolega świerzaczek :decayed: i wierzy w reklamy tv jeszcze....

Opublikowano

który kolega ? :mysli:

Opublikowano

... czy przeczytałeś w ............pani domu :gwizdanie:

w "Przyjaciółce" :wink4:

Opublikowano

który kolega ? :mysli:

Arturoo z Jastrzębia :nose:

Opublikowano

znaczy ,że mobil be :?:

Opublikowano

znaczy ,że mobil be :?:

Jeśli Mobil to tylko Mobil 1, np. do Twojej bryczki Mobil 1, 5W-50.

Bardzo dobry olej o podwyższonych właściwościach smarnych przy wysokich temperaturach.

Ale Motul i Liqui Moly też dobre.

Opublikowano

Mam 5w/40 z normą 505.00[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 08:30_________________________________________________Oczywiscie Mobil 1.

Opublikowano

Również polecam Mobil 1 5W-50 bardzo dobry olej :good:

Opublikowano

Czy na butli Motula jest jakiś hologram mówiący o oryginalności produktu? Jak powinno wyglądać opakowanie od 505.01? starą butlę od krakowskiego przedstawiciela Motula wyrzuciłem :wallbash:

Opublikowano

witam wszystkich ,mam podbny dylemt z olejem kupilem a4 z olejem pół.s mobil10w/40 mechanik poradził żeby już tak zostawić nie zmieniać na syntetyk a co wy panowie mi możecie poradzić? :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.