Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan


mgtan

Rekomendowane odpowiedzi

bedą dystanse 8mm z przodu i 10-12 z tyłu...efektywmnie da to ET35 z przodu i ET 31 z tyłu.

jakoś musze spojrzec na jakąś felge do nizszej gelby w B7... sprawa o tyle ciężka że auto srebrne i nie każda felga gra dobrze... a raczej mało felg dobrze wygląda na srebrnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma 30 przód, 25 tył i jest gicio :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma w b7 ET 30 przy jakiej szerokości felgi i jakiej gumie?

Kiedyś był ten temat i z tego co pamietam to z przodu ET 33 i obciera przy 18x8 i gumie 235

dlatego nie kupowałem dystansów 10mm bo by wychodziło ET33.

Et 29x9 to bankowo obciera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on ma 225/45-17

ja tez mam takie same koła ale na ET37

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on ma 225/45-17

ja tez mam takie same koła ale na ET37

czyli szerokość felgi 7 albo 7,5 cala... a to troche co innego...

jeśli 7,5 cala to mniejwięcej właśnie ET 33 przy 8 calach z przodu

jeśli 7,5 cala to daje ET 29-30 z tyłu przy 8 calach szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie.. więc ma efekt końcowy mniej więcej taki jak ja planuje... +/- 1-2mm

zobaczymy jeszcze jak wyjdzie ta felga na prawde...

jeśłi kicha będzie to szukam innego koła do gleby większej i srebrnego samochodu... a to juz kuźwa szukanie igły w stogu siana[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 22:18_________________________________________________słuchajcie jak byście widzieli gdzieś fajne kółko do srebrnej B7 to dajcie znać... linka jakiegoś..

założenie samochód nisko w miare postawiony ( jakieś -50-55 mm w stosunku do 1BA czyli -30-35 w stosunku do 1BE/1BV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... pokaz co masz... a do ilu... jak zwykle... i mniej i im lepiej tym lepiej :shocked::blink: polska mowa trudna mowa :polew:

[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 13:26_________________________________________________Odebrałem felunek, jakość malowania proszkowego jest ok a wygląda to jak na zdjęciach poniżej (przed dystansami i regulacją zawiasu)

Niestety auto nie jest "pusto" w aucie leżały letnie kapcie... stąd tył jest tyci niżej.

dsc032291.jpg

przód w cieniu.,..ale kolor felg jest taki jak na tyle widać (pomijać fakt że opony uwalone są) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan mówił czytać nie pisać, oba naraz nie potrafić :decayed:

Ładna gleba i nawet na krawężnik wiechałeś. Wygląda kozacko mimo tych kapci na tylnej kanapie :cool1:

Ile za malowanie proszkowe wyszło??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan mówił czytać nie pisać, oba naraz nie potrafić :decayed:

Ładna gleba i nawet na krawężnik wiechałeś. Wygląda kozacko mimo tych kapci na tylnej kanapie :cool1:

Ile za malowanie proszkowe wyszło??

kuźwa...w bagażniku są zimowe kapcie a nie letnie :polew:

co do cen: 380 PLN ze zdjęciem i założeniem opon.

Na krawężnik wjeżdzam... jestem zaskoczony troche bo teraz mam -62mm z przodu i o nic podkreślam "o nic" nie zachaczam.

Myśle że finalne ustawienie będzie jak będe miał dystanse... wówczas zobacze jak to będzie wyglądało...

Z przodu myśle żeby dać 8mm (z pierścieniem centrującym"afcors") czyli wyjdzie na ET 35, a na tył 12? 15mm? :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 14:06_________________________________________________

fajny kolorek wyszedl, gdzie malowales?

