Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki


Inkognito

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak Moskal napisał nie ma szans założyć kratek bo zderzak jest ostro pocięty by ten fmic w ogóle wszedł... ale muszę powiedzieć podoba mi sie to :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ten zderzak trochę poszarpany będę musiał go pomalować i jakoś go ogarnąć... myślę by zlikwidować łączenie dokładki ze zderzakiem... [br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 19:53_________________________________________________ mała amatorska sesja :tongue4:

SDC10131.jpgSDC10132.jpgSDC10136.jpgSDC10139.jpgSDC10141.jpgSDC10140.jpg

tu jedno stare zdjęcie dla przypomnienia SDC10013.jpg :polew: :polew:

niedługo przyjdzie czas na profesjonalna sesje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super :good: :good: :good:

dzięki

brakuję jeszcze kilku drobiazgów np: daszku na tylnej klapie który trzeba przykleić no ale nie ma kiedy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ten zderzak trochę poszarpany będę musiał go pomalować i jakoś go ogarnąć... myślę by zlikwidować łączenie dokładki ze zderzakiem...

wywal dokladke po co Ci ona?

nie wiem jak Ty to zrobiles ze chinczyka jak bialy czlowiek nie zmiesciles za zderzakiem :mysli::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

belkę było trzeba podciąć no i rurki dość mocno mi wystają póki co tak musi być a może kiedyś kupię esowy zderzak i będzie zakryty :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

belkę było trzeba podciąć no i rurki dość mocno mi wystają póki co tak musi być a może kiedyś kupię esowy zderzak i będzie zakryty :tongue4:

jakiej grubosci to cooler?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

belkę było trzeba podciąć no i rurki dość mocno mi wystają póki co tak musi być a może kiedyś kupię esowy zderzak i będzie zakryty :tongue4:

jakiej grubosci to cooler?

65mm[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 14:08_________________________________________________ale z dnia na dzień bardziej mi się podoba z tym coolerem [br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 14:09_________________________________________________dziś prawdopodobnie jak wszystko będzie po mojemu będzie profi sesja mojej Ady [br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 09:45_________________________________________________

SDC10148.jpg w końcu daszek się doczekał swego miejsca

[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 17:49_________________________________________________potrzebuję jakiś ładny nie za drogi pomysł na tylne końcówki proszę o pomoc w poszukiwaniach... do 200zł max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kowi ładne gdzie kupiłeś?? rozumiem że one są na spawane...[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 14:23_________________________________________________choć bardziej by mi leżały jakieś okrągłe tylko troszkę większe od ori...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupione na alegro, oczywiscie do przyspawania, niby producent wymyślił przykrecanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo wszyscy będą jeździć z tymi końcówkami :gwizdanie:

Ja jak bym kupował końcówki to tylko takie cena wyższa ale za to jakość porządna :cool1:

http://allegro.pl/hit-ulter-koncowki-okragle-n1-70rs-rs-kadex-i1773619658.html

no te są piękne... i kuszące i chyba takie kupie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo wszyscy będą jeździć z tymi końcówkami :gwizdanie:

Ja jak bym kupował końcówki to tylko takie cena wyższa ale za to jakość porządna :cool1:

http://allegro.pl/hit-ulter-koncowki-okragle-n1-70rs-rs-kadex-i1773619658.html

Mam takie w swojej, fajnie się prezentują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo wszyscy będą jeździć z tymi końcówkami :gwizdanie:

Ja jak bym kupował końcówki to tylko takie cena wyższa ale za to jakość porządna :cool1:

http://allegro.pl/hit-ulter-koncowki-okragle-n1-70rs-rs-kadex-i1773619658.html

Mam takie w swojej, fajnie się prezentują.

zapodaj jakąś fotkę...[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 22:42_________________________________________________no to od jutra zaczyna się dalsza zabawa :naughty: zmiana wałków i pomalowanej pokrywy zaworów. może wymontuję korektor ssący i też go pomaluje :naughty:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 22:13_________________________________________________no to wałki z ADR-ka już są w aucie jutro poskładać i po dokręcać i test czy jest jakaś różnica... [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 22:07_________________________________________________dziś odebrałem wtryski za tydzień sofcik. no już się nie mogę doczekać.

końcówki muszą poczekać na swoją kolej. czyli prawdopodobnie w przyszłym miesiącu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do końcówek, zobacz co ma HUSTLA na allegro

http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=69748

albo w Chybach masz duży warsztat (chyba z 5 stanowisk) i tylko tłumiki klepią Kaliński czy jakoś tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do końcówek, zobacz co ma HUSTLA na allegro

http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=69748

albo w Chybach masz duży warsztat (chyba z 5 stanowisk) i tylko tłumiki klepią Kaliński czy jakoś tak

hustla hmmm oferta taka se... a co do warsztatu to mi nie potrzebny. ja potrzebuję końcówki które mi mój blacharz wspawa :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 18:07_________________________________________________poniedziałek na 100% wyprawa do AGMA tuning na chipsa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...