Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I jeszcze ten temat się toczy o olejach? a065.gif

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

nie wiem czy sie smiać czy płakać

wlej płukanke, zlej syf, zalej dobry olej i po temacie

Na początek zrobię jak mi doradzili w warsztacie, jak serduszko w mojej A4 będzie biło prawidłowo to po 5000 zrobię płukanke i nowy olej.

Myślę że nic złego się nie stanie jak zrezygnuję z tego płukania na obecną chwilę :wink:

Muszę wszystko wykonać w warsztacie, może okazać się że silnik będzie mocno uszkodzony i opinia warsztatu jest mi bardzo potrzebna do rozpoczecia procedury w sądzie o unieważnienie umowy kupna-sprzesaży lub obniżenia ceny auta o koszt remontu kapitalnego.

Byłem dzisiaj u adwokata, wszystko przeanalizował i jeśli autko bedzie miąło wady to mam sprawę wygraną :)

Opublikowano

kto pracuje w tym warsztacie ?

Ździchu, Edek, Stachu ?

wszystko roczniki 60+ ?

jezeli tak to nie mam pytań

Kolego jak chcesz byc powaznym człowiekiem i nie chcesz sie narazac na szyderstwa ze strony forumowiczów zrób tak jak Ci napisałem

w przeciwnym razie dostaniesz rady które narażą Cie na straty

ja tez jestem mechanikiem, od wielu wielu lat i nigdy nie doradzam ludziom

rzeczy o których nie mam bladego i nikłego pojęcia

Opublikowano

A może być płukanka obojętnie jaka, bo pytałem dziś w sklepie i była jakaś polska do diezla za 25 zł - pisało wlać całość do silnika, ale nie pisało do jakiego czy 1.9 czy 2.5

była też taka za 12 złotych i pisało wlać do misy olejowej 300ml na 4-6 litrów oleju.

Czy warsztat zgodzi się bym im mówił co i jak mają robić u siebie ? mają swoje doświadczenie i robią po swojemu, a tak jak bedzie coś nie tak to powiedzą "robiliśmy jak pan chciał" - no nie wiem co zrobić

ale z tym płukaniem Mobilem 10W-40 to chyba nie jest bardzo źle żeby tylko przemyć syf z oleju Lotos i nawiązać do syntetyku.

Opublikowano

w warsztacie mają zrobic tak jak sobie życzysz a nie jak sobie barany wymyslą

jak nie beda chcieli zmieniasz warsztat, proste ? proste

płukanke filtry oleje zamów od forumowego Kolegi Dzik

dostawa w 24 h

Opublikowano

No dzięki za pomoc.

To chyba się wstrzymam z tym warsztatem.

Czy możecie polecić jakiś dobry warsztat na terenie Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza.

Warsztat który ma wszystko co potrzeba, to co jest polecane na forum.

Jak zamówię tu na forum i pojadę z tym wszystkim to jak mi policzą za robociznę w warsztacie :eusathink:

Opublikowano

policzą Ci roboczogodzine, plus-minus

ale i tak bedzie Ci sie opłacac

kupuj u Dzika i jedz na wymianę

popytaj na sląskich spotach do kogo warto jechac

Opublikowano

podwójny Janku zmień warsztat,masz audi- nie poloneza :kwasny:

Opublikowano
No dzięki za pomoc.

To chyba się wstrzymam z tym warsztatem.

Czy możecie polecić jakiś dobry warsztat na terenie Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza.

Warsztat który ma wszystko co potrzeba, to co jest polecane na forum.

Jak zamówię tu na forum i pojadę z tym wszystkim to jak mi policzą za robociznę w warsztacie :eusathink:

Wymień sobie sam to będzie najprostsze rozwiązanie przecież to żadna filozofia

Opublikowano
Janek Janek

No dzięki za pomoc.

To chyba się wstrzymam z tym warsztatem.

Czy możecie polecić jakiś dobry warsztat na terenie Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza.

Warsztat który ma wszystko co potrzeba, to co jest polecane na forum.

Jak zamówię tu na forum i pojadę z tym wszystkim to jak mi policzą za robociznę w warsztacie
:eusathink:

Na Śląsku mogę Ci polecić warsztat Danecki w Piekarach Śląskich. Robią tyko auta z grupy VAG. Dobry warsztat :thumbup1: .

Opublikowano

O leju Amsoil już trochę było, jednak ciekawi mnie co myślicie o takim oleju Amsoil:

ZmienOlej.pl - sklep z twoimi olejami

Opublikowano
O leju Amsoil już trochę było, jednak ciekawi mnie co myślicie o takim oleju Amsoil:

ZmienOlej.pl - sklep z twoimi olejami

zbiera bardzo pochlebne opinie i na pewno jest ciekawą alternatywą dla wszystkich chętnych szukających wysokiej jakości środków smarnych.

od jakiegoś czasu nasi klienci mogą zakupić te oleje w najniższej cenie w naszym kraju.

Opublikowano
O leju Amsoil już trochę było, jednak ciekawi mnie co myślicie o takim oleju Amsoil:

ZmienOlej.pl - sklep z twoimi olejami

Ja już od dwóch lat jeżdżę na tym oleju i jak na razie na nic innego nie zmienię....

Opublikowano

Czy ten olej nadaje się do PD takiego jak np mój AVF? Pytam bo nie ma norm dla grupy VAG a parametry ma ładne.

Opublikowano
Czy ten olej nadaje się do PD takiego jak np mój AVF? Pytam bo nie ma norm dla grupy VAG a parametry ma ładne.

oficjalnej aprobaty brak ale producent deklaruje że ten produkt nadaje się do pd. Analogiczna sytuacja jak z top tec 4100.

Opublikowano

A dlaczego wszyscy tak kombinują z tymi olejami ? :eusathink:

Dlaczego jest taki brak zaufania dla marek które są polecane i sprawdzone ?

szuka się non stop czegoś innego ?:eusathink:

przecież olejem nie powstrzyma się starzenia auta

nie odmłodzi się auta

Co może posiadać, zawierać INNY olej "odkopany" z reklam i wciskany przez nowe firmy które chcą "ugryźć kawałek tego tortu" z bierzącego rynku.

Chyba nie da się już wyprodukować nic lepszego co zostało do tej pory stworzone przez fizyków i chemików :thumbup1:

Opublikowano
A dlaczego wszyscy tak kombinują z tymi olejami ? :eusathink:

Dlaczego jest taki brak zaufania dla marek które są polecane i sprawdzone ?

szuka się non stop czegoś innego ?:eusathink:

przecież olejem nie powstrzyma się starzenia auta

nie odmłodzi się auta

Co może posiadać, zawierać INNY olej "odkopany" z reklam i wciskany przez nowe firmy które chcą "ugryźć kawałek tego tortu" z bierzącego rynku.

Chyba nie da się już wyprodukować nic lepszego co zostało do tej pory stworzone przez fizyków i chemików :thumbup1:

Wiesz co? zalewaj Mobil 15W-40 a065.gif jak ci inny nie pasuje co chłopaki piszą jesteś nietomny gość

Opublikowano

no i sie zaczyna .....

Opublikowano
no i sie zaczyna .....

a065.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.