Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki


Inkognito

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Dawid widzę że zmieniasz już motorek jak planowałeś :) Kiedy końcówka ?? Pozdro

no kiedy koniec hmmm mam nadzieję że jak naj wcześniej chciał bym już sprawdzić co to robi ale jeszcze mam trochę pracy.

zmiana wydechów, założyć osprzęt, fmica, kilka uszczelek, no i springi z tyłu bo na przód wjechały już nowe... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie możesz ściągnąć tarcz ?

a no właśnie nie wiem chyba tak zardzewiały i się zapiekły albo co... przecież one generalnie chodzą luźno :mysli:

A odkręciłeś koło? :cool1::polew: A potem jarzmo wraz z zaciskiem? :decayed:

Darku jest wszystko zdjęte i tarcz nie chce zejść :wallbash: ale dziś idę walczyć dalej...

najwyżej wezmę zwrotnice od jakiegoś angola :tongue4:

Ja mam taki duży młot... :cool1: a w tesco jest promocja na cocacole :polew:

A jak nie to grzej gnoja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie możesz ściągnąć tarcz ?

a no właśnie nie wiem chyba tak zardzewiały i się zapiekły albo co... przecież one generalnie chodzą luźno :mysli:

A odkręciłeś koło? :cool1::polew: A potem jarzmo wraz z zaciskiem? :decayed:

Darku jest wszystko zdjęte i tarcz nie chce zejść :wallbash: ale dziś idę walczyć dalej...

najwyżej wezmę zwrotnice od jakiegoś angola :tongue4:

Ja mam taki duży młot... :cool1: a w tesco jest promocja na cocacole :polew:

A jak nie to grzej gnoja...

jednak pójdą z angola niestety dziś był mały przestój w pracach ale jutro idą na 100% do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiej mocy sprzet grający ?? :cool1:

skrzynia 500 a wzmak troszkę za słaby bo nie wydobywa ze skrzyni wszystkiego ale lusterka drżą więc nie jest tak źle :polew:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 14:51_________________________________________________

20110713189.jpgkolejny klamot który mnie bardzo cieszy gdyż posunie pracę ku końcowi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam prace ???

pracę na dobrej drodze troszkę się wydłużyły bo kolega z którym to robię miał kilka kłopotów... ale springi na niższe zmienione,heble jak na razie tylko 288wentyle( w mojej były zwyklaki) silnik siedzi jeszcze kilka pasków uszczelek i muszę sie wybrać po towar na rurki do fmica... myślę że przyszły tydzień powinna wyjechać. a no jeszcze wydech do zmiany[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 21:55_________________________________________________Dziś próba generalna auto odpaliło jutro ostatni etap prac i mam nadzieję że juz nie długo będę się cieszył mocą :tongue4:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 22:16_________________________________________________

20110727196.jpgmały postęp prac niestety zabrakło kilku obejm ale jest światło w tunelu że jutro nim wyjadę :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa :blink: To już prawie dwa miechy auto nie opuściło garażu? :shocked: Ja bym nie wytrzymał tyle bez auta :naughty:

Ale grunt że prace zbliżają się ku końcowi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa :blink: To już prawie dwa miechy auto nie opuściło garażu? :shocked: Ja bym nie wytrzymał tyle bez auta :naughty:

Ale grunt że prace zbliżają się ku końcowi :good:

2 miechy nieee 3 tygodnie dokładnie niestety było kilka niedogodności i mały remont domu po drodze...

a Ty myślisz że ja wytrzymuję już się nie mogę doczekać kiedy nią wyjadę... [br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 23:00_________________________________________________no auto poskładane :kox: jutro rano jadę wspawać tłumiki i testy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a źle myślałem bo widze że 8 czerwca napisałeś że rozpocząłeś SWAPa a tu koniec lipca :decayed:

A 1.8Te miałeś z anglika? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a źle myślałem bo widze że 8 czerwca napisałeś że rozpocząłeś SWAPa a tu koniec lipca :decayed:

A 1.8Te miałeś z anglika? :mysli:

tak było z anglika. wiązkę kupiłem od naszego a cała reszta pasowała. a nie no sorry linkę gazu musiałem delikatnie przerobić i muszę kupić nową bo na tą patrzeć nie mogę... [br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 07:16_________________________________________________moja po swapie poszła w duł o jakieś 2 cm i kuffa haczę wszędzie chyba że przed garbem jest stop 1 i powoli do przodu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za miękko jest :decayed: kupuj gwinta :naughty:

wiem ale w pierwszej kolejności jest pompa paliwa,wtryski,program... [br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 10:23_________________________________________________

rodzinny zapierdalacz

20110804209.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dało rady bardziej schować tego coolera :mysli: to juz kwalifikuje sie do szukania nowego od es :good: bo taki pociety to nie bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za miękko jest :decayed: kupuj gwinta :naughty:

wiem ale w pierwszej kolejności jest pompa paliwa,wtryski,program... [br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 10:23_________________________________________________

rodzinny zapierdalacz

20110804209.jpg

Uploaded with ImageShack.us

przypomniała mi sie parówa taty moskala :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rodzinny zapierdalacz

20110804209.jpg

ślicznie wyglada :good:

przypomniała mi sie parówa taty moskala :kox:

:kox: :kox: :kox:

no radził co i jak :> za co serdeczne dzięki teraz maszyna czeka na wtryski i soft :naughty:

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za miękko jest :decayed: kupuj gwinta :naughty:

wiem ale w pierwszej kolejności jest pompa paliwa,wtryski,program... [br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 10:23_________________________________________________

rodzinny zapierdalacz

20110804209.jpg

Uploaded with ImageShack.us

z czego to cooler ze tak wystaje? :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...