Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowy SUV Audi


Rekomendowane odpowiedzi

Audi Q3

854951513b01fac8a57221aedcca2a38,0,1.jpg

Audi już w kwietniu 2009 roku wydało oficjalny komunikat, w którym zapowiedziany został nowy mały crossover Q3, który będzie produkowany w hiszpańskiej fabryce Seata. Teraz pojawiły się pierwsze, szpiegowskie zdjęcia modelu.

2011-Audi-Q3-2.jpg

Jak podaje serwis Carscoop, fotoreporterom udało się przyłapać zamaskowany prototyp Audi Q3, kiedy znajdował się na terenie zakładów w Ingolstadt.

Samochód jest nieco mniejszy niż będący na rynku SUV Q5, ale niewyraźne zdjęcia i maskująca plandeka nie pozwalają zaobserwować szczegółów wyglądu auta. Prawdopodobnie nie będzie się bardzo różnił od koncepcyjnego modelu Audi Cross Coupe Quattro.

Montaż nowego modelu Q3 rozpocznie się w 2011 roku w fabryce Martorell nieopodal Barcelony. Niemcy przewidują, że rocznie z taśm zjedzie około 80 tys. egzemplarzy. Całkowita wartość inwestycji związanej z rozpoczęciem produkcji małego SUV-a wynieść ma natomiast około 300 mln euro.

Konstrukcja Audi Q3, który na rynku konkurował będzie m.in. z BMW X1, oparta będzie na obecnym modelu VW Tiguan, stylistyka będzie prawdopodobnie zawierać wiele elementów z koncepcyjnego Audi Cross Coupe, widocznego na zdjęciu, a napęd pochodzić będzie z jednostek 1.4 TSI, 1.8 TSI oraz 2.0 TSI i 2.0 TDI.

Jak zapewnia producent, nowe Audi połączy stylistykę i dynamikę jazdy samochodu kompaktowego z wszechstronnością pojazdu typu SUV. A zgodnie z tradycją firmy, nowoczesne rozwiązania techniczne wypełnią auto po brzegi, zapewniając dobrą ekonomikę jazdy, przyjemność podróżowania i bezpieczeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli do d.....

Mini Suv-y? Oto co sadze na ten temat:

tak jak ja razm ze wszystkimi Q7 Q5 , X3 X5 i tym podobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie nie lubię SUVów, jest moda - są takie samochody. Audi nie chce mieć luki w segmencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie nie lubię SUVów, jest moda - są takie samochody. Audi nie chce mieć luki w segmencie.

ja tez nie ale Q7 6.0 chetnie bym przytulil :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q7 jest klasa, ale wszystkie jego mniejsze odmiany są :sick3:

to jak z X5 jest :good: (dla mnie) a już x3 i niżej :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się SUV-y podobają, chociaż żadnym jeszcze nie jeżdziłem :decayed:

ile można w kółko sedanem albo kąbi dymać :tongue4:

Q5 b.fajne :good:

Q7 niezgrabna locha fuj :>

nowe X5 za***iste :notworthy:

nowe X3 na fotkach tez fajne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy Audi zrobi crossover na miarę BMW X6? mogłoby być ciekawie.. bo X6 mi się kompletnie nie widzi z tyłu i w dodatku jest tylko czteroosobowe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam te fote na pulpicie od kwietnia :tongue4:, jeszcze w zasadzie prototyp. Baaardzo mi się podoba. A Q7 wygląda groźnie a nie jak locha;) W każdym razie ja takie lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi chyba chce zrobić konkurencje kaszkajowi ale że to suv to nie można mowić :cool1: Wygląda całkiem całkiem ten z tapety :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...