Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

no Cuber widać, że tym razem dokręciłeś koła za namową kolegi :decayed::grin::polew:

a tak na serio jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę świeżych fotek :)

5f3e556db7c57a5emed.jpg

2825208ffb6e97c4med.jpg

44f405d4f37be1ddmed.jpg

571bf941758c6e9bmed.jpg

1e7c08f28643ecabmed.jpg

34a5dad5d447c48dmed.jpg

37bde773767c72dbmed.jpg

a62310ec95b99cdcmed.jpg

W planach powrót do czarnych lusterek :decayed: i chyba pora aby rozglądać się za czymś nowym :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te felgi mi się średnio podobają ......

Jak mam zakładać 19-stki to najchętniej ROTOR ale srebrny a znaleźć takiego graniczy z cudem niestety S5 felunek jest oki lub RS6 inne poprostu mi się nie pdobają heheheh

Ja tam bym kupił Rotory ale od kiedy na Mirona78 mówią Rotor20 to mi się odechciało :wink:

:grin:

---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ----------

Ja szukam takiego ROTOR-a w 19-stce ......

http://s30.postimg.org/x2txjs471/rotor.jpg

ale ciżko go dostać :kwasny:

cudo

co do replik to jakiegoś pecha miałeś i tyle - pierwszy raz się z takim czymś spotkałem

---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ----------

lustra zostaw te co masz

a co do felg - ten wzór będzie zawsze ładny - a na B8 robi robote w 20 cali

Choć w A5 też mam ten wzór w 19 i musze przyznać byłem pozytywnie zaskoczony bo mimo 19 wygląda ładnie więc na żywo u Ciebie tez pewnie jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mironku,

Lustra wylatują :) przynajmniej na dzień dzisiejszy :)

---------- Post dopisany 02-07-2014 at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2014 at 15:54 ----------

Jednak powracam do szarej platinum dokładki tylnego zderzaka :)

WP_20140702_09_45_10_Pro.jpg

WP_20140702_09_44_52_Pro.jpg

WP_20140702_09_45_17_Pro.jpg

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

Jak coś to dokładka S-line w kolorze czarnym na sprzedaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana hmmm a tak jakoś bo się znudziła mi cała czarna dupka:) a jak mam jeszcze chwile jeździć B8-mką to czasem trzeba coś zmienić :):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Cuber gratuluję pięknego samochodu? Powiedz mi dużo było roboty żeby dołożyć pakiet chrom wokół szyb? Chciał bym u siebie usunąć chromy i wrzucić matowe czarne listwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Cuber gratuluję pięknego samochodu? Powiedz mi dużo było roboty żeby dołożyć pakiet chrom wokół szyb? Chciał bym u siebie usunąć chromy i wrzucić matowe czarne listwy.

Jedynie tylne boczne szyby ( avant ) trzeba było wycinać i wstawiać szyby z listwą chrom , gdyż uszczelka wokoło szyby jest z nią tak zwanie zwulkanizowana i innego wyjścia nie było ;)

Reszta to pikuś.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne zadbane autko jak byś felgi kiedyś zmieniał daj znać był bym chętny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko meegaaaa!!! Gdybyś reflektował w przyszłości sprzedaż to daj cynka, miałem brać B7, ale chyba jednak poczekam, dościułam :) i łyknę jakąś B8-kę, pozdro i bezawaryjności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko meegaaaa!!! Gdybyś reflektował w przyszłości sprzedaż to daj cynka, miałem brać B7, ale chyba jednak poczekam, dościułam :) i łyknę jakąś B8-kę, pozdro i bezawaryjności!

To sie spiesz bo niejeden ma chrapke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko meegaaaa!!! Gdybyś reflektował w przyszłości sprzedaż to daj cynka, miałem brać B7, ale chyba jednak poczekam, dościułam :) i łyknę jakąś B8-kę, pozdro i bezawaryjności!

To sie spiesz bo niejeden ma chrapke :)

Oj nie tylko na Cubra, Twoje też by nie jeden przygarnął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko meegaaaa!!! Gdybyś reflektował w przyszłości sprzedaż to daj cynka, miałem brać B7, ale chyba jednak poczekam, dościułam :) i łyknę jakąś B8-kę, pozdro i bezawaryjności!

To sie spiesz bo niejeden ma chrapke :)

No już zacząłem zaciskać pasa i składać kapustę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...