Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie lezy komplecik na 320 :gwizdanie: Akurat u kajoja i majcina to cewy wykancza lpg i za duza przerwa na swiecy pewnie :wink4:

na ustawienie przyjadę w poniedziałek rano-i jeszcze pare rzeczy trzeba będzie zrobić + turbawkę w golfie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie lezy komplecik na 320 :gwizdanie: Akurat u kajoja i majcina to cewy wykancza lpg i za duza przerwa na swiecy pewnie :wink4:

na ustawienie przyjadę w poniedziałek rano-i jeszcze pare rzeczy trzeba będzie zrobić + turbawkę w golfie

pamietaj, ze on nie otwiera garazu przed 13 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty kiedyś go o 9 budziłem-następnym razem jak już byłem to nie spał :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, ja nie wiem co Ty masz z tym autem, ale też mam LPG, też mam cewki, fakt Boscha, 31 tyś km przejechane od zakupu auta i nic, żadnej cewki nie wymieniałem, nie wiem czy się cieszyć czy zaczynać się martwić :decayed:

I druga sprawa, specjalnie pytałem gazownika, zmiana przerw na świecy to taki sam mit jak specjalny olej do aut zasilanych LPG, również z świecami nie mam kłopotów

Uważam że Twój problem leży gdzie indziej, tylko gdzie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cewki podobno element który się złużywa-miałem ori cewki a znająć przebieg auta mogły się skończyć- ostatnio u Nosba była S4 i też koleś cewki wymieniał - Stona i łukasz 23 też cewki wymieniaja więc to nie tylko mój problem- tylko ja ciężko znosze takie wymiany i zanim się dowiem ze to typowa usterka to się uwkurwiam.

Najgorsze że zamiast coś wyrezać to muszę na inne pierdoły kasę wydawać :thumbdown: ale zaraz mi się klocki zapalą to bedzie pretekst żeby większe hamy założyć- wezmę od NOSBA w promocji 50/50 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamulce to fakt, na Twoim miejscu bym zmienił, bo wchodzą bez żadnych problemów, nie to co w b5 :kwasny:

ale cóż, w b5 jeszcze to jakoś hamuje, ale w b7 288mm to totalna porażka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna rzecz o której przekonałem się w piątek.

Pamiętajcie!!!!

NIE KUPOWAĆ TANICH/NO NAME CEWEK...

Sypną sie po 30-40 tyś/mk

Oryginały Bremi / lub z ASO przejadą nawet 250 Tyś. Czyż nie tak Marcinie? :hi:

Sory za OT :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek z tym mitem twojego gazownika bym polemizowal :) Przerwa ma jak najbardziej znaczenie ( jakby nie miala nie ustawialoby sie ich ;) ) .

Ja np na zwyklych swiecach z 1,8 w moim esk 1,8t mialem tylko bar doladowania. Po zmianie na bkr7e + przerwa na 0,65 auto zaczelo dmuchac tyle ile powinno czylo 1,5. I niby tylko swiece :cool1:

Marcin hantle sE obejrzysz , Zalezy co chcesz osiagnac bo mam tez zaciski z s4 bardzo ladne dwutloczkowe ale same wiec trzeba by tarcze i klocki do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli- jeszcze się nic nie świeci a ubezpieczenie mam do zapłaty 01.04.2011 wiec nawet jak się zaświecą w kwietniu to hamy kupię pod koniec niesiąca-ale teraz jakoś szybciej zacząłem jeżdzić i hamuje więcej :disgust:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 21:19_________________________________________________chociaż z drugiej strony możnaby powoli zacząć kompletować hamy co By Moja Iza zawału nie dostała :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj hamulce z B7 2.0T/3.0TDI/3.2FSI - 320mm. To optymalne rozwiazanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna nerka jeszcze na handel się nadaje - opchnę ją i bedzie na hamy :> [br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 21:29_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=29591.0 temat do poznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj hamulce z B7 2.0T/3.0TDI/3.2FSI - 320mm. To optymalne rozwiazanie...

prawda to :> i jak ze istotna inwestycja :wink4:

Ważna rzecz o której przekonałem się w piątek.

Pamiętajcie!!!!

NIE KUPOWAĆ TANICH/NO NAME CEWEK...

Sypną sie po 30-40 tyś/mk

Oryginały Bremi / lub z ASO przejadą nawet 250 Tyś. Czyż nie tak Marcinie? :hi:

Sory za OT :cool1:

Ja jeszcze Karol polecam ori Bosch :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna nerka jeszcze na handel się nadaje - opchnę ją i bedzie na hamy cheesy

i znowu powiem cos od siebie... jakby nie było neta i nie zagladało by sie na forum :decayed: to kazdy by spał spokojnie jezdził seria :naughty: a tak to trzeba rezac :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a o jakich ja mowie ? Przeciez takie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra- trzeba się a powaznie zacząć nastawiać na nowe heble- dzisiaj chciałem bujnąć sie to przy 190 musiałem zacząć hamiować- jakby odbijanie lekkie było czuć ale nie abs[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 14:04_________________________________________________

jedna nerka jeszcze na handel się nadaje - opchnę ją i bedzie na hamy cheesy

i znowu powiem cos od siebie... jakby nie było neta i nie zagladało by sie na forum :decayed: to kazdy by spał spokojnie jezdził seria :naughty: a tak to trzeba rezac :hi:

nasz KLUB to jest skabnica wiedzy- a że każdy się nawzajem nakręca do modzenia poprawiania udoskonalanie to inna bajka :good: :good: Człowiek jezdiłby sobie spokojnie na 15 i byłby zadowolony- a tak założy 17 obniży i dopiero wtedy zauważa że można szybko wejść w zakręt bez strachu że polecisz w pole :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin dlatego też zimę lubię jak żadną porę roku. jedna ręka na kierownicy a druga na "hamplu".

Rondo w jędrzejowie to już wytarłem bokiem :)

A co do przyczepności to jescze mi Q brakuje, Ale w planach na jesień B7 2.0T Q więc nadrobimy straty :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem opony- bedą w piatek-max w poniedziałek :banan3: :banan3: :banan3:

[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 12:01_________________________________________________teraz tylko cos takiego trzeba w sportowym kupić i w drogę :decayed: :decayed: :decayed:

http://allegro.pl/ochraniacz-na-zeby-szczeka-zelowa-dragon-i1533779160.html

:banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....a po ci ta gumka na zeby :mysli: bierz juz lepiej to w droge :kox::arrow2:http://allegro.pl/drapaczka-do-jajek-hit-dla-dzentelmenow-d-i1560268446.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdzę krutszą drogą teraz i na 19 mogę mieć trochę ciężko :polew:Grzesiu co trzeba do tych Twoich hamulcy dokupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...