Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

chcesz moje heble?

na tą chwilę jeszcze nie-ale możesz mi wrzucić cenę na pw :wink4:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 20:48_________________________________________________byłem dzisiaj wyczyścić felgi myślę nad ich szybką regeneracją jeszcze przed założeniem- plan był założyć gumy i przejechać ten sezon ale chyba...

może mi ktoś podać kod ori koloru tych felg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem nad białym ale ADAMOO teraz walnął ten kolor- wię albo ori kolor albo grafit-tylko grafit do chromów średnio pasuje. :confused4: [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 22:19_________________________________________________ale myślę że ten sezon obedrę je już konkretnie-trzeba się nauczyć na takim kole parkowanie wzdłóż krawężnika :gwizdanie: :kox: wrzucę fotki moich 17 po zimie-rozpacz :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje 17 vala zime jezdzily i ani ryski. wymyte w zeszlym tygodniu Dimerkiem. i jak nowki. Nie wiem jak trzeba jezdzic zeby zmiszczyc. :thumbdown:

Ale rozumiem ze w roznych miejscach sie parkuje auta. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi jeśli chodzi o 17 tez nie wiem jak trzeba jeździc aby zniszczyć, ale ostatnio jak wpadłem w dziurę fela fakt faktem przeżyła ale opona się wybuliła :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak trzeba jezdzic zeby zmiszczyc. :thumbdown:

jak wsiadam jade- zima była ze dwa razy krawężnik zasypany i juz przy parkowaniu felga obdarta- dobrze że w chwili zakupu były już mocno sfatygowane :>

Hyziek jak od każdej dziury miałaby mi gumy puchnąć miałbym jeden wielki bombel na kazdym kole (nasze polskie AUTOSTRADY :polew: :polew: :polew: ) .

W sumie przez całą zimę w żadną większą dziurę nie wpadłęm- dwa krawężniki tylko zaliczyłęm (nie licząc parkowania) ale to wszystko na parkingu na śniegu i z bananem na twarzy :ad: :ad: - ale już drugi raz tak czerwono pod maską jak na pamiętnym spocie ne miałem :gwizdanie: :polew: :polew: [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 06:14_________________________________________________

Marcin to jezdzi jak baba :decayed:

spiepszaj Dziadu :polew: :polew: jestem Szumacher :kox: - (widziałes jak ostatnio Kubica auto zostawił po wyścigu? :polew: - a ja lekko felge obdarłem :cool1: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak od każdej dziury miałaby mi gumy puchnąć miałbym jeden wielki bombel

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin nie omija, marcin zamyka oczy i zaciska zęby :):polew: :polew: :polew:

czasemi trzeba- ale normalnie uprawiam slalom :tongue4:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 09:24_________________________________________________

Przyjmuje przez gume kazda dziure ze spokojem i pokorą :decayed:

idz lepiej składaj tego Twojego potwora-chcę się 400konnym autem przejechać :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPokojnie :) Oddam abdulowe i ten tydzien poswiece na swoje :) Ale dlugo nie pojezdzi bo jade po cwiary na dniach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra gumy leżą w garażu :decayed: :decayed:

19002ebd79ed5ef8med.jpg

49ed7faaa535db34med.jpg

06f39a55166366e7med.jpg

c88fc186289047c6med.jpg

żal je było tak zostawiaćw garażu tak osobno :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie :good: , dawaj te koła bo tego brakuje tym zwłokom :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycja nr 1 : ogarniety wlasciciel :polew::wink4:

Na nowe sie gumiska szarpnales ? :) Nie pogadasz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnięty właściciel jest gdzieś w środku :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koła na pokładzie-fotki z montażu :decayed:

67fae2795bf894ddm.jpg

57abbe836ddb5268med.jpg

przed

2722123981c1b710med.jpg

po

ac4d85e245d68a56med.jpg

słabo widać różnicę- jutro pstryknę lepsze fotki- et 35 robiswje koło jest równo z błonikiem

ac7652f0afd27e0fmed.jpg

395f1c291ba8f032med.jpg

już pierwsze 80 km poszło i było nawet przyjemnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kontakt z dziurawą drogą już był ??? wygląda :good: czekam na oglądanie na spocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...