Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Golf - w automacie.


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

golfa na glebe :decayed:

powtarzam któryś raz - najpierw karoseria, później reszta. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten golfik jest. Oldschool :good:

Mówisz że masz miasteczka w promieniu 10km , na jakimś twoim zdjęciu w tle widziałęm taki fajny rower, a ty pisales ze nie miales czym sie poruszac :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten golfik jest. Oldschool :good:

Mówisz że masz miasteczka w promieniu 10km , na jakimś twoim zdjęciu w tle widziałęm taki fajny rower, a ty pisales ze nie miales czym sie poruszac :polew: :polew:

rower, rower, rower.. jakbym ci pokazał mój rower to byś z wrażenia przestał o nim wspominać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha :D Dobra dobra, cyknij fote tego który stał pod drzewem :decayed::polew: ! Chce kupić ! :D [br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 13:06_________________________________________________pewnie wysoka cena..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łojezu... - przecież to jest tylko porcelanowy rower, dla ozdoby, tak jak stoją krasnale czy coś :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny golfik :wink4: u mnie w domu jako czwarty tez jest taki bombowiec, 1.6 lpg automat, moc jest nieziemska, powod zakupu byl chyba tylko jeden: 84.000 przebiegu i stan niemalze perfekcyjny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tego nie sprzedales?

chyba nie[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 11:01_________________________________________________coś mi się zdaje, że jakieś radio nowe będzie z grupy VW.. i jakieś głośniki :gwizdanie:

mam coś upatrzone ale narazie czekam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fele lepiej ode mnie kup :) nie czaruj sie VT

wojcu, ale jak fela to i zawiecha musiałaby spaść troszkę.. po za tym doszły by do tego oponki -4szt=150-200zł..

może z felgą coś na wiosnę.. sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fele lepiej ode mnie kup :) nie czaruj sie VT

wojcu, ale jak fela to i zawiecha musiałaby spaść troszkę.. po za tym doszły by do tego oponki -4szt=150-200zł..

może z felgą coś na wiosnę.. sam nie wiem.

zawiecha w dół, to sobie szlifierką opuścisz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fele lepiej ode mnie kup :) nie czaruj sie VT

wojcu, ale jak fela to i zawiecha musiałaby spaść troszkę.. po za tym doszły by do tego oponki -4szt=150-200zł..

może z felgą coś na wiosnę.. sam nie wiem.

zawiecha w dół, to sobie szlifierką opuścisz :naughty:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. warto zakładać alpine na podszybie 87mm? czy jakąś podrzędną firmę?[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:41_________________________________________________

fele lepiej ode mnie kup :) nie czaruj sie VT

wojcu, ale jak fela to i zawiecha musiałaby spaść troszkę.. po za tym doszły by do tego oponki -4szt=150-200zł..

może z felgą coś na wiosnę.. sam nie wiem.

zawiecha w dół, to sobie szlifierką opuścisz :naughty:

20090528_503.jpg

done :decayed:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:42_________________________________________________chodzi mi o coś takiego:http://moto.allegro.pl/item1182168221_alpine_sxe_0825s_nowe_dealer_fv.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...