Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ulubione piwo!

Ulubione piwko 28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ulubione piwko

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :hi: Pozwolę sobie zacząć wątek z zapytaniem kto jakie lubi piwko i ile potrafi w te upalne dni spożyć?Rzecz jasna w granicach rozsądku :wink4: Ja osobiście w tej chwili preferuję Żywca,chociaż kiedyś bardzo lubiłem Tyskie Gronie.Pozdrawiam PIWOSZY! :drinks:

Opublikowano

Ulubione piwo tylko własnej roboty, wychodzi naprawde bardzo fajne, i robimy sobie praktycznie takie jakie chce, już prawie rok sobie warze i z coraz lepszymi efektami :) Jakby ktoś chciał to polecam www.browamator.pl

Opublikowano

dog in the fog było moim najlepsiejszym piwem pod słońcem póki jeszcze było w polsce ( może ktoś gdzieś widział ostatnio ? )

potem Lech premium, Tyskie, Kasztelan niepasteryzowany, Żywiec.

Opublikowano

Żywiec :good:

Opublikowano

Carlsberg Export,Grolsh, Kronenberg,jak mam dostęp-to Lech :decayed:

Opublikowano

warka czerwona :slina:

Opublikowano

Tylko dla Orłów :decayed:.

A ze słabszych Łomża :good:.

Opublikowano

Lech,Żywiec i małe z Czarnkowa :cool1:

Opublikowano

Tyskie, Heineken, Calsberg, Żywiec :good:

Opublikowano

ostatnio piję piwo DAB i jest za***iste :kox:

Opublikowano

maniacy OOOO mają podobne podniebienia

kiedyś Lech zielony, póżniej Tyskie( dziś ma całkiem inny smak niż kiedyś)

dziś Zywiec

Opublikowano

Debowe Mocne, Lech, Zywiec, Specjal :) z troche nietypowych to Paulaner pszeniczny mi bardzo smakuje.

Opublikowano

Konstancin, Ciechan, Perła (moje regionalne), a jak nie ma w najbliższym sklepie, to sięgam po Lecha. Kiedyś Tyskie, ale zgaga bardzo często dawała znać o sobie. Znajomy piwosz (i piwowar) polecił właśnie Lecha, bo jest najbardziej "obojętny" i może nawet zwalczyć zgagę - to dla tych co mają z tym problem :good:

Opublikowano

Desperados :wink4:, na finał dnia, w Trakcie, Leszek, Tyskie, i Miejscowy Okocim :hi:

Kiedyś Palone Okocimia, było :kox: piwko, ale dawno juz go nie widziałem :thumbdown:

Opublikowano

Lech , Żywiec :decayed: :decayed:

Opublikowano

A ja polecam Kazimierskie . Jest to piwo niepasteryzowane ale dostępne niestety tylko w Kazimierzu Dolnym . Ale to jeszcze nic, bo w Puławach wkrótce będzie otwarty browar i będzie się można napić świeżuteńkiego piwka bez żadnych dodatków, ummmmmmmm , już się nie mogę doczekać. :kox:

Opublikowano

Gdzie można dostać "żywe"?

Opublikowano

Okocim Mocne, Okocim Pszeniczne, Kasztelan, i to co Hugo ale + balsam pomorski jako wkładka, czasami małe z Czarnkowa Eire

Lech :thumbdown: Tyskie :thumbdown:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 22:53_________________________________________________Żywe w Piotr & Paweł, czasami Real i na 99% Alma - patrz na datę bo możesz trafić na przeterminowane

Opublikowano

Desperados :wink4:

otóż to :kox: :kox: obowiązkowo zimny :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.