Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czarne fake S4 SPRZEDAM! z bólem serca :(


krzysiekTDI

Rekomendowane odpowiedzi

przeszkadza jedno koło napędzane P.R. :tongue4:

Furak odebrany, strzelona jedna fota zimowa :hi:

1c3723336ca8b5a5med.jpg

Edytowane przez krzysiekTDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiek mam pytanie jak ci sprawują się te tarcze mikody?? szumią piszczą czy bez żadnych objawów ubocznych??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiek mam pytanie jak ci sprawują się te tarcze mikody?? szumią piszczą czy bez żadnych objawów ubocznych??

są nieznacznie głośniejsze w porównaniu do gładkich przy bardzo ostrym hamowaniu, a poza tym jestem bardzo zadowolony :good: (nie ma bicia na kierownicy i pedale hamulca).

Co do hamulców to zastanawiam się jeszcze nad dwu sekcyjną pompą od B6, kolega zakładał do swojego B5 i jest mega różnica w hamowaniu a podchodzi prawie P&P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a klocki w lecie przy delikatnym hamowaniu nie popiskują??

nie jest w lalce heble w ogóle nie piszczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:pieknie sie w czarnym prezentuje, moj wzor do nasladowania jesli chodzi o front :)

powiedz tylko jak dokladnie okleiles ten grill, jaka folia i jak to robiles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:pieknie sie w czarnym prezentuje, moj wzor do nasladowania jesli chodzi o front :)

powiedz tylko jak dokladnie okleiles ten grill, jaka folia i jak to robiles?

Z oklejeniem ramki grilla wielkiej filozofii nie ma. Demontujesz chromowaną ramkę, odtłuszczasz i naklejasz termokurczliwą folię 3M.

Uformować folię możesz suszarką do włosów lub opalarką. Jest chyba na forum gdzieś opis jak chłopaki oklejali dekorty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna S4 look, i fajnie robiona, brakuje tylko jeszcze jakiś lepciejszych foteli, typu pół kubełki lub recarosy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, właśnie niedawno przypomniałem sobie o tym aucie i wątku :) a że coś tam powoli się zmienia to troszkę się podzielę.

Led-y ala II lift z przyciemnionym kierunkowskazem

61619de43fd74275med.jpg

c419fa68ef061590med.jpg

Zestaw głośnomówiący Nokia CK-200

0b262d2ce79449ccmed.jpg

Na montaż czeka skrzynia DQS i pompa 11mm, w weekend zabieram się montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furka mody na + ale zmien opis, auto nie jest po pierwszym lifcie :)

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to auto ryło mi banie. Teraz, zresztą też:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to auto ryło mi banie. Teraz, zresztą też:slina:

Dzięki, fajnie że się podoba. Twoja furka też za***ista szkoda, że sprzedajesz bo tyle $ zainwestowałeś.

Moja nie jest już autem na co dzień i chyba zostanie u mnie do końca.

Jak będziesz swoją rozsprzedawał na graty to daj znać, może wziął bym coś od ciebie?

---------- Post dopisany 15-06-2013 at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2013 at 15:18 ----------

Niestety zapadła szybka decyzja i muszę się rozstać z moją olimpiadą.

Samochód był moim oczkiem w głowie i zarazem hobby, naprawę bardzo doinwestowany.

Auto nie wymaga wkładu finansowego, ostatnio zakupiłem do niego pompę hybrydę 11mm i kpl. swap skrzyni DQS które dorzucę przy sprzedaży nowemu właścicielowi.

Osoby zainteresowane zapraszam na PW lub szybciej pod numerem telefonu 501-970-193 rozważę każdą rozsądną propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz co to za 11 i czy nie oddasz oddzielnie :)

Hybryda AFN i AHH (fala AFN tłokorozdzielacz AHH) pompa kupiona od kolegi z forum vauxhall85.

Dopóki nie sprzedam samochodu nie sprzedaję gratów, które ostatnio kupiłem do auta i nie zostały założone.

---------- Post dopisany 27-06-2013 at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2013 at 21:42 ----------

AUDI A4 B5 1.9 TDI S4 PAKIET (3336531764) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany 08-07-2013 at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2013 at 10:49 ----------

Nowa cena hop :)AUDI A4 B5 1.9 TDI S4 PAKIET (3384705995) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...