Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Flayer wszystko da radę tylko kwestia ceny :gwizdanie: ,ale jak to się mówi szlaki trzeba przecierać i zawsze musi być ktoś pierwszy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem, ze rezanie w B8 czegokolwiek to juz nie taka prosta sprawa jak w B6/B7... da rade bez problemow podlaczyc MMI ?

akurat z MMI nie ma wiekszego problemu aby go podłaczyć, ramke trzeba zmienić bo w MMi jest wiekszy wyświetlacz.[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 11:57_________________________________________________

będzie MMI czy masz MMI i będzie tylko dołożona NAVI ?

Bede rezał :wink4: Nawigacje odpuszczam bo narazie za duża kasa :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moduły z tyłu są te same ? Oj nie jestem pewien... Co do Q to ja myślałem że tylko 170 wychodziło w Q, człowiek całe życie się uczy hyhy :decayed: Co do B&O to słyszałem tylko w R8 ale gra za***iście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moduły z tyłu są te same ? Oj nie jestem pewien... Co do Q to ja myślałem że tylko 170 wychodziło w Q, człowiek całe życie się uczy hyhy :decayed: Co do B&O to słyszałem tylko w R8 ale gra za***iście

kumpel ma mi to podpinac bo ma MMi z A5 bo sobie zmienial na Navi 3G z B&O mówił że problemów nie będzie :wink4: a ze siedzi w temacie to raczej sie zna na rzeczy , ma jedynie jeszcze ogranac sprawę BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B&O jest madakafa :) bawiłem się u Elbrotha w S5 ..dużo możliwości ustawień daje dodatkową frajdę.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no piekna fura i w s-line :good: Oby sie sprawowala i czekamy na prace :gwizdanie: :)[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 22:26_________________________________________________Idź w czerń :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję zakupu :)

kurde z nowym rokiem szkolnym nowe furki .. dzisiaj na spota style poznań prawie nowa M3-ka przyjechała .. tu B8 ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pierwszy mod wykonany :wink4:

Doszły listwy S-line progowe ( nazwa ASO ochorna lakieru )

listwa1.jpg

listwa2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się Grześ dopisuje żeby wątek śledzić, będziesz w niedzielę ?

jak wróce z weekendu to moze bede :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się Grześ dopisuje żeby wątek śledzić, będziesz w niedzielę ?

jak wróce z weekendu to moze bede :cool1:

to puść esa ja od 13.00 siedze na plaży także jak będziesz jechał daj znać :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do programu w 2.0 tdi CR 143 - ja już jestem po takiej modyfikacji( samochód seat Exeo - silnik dokładnie taki sam jak w A4 2.0 tdi cr 143) przeprowadzonej na gwarancji(btw. bardzo fajne podejście Seata do kwestii chiptuningu) . Spory gift w podstawie - 154 KM i i prawie 340NM. Po programie 184 KM i 390NM. Jak na razie 10 tkm po programie i zero problemów, ubytków oleju itp. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o stary ale masz ślicznotkę :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Piękne auto :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy::brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...