Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

bo mam teraz pół :disgust: a z tego co pamietam to nie mozna zmieniac z pol na full

masz złą pamięc, zmieniaj na full i po temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wiec na co radzisz zmienić?

tutaj masz link do goscia:

http://allegro.pl/olej-motul-8100-x-cess-5w40-5l-5w-40-megapromocja-i1546328062.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy do mojego 1.9 BKE to jaki wybrać

MOTUL SPECIFIC VW 505.01

MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40

Castrol SLX Professional Powerflow Audi Longlife III 5W-30

a niemiec zalał ostatnio Castrol Audi Longlife III 5W-30

Czy Zmieniać na inny dodam ze dolewki było 3 setki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy do mojego 1.9 BKE to jaki wybrać

MOTUL SPECIFIC VW 505.01

MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40

Castrol SLX Professional Powerflow Audi Longlife III 5W-30

a niemiec zalał ostatnio Castrol Audi Longlife III 5W-30

Czy Zmieniać na inny dodam ze dolewki było 3 setki :mysli:

Jak jeszcze w DE nie dołożyli DPF'a to lej 505.01 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzi go szukać i jak poznać ale chyba nie ma , a nie lepszy ten MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam Audi A4 rok produkcji 2007 silnik BRD. Obecnie zalany olej to od nowości Castrol Longlife III 5W30.

Ostatnio 24 grudnia 2010 zalałem jak wyżej Castrol Longlife z Wrocławskiej hurtowni za 34zł / 1litr...no i jakoś przejechałem 10tyś km bez problemu.

Ale teraz ta aukcja z allegro zniknęła. Znalazłem inną aukcje na której ten sam olej kosztuje 38zł.

Kumpel z Intercars ma Castrol Edge 4 litry za 152zł:

4L Synt.olej o wydł.przeb. 5W30 również DPF MB229.51,VW504 00/507 00,BMW LL-04 CASTROL

Mógłbym zalać ten olej do mojego silnika?

Dodam że mam DPF-a ostatnio wymieniony na nowy w ASO.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam Audi A4 rok produkcji 2007 silnik BRD. Obecnie zalany olej to od nowości Castrol Longlife III 5W30.

Ostatnio 24 grudnia 2010 zalałem jak wyżej Castrol Longlife z Wrocławskiej hurtowni za 34zł / 1litr...no i jakoś przejechałem 10tyś km bez problemu.

Ale teraz ta aukcja z allegro zniknęła. Znalazłem inną aukcje na której ten sam olej kosztuje 38zł.

Kumpel z Intercars ma Castrol Edge 4 litry za 152zł:

4L Synt.olej o wydł.przeb. 5W30 również DPF MB229.51,VW504 00/507 00,BMW LL-04 CASTROL

Mógłbym zalać ten olej do mojego silnika?

Pozdro

http://allegro.pl/motul-specyfic-504-00-507-00-5w30-5l-pdf-audi-vw-i1534361072.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakupiłem tego Motula 8100 X-cess 5w40 505.00 do mojego 1Z :tongue4: chociaz teraz zalany był Castrolem Magnatec 10W40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej zalany :> i wszystkie filtry nówki :decayed: no zobaczymy czy lać nie będzie jak pojeżdże jakiś czas. Mam tylko nadzieje że mniej oleju będzie mi silnik brał :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Slązaków

Ja kupowałem Motula w Gliwicach na Towarowej 21 w hurtowni MotoPlus. Dałem 125 zł za 5 litrów :decayed: jak dla mnie dużo mniej jak za Castrola za którego przepłaciłem rok temu :kwasny:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 15:45_________________________________________________Castrola kupowałem w Norauto niestety bo ceny z kosmosu mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany waham sie pomiedzy Motul 505.01 a Castrol Edge 5w40. Do tej pory lalem Castrola. Ktorego oleju silnik bedzie bral mniej, bedzie wogole jakas roznica :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A lalem catrola SLX zmienilem na motula i jak narazie jetrem zadowolony... silnik lepiej dziala tak ciszej tak miekko jakos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja między Motulem a Castrolem Magnatec zauważyłem taką różnice że silnikiem ciut mniej trzęsie podczas jazdy jak na Castrolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany waham sie pomiedzy Motul 505.01 a Castrol Edge 5w40. Do tej pory lalem Castrola. Ktorego oleju silnik bedzie bral mniej, bedzie wogole jakas roznica :?:

kazdy aby z normą 505.01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj olej bo czas na wymianę

Mobil 1 ESP Formula 5W-30 z norma 507.00. Dobry bedzie?? bo taki mi w sklepie dał do pompowtrysków. Ale moje troche stare autko i nie ma chyba tego DPF. Ale jednorazowa taka wymiana nic sie nie bedzie działo?? Bo z tego co jest napisane na górze to polecacie też do silników AJM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj olej bo czas na wymianę

Mobil 1 ESP Formula 5W-30 z norma 507.00. Dobry bedzie?? bo taki mi w sklepie dał do pompowtrysków. Ale moje troche stare autko i nie ma chyba tego DPF. Ale jednorazowa taka wymiana nic sie nie bedzie działo?? Bo z tego co jest napisane na górze to polecacie też do silników AJM?

skoro jest tak napisane to powinno być :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...