Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, a Co powiecie nad oklejeniem konsoli srodkowej w czerwonym karbonie (zgodnie z kolorem mojego auta i oklejeniem np takze listw tych na drzwiach takze w tym karbonie?? Tak z jednej strony sie czaje na oklejenie taka folia z drugiej strony nie wiem jak to bedzie cudo wygladalo.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Widzialem u kogos z forum jak mial w czerwonym karbonie dekory oklejone...hymm wygladalo to apetycznie.

Zapodajcie foty kto i jak okleil wozidlo bedzie z czego wybierac.

Opublikowano

Jakoś mi się nie widzą czerwone carbonowe dekory ;) Moim zdaniem carbon musi być czarny. Sam osobiście mam oklejone dekory, konsole w B5. I wygląda super jak dla mnie.

Opublikowano

Dziś u siebie okleiłem. Wcale nie taka prosta robota. Efekt jak dla mnie super. Co do innych kolorów to nie wiem sam. Może skusił bym się na dekory ale to, by mi zajęło minimum dwa dni roboty. Chyba odpuszczam. Foto w mojej galerii link w sygnie.

Poszedłem za ciosem i w carbon dałem gałkę zmiany biegów. Efekt? Oceńcie sami.

dsc00946xn.jpg

scaled.php?server=19&filename=dsc00947pr.jpg&res=landing

scaled.php?server=842&filename=dsc00945si.jpg&res=landing

Opublikowano

kolego efekt na galce za***isty:slina:

Opublikowano

:shock3: profeska

:disgust:

Opublikowano

wahałem się z oklejaniem dekorów swojej czwórki ....ale zostałem przekonany tą gałą:polew:

Opublikowano

Mmam pytanie odnośnie tego oklejania. Jezeli mam wytartą gume tu kolo gałki zmiany biegów az do plasitku gdzieniedzie duze placki to trzeba wszystko papierem jechac i odtłuścić i dopiero czy jak bo tego nie wiem. Koleszko zdradź patent na ta gałke bo mam wytartą w wygląda to kozacko :wink::wink:

Opublikowano
wahałem się z oklejaniem dekorów swojej czwórki ....ale zostałem przekonany tą gałą:polew:

Gałka może do wszystkiego przekonać :naughty::polew:

Opublikowano

A ja dalej nie moge załapać tego oklejania...

Naklejam normalnie folie na element łącznie z załamaniami i jak w załamaniach sie pomarszczy to podgrzewam i dociskam/wygladzam?

Czy oklejam plaski odcinek i dopiero przed przyklejeniem w zalamaniu podgrzewam i naciagam ja i przyklejam czy jak...

??

Opublikowano

Nagrzewam, przyklejając naciągam na końcach bardziej, żeby nie wyszły zmarszczki i cieszę oko efektem :wink:

Opublikowano

kolego a ja bym poprosił namiary na tą folie co oklejałeś gałkę :wink:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

tylko czy ta folia na gałce się czasem nie zawija?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

spoko sprawa również obklejałem u siebie ramkę wokół skrzyni efekt jak z fabryki, polecam wszystkim

Opublikowano

zapodaj foto :wink:

Opublikowano

Fotka zawsze mile widziana :grin:

Opublikowano
Dziś u siebie okleiłem. Wcale nie taka prosta robota. Efekt jak dla mnie super. Co do innych kolorów to nie wiem sam. Może skusił bym się na dekory ale to, by mi zajęło minimum dwa dni roboty. Chyba odpuszczam. Foto w mojej galerii link w sygnie.

Poszedłem za ciosem i w carbon dałem gałkę zmiany biegów. Efekt? Oceńcie sami.

http://img690.imageshack.us/img690/7987/dsc00946xn.jpg

http://desmond.imageshack.us/Himg19/scaled.php?server=19&filename=dsc00947pr.jpg&res=landing

http://desmond.imageshack.us/Himg842/scaled.php?server=842&filename=dsc00945si.jpg&res=landing

Jak załatwiłeś sprawę łączenia foli żeby się nie odklejała? Bo rozumiem że oklejałeś dookoła gałki?

Opublikowano

No właśnie jak z łączeniem, bo przyznam, że i u siebie bym takie coś zrobił.

Opublikowano

Chlopaki ostatnioogladalem jakis tam progra w ktorym oklejali samochod i po oklejeniu wygrzewali auto przez tydzien na sloncu zeby cholia zapamietala ksztalty na roznych zalamaniach blachy itp. i nasowa mi sie mysl czy z taka folia nie jest podobnie bo slyszalem ze dosc czesto te folie z czasem odklejaja sie w mocno ponaciagacnych miejscach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.