Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero


kudalty66

Rekomendowane odpowiedzi

:decayed:....Kolega....:whistling:.....:grin:.......

....no ale sam wiesz ,że za 5k € nic ciekawego na chwilę obecną na podmianę nie znajdę :decayed: ....no jedynie to może byłoby szybsze ...:sarcastic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budowa daje mi w kosc, uszczerbek w podsufitce mam niestety, no i przez wozenie kleju, cementu i innych lekkich rzeczy rozpadły się tuleje belki, auto pływa na drodze jak ikarus,.

zamówione ori, po 69 za szt,.aż mi sie nie chce tego robić

licznik od A6 FL tez już jest,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładniesze by było z białym fis-em:wink: ale poświetlanie białe też:kox: i rameczki na licznikach,będzie wyglądało:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w c5 biały fis ? chyba chodziło o białe podświetlanie

Krycha dzięki, jak bedę w pobliżu podjadę klapę obloookać,.

---------- Post dopisany 29-05-2014 at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2014 at 13:43 ----------

siema Panowie

awaria!!! wentylator wiskozy rozpadł sie na kawałki i rozwalił chłodnice i troche plastików pod maską,:facepalm:

na szczęscie rozrząd cały,.

jutro zderzak w dół, chłodnica już jest używana, wentylator nowy, jak wyjmę chłodnice zobacze co dalej,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem taka przygode w tamtym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

auto zrobione, na szczeście uszkodzenie osłon pasków nie było groźne,.

wentylator nowy, chłodnica używana, cały płyn nowy, wykańczam dom, z kasą chwilowo krucho na nową chłodnicę było,.

ale na pocieszenie w tym miesiącu sie przeprowadzamy,.

---------- Post dopisany 08-07-2014 at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2014 at 08:25 ----------

siema panowie

mam całą wiazke od pdc, co gdzie idzie wie ktos, gdzie moduł w ochronnej styropianowej obudowie, pod siedzeniem z tyłu????

gdzie przykreca sie piszczek gdzie podłaczyc biała kostkę, jak ida i któredy przewody,.

od zderzaka wiazke juz mam w srodku po prawej,.

dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik pod siedzeniem z tyłu, biała kostka leciała chyba w lewy słupek A z podłączeniem do GALI, ale to jest zbędne. Podłączyć musisz: masa, +12, +12 po zapłonie, K-line, światło cofania, światło przeciwmgielne (niekoniecznie) i to chyba tyle. Jak chcesz, to podaj mi maila na PW, podeślę Ci schemat w PDFie :hi:

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

piszczek prawdopodobnie w prawym boczku gdzieś przy pompce centralnego, ja dawałem nieori piszczek w lewy słupek B, bo taki miałym kaprys no i nie miałem ori piszczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy mały mod:

dystanse 4mm na tyle, mała rzecz a cieszy:decayed: przy felgach 7.5 cala i et35 :naughty:

Photo0307.jpgPhoto0309.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu lepiej auto wygląda :naughty:

Ile dawałeś za nowy wentylator?

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, troche mnie nie było, za wiatrak wiskozy sam wiatrak dałem 90 pln, nowy ale podróbka


witajcie

z nowym rokiem dostałem prezent od mojego klekota, znaqczy padniętą vp 44, chwilowo auto unieruchomione,.

mam ten samochód 8 lat, i ok 200 tys km, drugi raz wracałem na linie niestety, pierwszy raz z powodu dziury w chłonicy przez wentylator, teraz pompa,.

pompa 106 BX wychodzi na to że w niemcowni już była zmieniana na nową,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kolegę co pracuje w bosch, kupił mi Agd do domu z rabatem pracowniczym, -40 proc, wyszło duzo taniej niż duże sieci agd,

co ciekawe może tez mi kupic cześci nowe do auta, np vp 44, hehe,

ale nawet po rabacie cena zaporowa, ok 3kpln, cekawe ile nowa w serwisie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,5 tdi zawsze Ci mowiłem ze to kibel :grin: Ty mi napisz sms/pw/fb co robisz jutro wieczorem :naughty:

Artur jak furacz?

Edytowane przez Bielun22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kula się :)

Zrobię korektę i pewnie jeszcze ciut lepiej się będzie kulał :decayed:....ide sprawdzić ,czy torsen działa :grin:

61a056af4eb20b2e690754ef0057e9f1.jpg

W końcu sie robi biało :dance:

I 5 minut później ...

bf00e83ae6846881b0ba3dce99842d28.jpg

Edytowane przez Arturoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...