Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B5 Moj ci on!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie.

Oj długo musiałem czekac żeby kupis sobie S4 długie podchody robiłem w zeszłym roku obejżałem 4 sztuki i wszystkie były "śmiecie" zrezygnowałem i kupiłem Mazde RX-8 pocieszyłem sie 2 miesiace i sprzedałem , serducho znowu biło w strone S4 sprubowałem i udało sie ku mojemu zaskoczeniu tym razem nie był to śmieć, co prawda na miejscu były drobne rozbiewżności co do rocznika auta ale mimo wszystko kupiłem i oto on jeszcze na Radomskich rejstracjach...

c30367181do0.29f8aa7f3e.jpg

c30367183xx2.th.jpg

22082007386iw2.th.jpg

Oczywiście nie wszystko jest tak jak zapewniał spzredawca ale do tego mozna sie w naszym wspaniałym kraju przyzwyczaić.Puki co auto jezdzi fajnie usterki które go bolały prawie wszystkie sa juz usuniete.Energicznie szukam po necie ciekawych linków oraz sklepów z cześciami ( tuningowymi) do S4 B5 może cos mi pomożecie w tym temacie.

Pozdro ALL

Opublikowano

Pieknie.. :) tylko troszke malo fotek.. I ten wydech juz mi sie nie podoba.. :chytry:

Opublikowano

za***ista stary :) Gratki :th: Ale jak dobrze widze to jakaś wieśniacka nakładka na rurki jest ? Wywal to natychmiast i zostaw ORI :)

Opublikowano

bajer :audi: może więcej fotek :naughty:

Opublikowano

oglądałem ją na Allegro już wtedy mi się podobała... gratki :thumbup:

Opublikowano

:oklaski: :oklaski:bardzo ładna :notworthy:

Opublikowano

Zarabista furka........dawaj wiecej fotek......bedziemy podziwiac :thumbup:

Opublikowano

komin beznadziejny, fele tez nie bardzo, sedan - no ok niech bedzie, ale to serducho :drool: :drool: :drool: :thumbup: :oklaski:

Opublikowano

komin beznadziejny, fele tez nie bardzo, sedan - no ok niech bedzie, ale to serducho :drool: :drool: :drool: :thumbup: :oklaski:

Oh, serducho to ci on ma! :a4fan:

Fajna eska, dalsze fotki mile widziane. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dzienki za wszystkie odpowiedzi, z tym kominem to faktycznie jest straszna lipa ale narazie tak zostanie dopuki nie zmienie całego układu wydechowego , aluski sa 18 wiec jest sie o co bać , jednym sie podobają a drugim nie i tak samo jest u mnie w mieście, ogólnie to jestem zszokowany jak ten samochod jedzie od dołu juz od 1800obr/min słychać ze turbinki zaczynaja pracowac i zaraz potem juz mocno jedziemy, na trasie w zasadzie sie biegu nie zmienia bo przy takiej elastcznosci nie ma sensu i tak wszystko wprzedzam , np. jeżdzac po miescie na 3 biegu jak obroty spadna do 1000 to nie ma z tym zadnego problemu auto i tak odrazu chce jechac, eh niesamowta elastyczosc.

c30367181zf6.th.jpg

22082007385uc8.th.jpg

22082007384em4.th.jpg

Opublikowano

No ładny ci on, ładny :oklaski: :>

Opublikowano

gratuluje :oklaski:, konkretna bryka :thumbup::quattro::a4fan:

wydech zmieniaj szybciutko bo zalatuje kiblem :thumbdown:

Opublikowano

gratuluje furki , pozdro

Opublikowano

No bravo :oklaski:

Nareście ktoś kupił te furmane :oklaski:

Podobała mi się odrazu jak ją pierwszy raz zobaczyłem :th:

Zmieniaj jak Ci chłopaki doradzili i bedzie :thumbup:

Opublikowano

mhmmm :drool: S4 jest fantastyczne :thumbup:

Opublikowano

piekna! widze, ze co do wydechu wszyscy sa zgodni - do kosza! :thumbdown: a co do felg - kwestia gustu, wygladaja na mieszanke stylu niemieckiego (rant, naciagnieta opona) i odrobiny sportu (ramiona) - widzialbym w tej bestii cos o bardziej agresywnym wygladzie. co do samego auta - moje marzenie, pierwsze na liscie do realizacji ;)

Opublikowano
  • Autor

Auto ma założonego chipa z firmy : http://www.tuner.at/chiptuning.php?hersteller=854&modell=7673&chip=30011 osiagi potwierdziłem dwoma użądzeniami pomiarowymi jedno to G-TECH a drógie to AP, oba użądzenia podały podobny wynik , g-tech 5,1 do 96km/h a AP 5,2 do 100km/h z pasażerem i dużą ilościa paliwa, jedna z ciekawostek AP jest pomiar przeciażenia przy starcie , pokazuje przejechane metry i uzyskaną na nich predkość i czas oto co mi wyszło:

przeciażenie przy starcie 1,1g :shocked: start na półsprzegle czyli spokojny strart bez strzału za sprzegła

0-60 2,56s 24m

0-100 5,24s 85m

140 9,74s 233m

160 13,29s 382m

180 17,01s 561m

190 19,23s 676m

osiagi nie żucają na kolana ale na poczatek sa satysfakcjonujace z biegiem czasu z pewnościa ulegna poprawie ,nie omieszkam zdac wam z tego relacji ;)

Opublikowano

Chciałbym te dane znać dla mojego smoka, ale takich dokładnych nigdzie nie mogę się doszukać, a aparatury pomiarowej nie mam.....

Gratuluję autka :th:

Opublikowano

łoł łoł :slina: :slina: :drool: :drool: niezła :a4fan:

osiagi nie zucaja na kolana
mnie lekko oszołomiły. Wygląda , osiągi ekstra, tak trzymaj :thumbup: :thumbup:
Opublikowano

nieźle się w całokształcie prezentuje, może więcej fotek i zmień ten wydech

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.