Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] [ALL] MOJA AUDI :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

uLka9.jpg h7Nt9.jpg h8goS.jpg h8RP0.jpg uE_4i.jpg

Audi A4 1999 r. 1.9 TDI 110 KM

WYPOSAŻENIE:

-RADIO AUDI +SYSTEM BOSSE+SUBWOOFER

-ALU FELGI 16

-EL.SZYBY (przednie) /dosuwane i odsuwane z kluczyka

-EL.LUSTERKA

-EL.PODGRZEWANE LUSTERKA

-KLIMATRONIK 100% SPRAWNY

Edytowane przez Policman

Opublikowano

:good:

daj tylko fotki wnętrza i jakiś opis:wink4:

Opublikowano

Ładny Avant tylko żuć go na glebę trochę :rolleyes:

Opublikowano

No ładna, tylko pokaż środek jeszcze:)

Opublikowano

pozazdrościć :)

Opublikowano

ładny kolorek :good:

Opublikowano

Pięknie się prezentuje :good: Tylko ja bym chyba dał kapcie na niższym profilu :mysli:

Opublikowano

super wyglada :th: :th: ładne aluski i jest git pozdrawiam

Opublikowano

Bardzo ładny polift :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No i tak jak na zdjęciu włączone halogeny to pewnie i na drodze przy każdej pogodzie.

Opublikowano

No i tak jak na zdjęciu włączone halogeny to pewnie i na drodze przy każdej pogodzie.

Policman przecież wie jak jeździć :gwizdanie:

Opublikowano

No i tak jak na zdjęciu włączone halogeny to pewnie i na drodze przy każdej pogodzie.

:bla:

Ja też mam włączam halogeny do zdjęć a na drodze używam ich tylko we mgle. A baranów z halogenami dla lansu częstuję długimi.

Nie rozumiem skąd takie rozumowanie, że jak ktoś ma na zdjęciach zapalone halogenu to "pewnie i na drodze przy każdej pogodzie" :cool1:

Opublikowano

ładna sztuka :>

Opublikowano

Auto jak z katalogu :good:.

Opublikowano

Czym tu się podniecać ?? Samochód jakich na naszych drogach od groma. Ważne aby nie był awaryjny! Żeby to jakieś GTO odpicowane było to ja rozumie...

Opublikowano

Ladny kolor i ładne audi :) :)

Opublikowano

Czym tu się podniecać ?? Samochód jakich na naszych drogach od groma. Ważne aby nie był awaryjny! Żeby to jakieś GTO odpicowane było to ja rozumie...

A ja rozumiem.

Mało takich aut u nas jeździ, jak widzę a4 to ciągle jakaś nędza.

A tu polift, w ładnym kolorze i mimo że całkowita seria to robi wrażenie.

Opublikowano

Gratuluję Audicy :) Seryjnie piękna!

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie koledzy :> Wiem do czego służą i jak używać halogenów... Owieczki i baranki które jeżdżą z włączonymi halogenami dla szpanu zostawiam bez komentarza.
Cieszą mnie opinie, że autko jest serynie ładne, bo mnie też się podoba, dlatego na razie nie zamierzam zmieniać wyglądu zewnętrznego, wymyśliłem już kilka modów wnętrza.
Chcę i wydaje mi się, że powinienem jeszcze dodać, że nie ja jestem autorem zamieszczonych zdjęć, a osoba od której kupiłem ów samochód.
Ponadto przepraszam, ze jeszcze nie dodałem zdjęć wnętrza mojej Audiczki, ale nie mam ich po prostu kiedy zrobić, ale zaznaczam, że z pewnością je dodam.

Edytowane przez Policman

Opublikowano

Czym tu się podniecać ?? Samochód jakich na naszych drogach od groma. Ważne aby nie był awaryjny! Żeby to jakieś GTO odpicowane było to ja rozumie...

GTO :mysli: weź no opisz bo nie znamy takiego na forum :naughty:

sorry za ot :decayed:

A co do autka zrób cos z zawiechą bo strasznie stoi na tych 16kach :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.