Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Kunio mam jedna propozycje zamontuj sobie do tyłu kamerke zeby ogladac jak sie ludzie dziwia jak widza twoje walce bo my ostatnio z ono to cala droge bylismy w :shock:
  2. :twisted: a no prawda prawda ono klekot pojechal jak dzik ustawka byla konkret :twisted:
  3. no jak dosiadziesz zimowek w rozmiarze 195 to roznica odrazu bedzie
  4. o prosze pierwsze widze jak Kunio wpada w szau to oznacza ze sie dobrze zintegrował
  5. spoko luz ja to bede robil ono za twojego pilota nie masz nawigacji to ja bede dzialal w sumie razem wazymy tyle co Zólw sam a wiec damy rade i tymi 205 koniami [ Dodano: 09-11-2006, 12:01 ] a własnie mialem zaszczyt zobaczyc w swietle dziennym fure naszego adasia i powiem ze rzuca sie w oczy :shock:
  6. nie no bez przesady zacznijmy chociaz od 170 KM bo nawet adamooo sie nie zalapie :razz: i bedzie was tylko 3
  7. :razz: Prezes na to to i ja wpadlem ale fakt działa :mrgreen:
  8. tu masz watek ile powinno byc kluczykow i jakich http://frakir.man.lublin.pl/~hugo/forum/viewtopic.php?t=919&highlight=kluczyk&sid=fea02f9ca7dd57335d8edb7e88d3a3ff
  9. wazne ze cokolwiek dziala ale zeby sie zalogowac to trzeba podjac kilka prob
  10. :twisted: z nami nigdy nic nie wiadomo ale miejscowke do foto to fajna nam sie trafila bedziemy robic tam grupowe
  11. Poz ma problemy techniczne z ladowarka takie mam info od ono
  12. zadziwia mnie ten transfer tylko szkoda ze na moje konto nic tak szybko i czesto nie przychodzi No ok kasiora zalatwiona teraz trzeba zbierac sily fizyczne jak i psychiczne z tymi drugimi to szczegolnie problem mi to tam duzo juz sie nie pogorszy ale niektorzy po powrocie juz nie beda tymi samymi ludzmi
  13. złotoweczki poszły za mnie i za ono
  14. http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=425 zobacz sobie tabelke 6J bedzie pasowalo do tych opon ale 7" bedzie odpowiedniejsza
  15. nie no na ten temat to juz z 10 tematow jest wystarczylo troche poczytac np.tu http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3356 wazny jest rozstaw srub bo inaczej nie zakrecisz i ET felgi od 35 do 45 bo inaczej bedzie ci albo wystawać poza obrys auta albo ocierac o nadkole w przypadku zbyt duzego ET mozna ewentualnie zastosować dystanse
  16. Spokojnie panowie niedawno nie bylo tydzien forum i dalismy rade :mrgreen: Hugo i Bosek poprostu potrzebuja troche czasu bo nic sie samo nie zrobi
  17. hmm to bede musial poprzekladac od czasu do czasu koleczka w garazu wojtas ty to masz jakis sentyment do tych koleczek ale nic dziwnego jak ich tyle szukales
  18. jakbys wiedzial ile serca w to wlozylem to bys inaczej mowil nawet nie wiesz jak wialo na tym moscie
  19. No fotki musza byc ekstra przeciez to ja je robilem w pelnym stresie na moscie zaraz załatwie zakladeczke
  20. a mnie tam jak narazie nic nie boli nie dostalem chyba z bliska takze mniejsze szkody niz po ostatnim razie
  21. no to po spotkaniu byly kulki a pozniej foty ekstremalne na moscie siekierkowskim :twisted: jak dla mnie miodzio tylko wiało
  22. ale ty 2 miejsc potrzebujesz a Zakazana tez jest przeciez klubowiczka bez niej to ani rusz kto bedzie napedzal disco ostatnio byla jedna wspolna na 12 osob i nikt nie narzekal jakos Kaziu te 2 doby sie przemeczysz w mniejszym luksusie :razz:
  23. Hugo wpisz mi na liste ono samego bedziemy robic za kawalerow bo zaraz nie bede mial czym jechac zaliczke wlace za niego
  24. To panowie tak robimy o 18:45 pod torwarkiem i odrazu jedziem na miejsce no chyba ze ktos prosto tam to bardzo prosze
  25. tylko ciekawe czy da sie wsypac bo tam sa jakies oddzielnie szatnie te sprawy ale damy rade moze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.