Malowane w Markach na Słonecznej... kolor to jasny grafit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny kolor :good: jaki nr wg RAL ? 380 zł to b.tanio jak za full serwis :good:

Dzięki, teraz kwestia zawaisu i dystansu i po za ładnym kolorem to będzie łądne auto mam nadzieje

co do RAL to niestety nie wiem. CO do cen to chyba 90 PLN za koło... z tym że cena moze dobra bo felgi miałem idealnie proste tylko alkier uszkodzony stąd może niska cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny kolor :good: jaki nr wg RAL ? 380 zł to b.tanio jak za full serwis :good:

Dzięki, teraz kwestia zawaisu i dystansu i po za ładnym kolorem to będzie łądne auto mam nadzieje

co do RAL to niestety nie wiem. CO do cen to chyba 90 PLN za koło... z tym że cena moze dobra bo felgi miałem idealnie proste tylko alkier uszkodzony stąd może niska cena.

Proszek nakładali bez piaskowania :mysli: pytam bo bardzo, bardzo mało policzyli :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam karteczkę z cenami:

łącznie 390 PLN

90 PLN pln za koło plus przekładka.

koła piaskowane, malowane proszkowo i potem na połysk.

cena była z lutego 2011 może dlatego tak tanio a teraz drożej bo sezon.

Prawde mówiąc to nie mieli nawet co prostowac w felgach bo były idealnie proste.

Co do cen to teraz widzę ze przy 18 stce jest 110 PLN, więc widać moje 90 to cena ziomowa była... napewno wtedy były niższe ceny u nich jak bym niż to co widze w cenniku na www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koła piaskowane, malowane proszkowo i potem na połysk.

Jesteś pewien, że ci kitu nie wstawili :mysli: jeśli dają proszkowo kolor to już się na to nic nie kładzie, żadnego połysku.

Proszek ma połysk lub perłę już w swojej masie :wink4: i jest to od razu wykończenie na gotowo.

Ceny, które podajesz w sam raz by pasowały pod natrysk. Czy felgi masz obmalowane tak samo z każdej strony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...fakt widze drobinki które błyszczą a nie bezbarwny lakier - co z daleka wygląda na połysk...

Co do każdej strony mówisz od strony opony i na zewnątrz czy o każdym kole czy jest tak samo?

... to muszę zoabczyć czy i wewnątrz jest czy nie.

Wolałbym żeby były tylko z zewnątrz :)..ale na to nie zwróciłem uwagi

ps. ale na stronie ich widzę że 110 PLN brutto to jest ich cena standardowa na piaskowanie + proszek i robocizna. Więc wielkiej obniżki u mnie nie ma.[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 15:24_________________________________________________tak czy siak... sprawdzę jeszcze fakturę... co ile kosztowało... ale patrze na inne zakłądy to ceny się pokrywają... do 2 dzwoniłem i mówili że proszkowo około 90-100 PLN za felge 18stke[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 16:17_________________________________________________Siema,

słuchajcie czy wie ktoś ile mm ma flansza w b7, chodzi o to że muszę znać głębokość tak aby wrzucić dystans.

Weim tylko że jak się chce mieć 10mm z pierścieniem centrującym, to flansza wystająca może mieć max 7-8mm.

Pozdrawiam.

mgtan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie czy wie ktoś ile mm ma flansza w b7, chodzi o to że muszę znać głębokość tak aby wrzucić dystans.

Weim tylko że jak się chce mieć 10mm z pierścieniem centrującym, to flansza wystająca może mieć max 7-8mm.

Flansza :shocked: chyba masz na myśli piastę i pierścień centrujący piasty :mysli: odkręć 5 śrub, ściągnij koło i będzie wiadomo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie czy wie ktoś ile mm ma flansza w b7, chodzi o to że muszę znać głębokość tak aby wrzucić dystans.

Weim tylko że jak się chce mieć 10mm z pierścieniem centrującym, to flansza wystająca może mieć max 7-8mm.

Flansza :shocked: chyba masz na myśli piastę i pierścień centrujący piasty :mysli: odkręć 5 śrub, ściągnij koło i będzie wiadomo :wink4:

wow... tyle to ja wiem że trzeba tak zrobić, myślałem że może ktoś już to mierzył kiedyś.

Gość to nazwał "flansza" :rolleyes:

never mind chodzi o tą cześć:

wymiarv.jpg

zrobiłem mały foto montaz na jakimś zdjęciu z netu (swoją drogą że się takie coś sprzedaje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...