Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zegar radiowy w Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem z PALEMKA. Zgasła mi pare tygodni temu i dopiero wynalazlem tego posta. Wszystkie odpowiedzi kierują do 1 posta ale jakos nie widze tam zadnego zdjecia... czy moze ktos pokazac gdzie siedzi ta antenka? chyba bede musial wymienic... a no i jaki numer czesci polecacie? A4B7 2007r kombi 2.0TDI

Opublikowano

Fabrycznie antena jest w tylnym zderzaku po prawej stronie. Moduł we wnetrzu, boczka poniżej wlewu paliwa
Lewą idzie Hak i PDC.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Jakies foto ktoś posiada?

Opublikowano

A do czego tu foto, Google Ci pokaże, chociaż nie wiem, co jest niezrozumiałego, że moduł znajduje się pod zderzakiem. Zdejmij zderzak i tyle.

Opublikowano

Bo nigdy nie zdejmowalem zderzaka może dlatego prosze o zdjęcia ;) dziekuje za pomoc :/

Opublikowano

Polecam pobrać "Sam naprawiam Audi A4". Znajdziesz tam wszystko.

Opublikowano

Kupilem nowszy model odbiornika i hula :) palma zaswiecila sie po 5 minutach. Podłączalem dla bezpieczenstwa przy odlaczonym alumulatorze. A tak dla jasności antenka nie siedzi w okolicach wlewu paliwa tylko pod tylnym zderzakiem na tylnej belce w rogu prawym. W razie pytan mam zdjęcia wiec priv i podesle bo nie moge tu dodac zalacznika. Powodzenia

Opublikowano

A czy ktoś pisał w wlewie? Dwa posty wyżej napisałem jak krowie na rowie, że pod zderzakiem...

Opublikowano

Odniósł się do mojej podpowiedzi.
Pod wlewem siedzi moduł. Nie antena.
Tam są łączenia, zarówno anteny zegarka jak i anteny GPS.
TEŻ WYRAŹNIE napisałem, że antena siedzi....POD ZDERZAKIEM...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
51 minut temu, GreGoriO napisał:

Odniósł się do mojej podpowiedzi.
Pod wlewem siedzi moduł. Nie antena.
Tam są łączenia, zarówno anteny zegarka jak i anteny GPS.
TEŻ WYRAŹNIE napisałem, że antena siedzi....POD ZDERZAKIEM...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mógłbyś coś więcej napisać o tym module. Może wrzucił byś jakieś foto, a najlepiej numer części. 

Opublikowano

Żeby mieć zegar radiowy potrzeba trzy rzeczy licznik który posiada funkcje zegary radiowego , wiązkę , oraz zegar radiowy . Wszystko na ten temat [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
W dniu 18.09.2017 o 22:56, GreGoriO napisał:

Fabrycznie antena jest w tylnym zderzaku po prawej stronie. Moduł we wnetrzu, boczka poniżej wlewu paliwa
Lewą idzie Hak i PDC.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak wół napisane ze w boczku ponizej wlewu paliwa

Opublikowano

czytać ze zrozumieniem 

jak byk jest napisane  

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 27.09.2017 o 09:10, Bromchit napisał:

Mógłbyś coś więcej napisać o tym module. Może wrzucił byś jakieś foto, a najlepiej numer części. 

Mam pytanie gdzie umieścić antenę GPS do NRS-E pod deskę dostać się nie mogę i nie mam pomysłu ???

Opublikowano

To temat o czymś innym kolego...

Opublikowano
Mam pytanie gdzie umieścić antenę GPS do NRS-E pod deskę dostać się nie mogę i nie mam pomysłu ???
Odkrecasz schowek i masz miejsce pod deską,
Opublikowano
W dniu 11.10.2017 o 17:18, lucjan0681e napisał:
W dniu 10.10.2017 o 16:42, Krzysiek Krzysztof napisał:
Mam pytanie gdzie umieścić antenę GPS do NRS-E pod deskę dostać się nie mogę i nie mam pomysłu ???

Odkrecasz schowek i masz miejsce pod deską,

Dzięki bardzo nie pomyślałem :-) 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie . a powie mi ktos co moze byc przyczyna ze zegar sie synchronizuje ale 2 godziny do tyłu ?
Kupiłem żonie a3 i mam z tym problem . Ciagle pokazuje 2 godziny do tyłu . Moze jakas strefe czasowa trzeba ustawić?  

Opublikowano

Sprawdziłbym jakie kodowanie licznika jest , o jakim a3 mowa?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie, u mnie również nie ma "palny" zniknęła a kanał 19 wygląda tak 12269 i przy probie kodowania na 1 na koncu wyskakuje błąd kodowania. Autko posiada rowniez navi rnse. Prosze o jakies podpowiedzi co to moze byc. Dzięki

Autko to a4 avant z 2007 roku

Edytowane przez bart_b7
Dopisanie modelu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.