Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, z tego co polecają magicy z małych warsztatów,jeśłi autka jeździ na pół sytentyku lepiej żeby już na nim dojeźdźiło, nie ma sensu zmieniać z pół na full syntetyka, z prozaicznego wręcz powodu, półsyntetyk ma trochę inne właściwości i jeśłi zaleje się full synteykiem wówczas "wypłucze uszczelnienia w silniku jakie zrobił półsyntetyk", choć z drugiej strony przy obecnej technologii produkcji nie ma już takich rozbieżności miedzy pół czy full syntetykiem, wobec powyższego po co zmieniać?

Bo podyskutować zawsze można:-)

Pozdrawiam

zgadzam sie z kolega , lepiej stosowac ten sam olej od poczatku do konca najlepiej , ja stosuje castrola 5w40 od poczatku i juz mam 104tys przebioegu w jednym samochodzie i 49 w drugim , olej godny polecenia

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

... ja stosuje castrola 5w40 od poczatku i juz mam 104tys przebioegu w jednym samochodzie i 49 w drugim , olej godny polecenia

Z Castrol'a to jedynie płyn do spryskiwaczy jest dobry :wink4: ... przynajmniej w Polsce

Opublikowano

Mnie (AVF) po zakupie przy robieniu "pakietu startowego" zalali castrol magnatec professional B4

http://www.castrol.com/castrol/sectiongenericarticle.do?categoryId=9014529&contentId=7028800#7186176

Spełnia 505.01. Nie znalazłem jednak jeszcze żadnej opinii na temat produktów castrola dla warsztatów... Co myślicie? Zrobiłem 8000km więc niebawem trzeba będzie zmienić a tutaj wszyscy Motula polecają :) Jeśli Motul to który najlepszy dla AVFa? MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 czy MOTUL SPECIFIC VW 505.01?

Dzięki za opinie

Pozdrawiam

Opublikowano

Ja leję Specific 505.01 i jest :good: + wszystkie filtry Knecht'a

Opublikowano

... ja stosuje castrola 5w40 od poczatku i juz mam 104tys przebioegu w jednym samochodzie i 49 w drugim , olej godny polecenia

Z Castrol'a to jedynie płyn do spryskiwaczy jest dobry :wink4: ... przynajmniej w Polsce

Castrol EDGE 5w 30 to zły olej ? :mysli:

Opublikowano

kupiony w Polsce raczej tak :confused4::wallbash:

Opublikowano

... ja stosuje castrola 5w40 od poczatku i juz mam 104tys przebioegu w jednym samochodzie i 49 w drugim , olej godny polecenia

Bańki 5l są rozlewane w Niemczech, reszta w Polsce :gwizdanie:

Z Castrol'a to jedynie płyn do spryskiwaczy jest dobry :wink4: ... przynajmniej w Polsce

Castrol EDGE 5w 30 to zły olej ? :mysli:

Opublikowano

Bańki 5l są rozlewane w Niemczech, reszta w Polsce :gwizdanie:

mylisz się :cool1:

Opublikowano

To na czym by Polacy oszczędzali na uszlachetniaczach Robert :no: przy rozlewaniu w bańki :chytry: albo podmieniają :embarrassed:

Opublikowano

kupiony w Polsce raczej tak :confused4::wallbash:

to po olej mam do DE jeździć? :blink:

Opublikowano

to po olej mam do DE jeździć? :blink:

nie ... po prostu nie kupować "płynnej technologii" :wink4:

Opublikowano

witam :hi:...a co sadzicie o shell helix ultra extra 5w-30 bo taki leje do a4 na pompowtryskach i jesli jest zly to jaki bd dobry :wink4:?? pozdrawiam :)

Opublikowano

kazdy z normą 505.01

Opublikowano

witam :hi:...a co sadzicie o shell helix ultra extra 5w-30 bo taki leje do a4 na pompowtryskach i jesli jest zly to jaki bd dobry :wink4:?? pozdrawiam :)

Wszystkie potrzebne info w pierwszym poście (na górze). Przeczytaj a napewno na coś się zdecydujesz

Opublikowano

no tak spelnia taka norme :naughty:, tylko czy jest dobry pod wplywem smarnym... pisze ze ten shell to pelny syntetyk :wink4: no ale wiecie niby olej olejowi nie rowny wiec nie wiem...bo za 1000km bd mial wymiane olei filtrow itd;) :naughty: [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 21:25_________________________________________________a co do tego spotu w Rybniku to o ktorej jest?? :naughty: bo byl sie wybral :rolleyes:

Opublikowano

a co do tego spotu w Rybniku to o ktorej jest?? :naughty: bo byl sie wybral :rolleyes:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=140687.0 - tu masz znajdziesz wszystkie informacje :good:

Opublikowano

dzieQje za info :decayed: pozdrawiam a co do oleju to se juz poradze :tongue4:

Opublikowano

Chłopaki piszą że prawdziwy syntetyk to tylko od Motula, Liqui Moly albo Mobil1

Opublikowano

Chłopaki piszą że prawdziwy syntetyk to tylko od Motula, Liqui Moly albo Mobil1

Te ostatnie nie potrzebnie :wink4:

Opublikowano

Mobil1 to badziewie :thumbdown: zalewałem do escorta[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 21:58_________________________________________________

Chłopaki piszą że prawdziwy syntetyk to tylko od Motula, Liqui Moly albo Mobil1

Te ostatnie nie potrzebnie :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.